Polka dziewczyną Bonda? 2

Kto by pomyślał, że po Izabelli Scorupco będzie jeszcze szansa na to, by kolejna polska aktorka zagrała dziewczynę Bonda i to w dodatku taka, która nie występowała w Stanach jak Izabela.

Joanna Ignaszewska

Super Express informuje, że Joanna Ignaczewska jest kandydatką. Młoda dziewczyna, 25 lat i do tej pory występowała w polskich serialach. Czy wykorzysta swoją szansę na międzynarodową karierę?

Pytanie, skąd Super Express ma te informacje? Otóż od samej Debbie Williams, która zajmuje się castingiem w najnowszych przygodach Jamesa Bonda. Twierdzi ona, że po sukcesie Ukrainki, Olgi Kurylenko, wybór Joanny byłby dobry. Nasza rodaczka ma ułatwione zadanie – gwiazd takie jak Megan Fox i Freida Pinto odmówiły roli.

Menadżerka aktorki, Monika Batogowska ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Twierdzi, że niedługo zostanie wysunięte oświadczenie dla mediów w tej sprawie.

Czy obok Izabelli Miko (niedługo w superprodukcji Clash of the Titans) będziemy mieć drugą polską aktorką w filmach klasy A w Hollywood?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

mysza_007

na razie tylko dobrze w kastingach wypadła

Filip_Borkowski

Bardzo niejednoznaczne. Ja również mogę potwierdzić wiadomość, że "doniesienia o przyszłej roli Joanny Ignaczewskiej pojawiły się w 'Super Expressie'" :D
No właśnie:
> Oczywiście, jak to w życiu bywa, jeszcze do momentu rozpoczęcia produkcji wszystko może się wydarzyć. Ale głęboko wierzę, że uda mi się zagrać dziewczynę Bonda – dodaje szczęśliwa Joanna.

Ronaldinho

Onet, Super Express – nie ma to jak najbardziej wiarygodne źródła.

kohegen

na onecie już potwierdzili tą wiadomość .

Proszę czekać…