Tonight is the night.

Polka dziewczyną Bonda? Nowe informacje 0

Kilka dni temu wspominaliśmy o rewelacjach Super Expressu o tym, że polska aktorka Joanna Ignaczewska ma rzekomo zostać nową dziewczyną Jamesa Bonda. Dziś portal plejada.pl opublikował wywiad, z którego możemy dowiedzieć się więcej szczegółów na temat szans polskiej aktorki.

Joanna Ignaczewska

Na dzień dzisiejszy dostałam taką propozycję. Ponieważ jest to bardzo wczesny etap produkcji wszystko jeszcze może się zmienić. Zastrzeżenia mogą mieć zarówno producenci jak i mogą one wyjść z mojej strony. Zdjęcia zaczynają się dopiero w czerwcu przyszłego roku. Ja oczywiście nie będę robić nic, żeby z tej roli zrezygnować. (…) Jak już wejdę na plan i zacznę grać u boku Daniela Craiga wtedy dopiero powiem, że mam tę rolę.

Nie jest to więc na pewno bzdura wyssana z palca, jednak do pracy na planie jeszcze daleka droga. Więcej ciekawych informacji dowiecie się z wywiadu, którego całość dostępna jest TUTAJ.

Źrodło: plejada.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

mysza_007

eeee no nie jest taka zła…jak się do niej jeszcze sztab stylistów dobierze to efekt będzie pewnie cool….w końcu ma zostać dziewczyną bonda….

Ronaldinho

Wielką pięknością to ona nie jest. Ale może potrzebują aktorki, która im coś zagra, a dla nieznanej twarzy nie będą musieli dużo płacić, zawsze jakaś tam oszczędność.

Adam_Siennica

Hmm, no ciekawe, ale mogli lepszą pannę :P Nie jestem do niej przekonany, ale życzę jej jak najlepiej – zawsze jakiś polski pozytywny akcent :)

Proszę czekać…