Jamie Chung o Sucker Punch 1

Jamie Chung, która ostatnio pojawiła się na ekranie w filmie Dragonball: Ewolucja wystąpi w najnowszym filmie Zacka Snydera pt. Sucker Punch. Aktorka opisała swoje wrażenia na temat reżysera, całej produkcji oraz granej przez siebie postaci.

Jamie Chung

Reżyser:

Jestem bardzo podekscytowana z możliwości współpracy z Zackiem Snyderem. On jest chyba najbardziej wesołą osobą na świecie, jest szalony!. Ciągle się tylko uśmiecha, to jest niemożliwe. I właśnie to sprawia, że bardzo się dziwiłam, że ktoś tak miły i serdeczny, może mieć tak czarne myśli i potrafi stworzyć takie filmu.

Produkcja:

Jest to szalona historia, mająca miejsce w latach 50-tych. Opowiada o dziewczynie, która zostaje wbrew swojej woli zamknięta przez ojczyma w szpitalu psychiatrycznym. Niedługo ma zostać poddana leczeniu, które odmienić ma jej życie. Lecz bohaterka nie ma zamiaru poddać się bez walki, pomaga jej w tym stworzony przez nią wyimaginowany świat, w którym planuje ucieczkę. To jest świetna historia, z niesamowitymi sekwencjami walki oraz efektami wizualnymi. Sceny są jak z filmu 300 tylko, że obsada jest damska, wszystkie dziewczyny trenowały 12 miesięcy żeby efekt był piorunujący. Film będzie miał ograniczenie wiekowe PG-13, lecz jest całkiem mroczny.

Rola:

Grana przeze mnie bohaterka jest jedną z czterech dziewczyn, które próbować będą pomóc głównej bohaterce (Emily Browning) zbiec ze szpitala. Podczas przygotowań myślałam, że nie dam rady wytrzymać do końca, lecz razem z dziewczynami poradziłyśmy sobie, mimo, że straciłyśmy mnóstwo kilogramów. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę brać udział w tym projekcie.

Film Sucker Punch swoją premierę będzie miał w marcu 2011 roku.
W głównych rolach wystąpią Emily Browning, Vanessa Hudgens, Abbie Cornish, Jena Malone oraz Jamie Chung.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…