"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będzie pięć sezonów Flash Forward? 0

Dla tych z was, którzy interesują się serialami mamy kilka nowych wiadomości dotyczących serialu Flash Forward. Jest to nowa produkcja J.J. Abramsa i Davida S. Goyera, którzy planują, iż nowa seria godnie zastąpi ostatni sezon serialu Zagubieni, który najprawdopodobniej od stycznia pojawi się na ekranach amerykańskich telewizorów. Twórcy Flash Forward mają już wstępną koncepcje na wszystkie sezony.

Kadr z serialu Flash Forward (2009)

Według wstępnych informacji, jakie przekazał David S. Goyer, serial Flash Forward ma mieć od trzech do pięciu sezonów. Wszystko to będzie w zależności od tego jak widzowie będą oceniać ich produkcję. Całość bazuje na podstawie książki Roberta J. Sawyera, która została wydana w 1999 roku. Powiedział on równocześnie, iż nie ma obaw, iż będzie on sztucznie przedłużany. Pięć sezonów to granica, którą producenci nie zamierzają przekraczać. Na, tyle bowiem planują rozłożenie całej fabuły.

Serial Flash Forward to historia wielu ludzi, którzy doświadcza dziwnego przeżycia. Poprzez chwilowe omdlenie poznają, co zdarzy im się za pół roku. Teraz muszą podjąć decyzję czy pogodzić się ze swoim losem, czy może rozpocząć walkę o jego zmianę?
Główne rolę grają: John Cho, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Sonya Walger oraz Courtney B. Vance.

Poniżej prezentujemy zwiastun serialu oraz pierwszy Sneak Peak:

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Wątpię, aby godnie zastąpiła "Zagubionych". Fabuła jakoś nie zachwyca, ale zobaczymy jak z realizacją.

Proszę czekać…