"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Predator wraca na Hawaje 0

Według nieoficjalnych informacji 20th Century Fox zamierza wkrótce ruszyć ze zdjęciami do nowej wersji Predatora, którego producentem jest Robert Rodriguez a reżyserią zajmuje się Nimrod Antal. Niektóre źródła mówią, iż wbrew wcześniejszym deklaracją Rodrigueza w październiku, przez 18 dni zdjęcia będą kręcone na Hawajach.

Predator

To wbrew wcześniejszej deklaracji producenta, który zapowiadał, iż obraz zostanie w całości stworzony w Teksasie. Teraz wydaje się, iż przez te 18 dni uda się nakręcić kilka lub nawet kilkanaście sekwencji, które rozgrywać się będą w dżungli. To dobry znak zważywszy, iż oryginał również kręcony był na Hawajach.

Studio 20th Century Fox informuje, iż zdjęcia do Predatora ruszają pod koniec tego miesiąca, w Austin. Reżyser Nimrod Antal pracuje obecnie przy pre-produkcji tego obrazu a sam Rodriguez kończy właśnie pracę nad zdjęciami do Machete. Nadal jednak nie jest znana obsada, która wystąpi w filmie. Jest to, więc jeden z najbardziej tajemniczych filmów ostatnich miesięcy.

Miejmy nadzieję, iż wkrótce otrzymamy nowe informacje o filmie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…