"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Co dalej z Marvelem 0

W dniu wczorajszym informowaliśmy was o rewolucyjnej wiadomości, według której studio Marvel zostanie kupione przez The Walt Disney Company. Dzisiaj pojawiają się informacje o rzekomej współpracy pomiędzy Marvelem a Pixar, które mogłoby zająć się produkowaniem również filmów aktorskich. Na razie są to plotki, ale czy to tylko domysły?

Szykuje się współpraca studia Pixar i Marvel?

Plotki o rzekomej współpracy pomiędzy Marvelem a Pixarem pojawiły się po tym jak paparazzi przyłapali producenta i reżysera Johna Lassetera wychodzącego z siedziby studia Marvel. Był on podobno podekscytowany i bardzo zadowolony. Nie chciał jednak rozmawiać z dziennikarzami na temat tego, czego dotyczyła wizyta.

Dzisiaj pojawiły się, więc plotki, iż Pixar mógłby wykorzystać cześć bohaterów Marvela przy filmach animowanych oraz ewentualnie nakręcić film aktorski. Już od kilku lat pojawiają się informacje, że studio to chciałoby nakręcić jakiś obraz, który nie byłby animacją. Teraz nadarza się ku temu okazja.

Poza tym wszyscy analitycy zastanawiają się, jaka przyszłość czeka teraz studio Marvel. Wszystko będzie zależeć od tego czy pozostanie w miarę niezależną firmą (jak choćby Pixar) czy też stanie się mocno zależne od szefów The Walt Disney Pictures. Teoretycznie szef Marvela Kevin Feige mówi, iż współpraca obu firm dla widzów przyniesie dużo korzyści to tego pewni nie możemy być. Tym bardziej, iż studio Walta Disneya produkuje filmy głównie dla młodszych widzów i nastolatków.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…