Tonight is the night.

Ritchie adaptuje komiks Lobo 1

Guy Ritchie (Sherlock Holmes) nakręci adaptację komiksu DC Comics o tytule Lobo, dla Warner Brothers. Obraz będzie w konwencji filmu akcji.

Guy Ritchie

Postać po raz pierwszy pojawiła się w czerwcu 1983 roku. Lobo to kosmita, który pracuje jako międzygwiezdny najemnik i łowca głów. Następnie przeszedł do historii jako anty-bohater w 1990 roku. Które z wcieleń pokaże Ritchie na ekranach?

Według wstępnych opisów filmowi bliżej jest do wcielenia z 1990 roku:

Dziwi jednak jedno. Komiks wygląda dość specyficznie i jest raczej skierowany do dorosłych czytelników, a Warner Bros wyznaczył przyszłoroczną produkcję na PG-13.

PG-13?PG-13?

Dziwi jednak jedno. Komiks wygląda dość specyficznie i jest raczej skierowany do dorosłych czytelników, a Warner Bros wyznaczył przyszłoroczną produkcję na PG-13.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Aż chce się krzyknąć "Ludzie na forach, było iść na Watchmenów, a nie teraz narzekacie!", ale mam nadzieję, że PG-13 zostanie zdementowane

Vermin

PG-13 dla LOBO???? O_o
Jeśli tego nie zmienią na solidne R to film przyniesie same straty, żaden fan komiksu na to nie pójdzie.

Adam_Siennica

To jakieś nieporozumienie? Przecież Lobo to przemoc i mega specyficzny humor, którego dzieci nie zrozumieją, mam nadzieje, że z kategorią wiekową to na razie żart.
Ale z drugiej strony, wszyscy wiemy, że PG-13 nie jest tym, co było kiedyś i tak naprawdę byłby to mrok i humor godny Lobo.

HeRr

PG-13…katastrofa;/

mysza_007

no w końcu się doczekałem……nie raz już pisałem , że czekam aż ktoś się w końcu za to weźmie….konwencja tego komiksu idealnie pasuje do stylu Ritchie`go…..PG-13 trochę szczypie w oczy……

Proszę czekać…