"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sony, Panasonic i świat domowego 3D 0

To było do przewidzenia. Coraz więcej filmów realizowanych jest w technice trójwymiarowej, której jednak nie można odczuć dobrze w domu. Dlatego też firmy Sony i Panasonic w 2010 roku zamierzają wprowadzić na rynek całkowicie nowe systemy trójwymiarowego kina domowego HD, która umożliwi widzom oglądanie filmów w doskonałej jakości 3D bez konieczności wychodzenia z domu.

Telewizory 3D firmy Panasonic

Sony ogłosiła, iż w przyszłym roku wypuści na rynek nową gamę zestawów kin domowych o nazwie Sony Bravia 3D. Będą to telewizory LCD z możliwością oglądania filmów w Full HD. Ma to być sposób na umożliwienie widzom oglądania filmów w trójwymiarze bez konieczności pogorszenia jakości.

Z kolei firma Panasonic wypuści na rynek telewizory Full HD 3D Home Theater Tour, który ma zostać podzielona na trzy osobne specyfikacje, które każdy klient będzie mógł wybrać. Dodatkowo firma zamierza wypromować swoje produkty podczas promocji filmu Avatar informując widzów, iż to właśnie na sprzęcie tej firmy pracował James Cameron podczas prac przy swojej najnowszej produkcji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

No cóż technika pędzi do przodu jak szalona. Myślę, że za pięć, osiem lat takie systemy staną się standardem, podobnie jak dziś LCD. Ciekawe czy wtedy w Polsce standardem będzie mieszkanie o odpowiedniej powierzchni by móc w pełni cieszyć się dobrociami zestawów 3D? ;)

Proszę czekać…