"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz nowe zdjęcia 0

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące filmy pt. Piła VI i Pandorum. Jest to zarazem pierwsza okazja do obejrzenia fotografii z najnowszej produkcji Kevina Greuterta, która pojawi się w kinach 22 października br. Z kolei Pandorum to najnowszy obraz z udziałem Dennis Quaida.

Piła VI (2009)

Piła VI przedstawia dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich części. Agent Strahm nie żyje, teraz krwawą spuściznę Jigsawa przejmuje detektyw Hoffman, który kontynuuje jego misję. Jednak FBI węszy wokół mężczyzny, więc ten zmuszony jest pchnąć grę do przodu ujawniając większy zamysł, którym kierował się Jigsaw.
W rolach głównych występują: Tobin Bell, Costas Mandylor, Shawnee Smith i Betsy Russell. Film zadebiutuje na ekranach światowych kin 22 października br.

Kadr z filmu Piła VIKadr z filmu Piła VI

Pandorum to z kolei najnowsze dzieło Christiana Alvarta. Bohaterami filmu jest dwójka astronautów. Budzą się oni z hipersnu na pokładzie kosmicznego statku. Ich wyposażenie jest uszkodzone, a pamięć niekompletna. Jaka była ich misja? Ile minęło czasu? Gdzie są? Kim są? Próbując wszystko poskładać w całość odkrywają, że nie są sami na pokładzie. Na statku znajdują się "plemienni mieszkańcy" wyposażeni w brutalną broń. Bohaterowie odkrywają, że cała załoga została zabita, a przyszłość ludzkiej rasy zależy od ich posunięć. Muszą odzyskać kontrolę nad statkiem zanim zrobi to Pandorum.
W rolach głównych występują: Ben Foster, Dennis Quaid, Cam Gigandet oraz Cung Le. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach 4 września br.

Kadr z filmu PandorumKadr z filmu Pandorum Kadr z filmu PandorumKadr z filmu Pandorum Kadr z filmu PandorumKadr z filmu Pandorum

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…