"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wysyp gwiazd w Social Network 0

W Hollywood króluje teraz plotka mówiąca o tym, iż w najnowszej produkcji Davida Finchera pt. The Social Network wystąpi pełno amerykańskich gwiazd. Głosi ona, iż w roli głównej wystąpią: Jesse Eisenberg, Andrew Garfield oraz Justin Timberlake. Na chwilę obecną wiadomo, iż Columbia Pictures dała zielone światło na powstanie filmu. Budżet wynosi 47 mln $.

Aktor Jesse Eisenberg

Według plotki tej Jesse Eisenberg wcieli się w postać założyciela Facebooka – Marka Zuckerberga, Andrew Garfield zagra postać bliskiego współpracownika Zuckerberga i współzałożyciela strony – Eduardo Saverina. Natomiast Justin Timberlake miałby się wcielić w internetowego przedsiębiorcę Seana Parkera, który był jednym z założycieli Napstera. Jeśli to prawda to zapowiada się bardzo ciekawy film.

Przypomnijmy, iż film The Social Network będzie biograficzną opowieścią o narodzinach największej sieci społecznościowej w sieci. Film skupi się na samych początkach, gdy w 2004 student Harvardu, Mark Zuckerberg ukończył prace nad pierwszą wersją strony. Później zobaczymy jak Facebook zmienił jego i jego znajomych życie.
Całość ma być powiązana z jedyną biografią Marka Zuckerberga, którego autorem jest Ben Mezrich. Scenariuszem zajmuje się Aaron Sorkin.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Hmmm no ja też jakoś nie widzę tu żadnych gwiazd. No chyba, że te przy nickach ;)

Quagmire

Jest gwiazdą, no ale miał być ich wysyp a jest jedna

piwo_war

Wydaje mi się, że Justin Timberlake jest w pewnym stopniu gwiazdą, ale nie filmową, jeżeli to chciałeś powiedzieć.

Flames23

Nie no!! jak ktoś uważa Justina Timberlakea za gwiazdę, to ja chyba pomyliłem portal. Jedyną gwiazdą w tym całym towarzystwie to może jest Fincher.

Quagmire

No ale gdzie te gwiazdy?! bez przesady

Proszę czekać…