"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Michael Bay jak Hitler? 0

Chyba nikt wcześniej nie powiedział aktorce Megan Fox, że czasem warto pomilczeć nim powiedzieć coś głupiego. W amerykańskiej prasie plotkarskiej króluje teraz wypowiedź aktorki, która przyrównała reżysera Michaela Baya do Hitlera. Twierdzi, że podczas prac jest bardzo demoniczny i nie liczy się ze zdaniem aktorów.

Megan Fox i Michael Bay

Czy tą wypowiedzią Megan Fox pogrzebie swoją karierę?

W niedawnym wywiadzie tak Megan Fox powiedziała o swojej pracy na planie Transformers: Zemsta upadłych:

(…) Boże naprawdę, nie mogłam pozwolić sobie na jeden dzień luzu. On [Michael Bay – red.] jest jak Napoleon, który chce abyśmy pracowali w szalonym tempie. Chce być tak władczy jak Hitler i właśnie taki jest na planie. Więc praca z nim jest prawdziwym koszmarem. Szczerze mówiąc Bay nie ma żadnych umiejętności społecznych, nie dziwie się, więc, że ma tak mało przyjaciół. Czasem bywa miły i sympatyczny, ale czasem zamienia się w prawdziwego tyrana. Shia i ja prawie umieraliśmy podczas pracy na planie. Cieszę się, że nie zginęłam podczas zdjęć do tego filmu.

Ta wypowiedź zrobiła prawdziwą burzę w amerykańskich mediach. Większość osób, z którymi rozmawiały plotkarskie magazyny twierdzą, iż Michael Bay to owszem tytan pracy, ale w pozytywnym znaczeniu. Jest również osobą, która ma swoją wizję filmu i nie zamierza jej zmieniać dla nikogo. Dodatkowo plotkarskie magazyny wyciągnęły informacje, iż Megan Fox po sukcesie pierwszej części Transformers bywa bardzo kapryśna.

Jaka jest prawda? Ciężko ocenić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Vermin 2009-09-09

Czechu, zakochani w sobie to najbardziej są Angole. Oni nawet nie wiedza często kto i kiedy rozpoczął II Wojnę Światową XD
A co do Megan Fox, to wydaje mi się że za bardzo tej młódce woda sodowa strzeliła do mózgu. Jest ładna i zgrabna (choć ma tyle tapety że aż się sypie czasem z niej) i myśli że po sukcesie dwóch filmów jest mega gwiazdą. Ale jak dla mnie póki co to przeciętna aktoreczka, bo w obu odsłonach "Transformers" poza ciałem nie pokazała w sumie nic ciekawego.

Czechu 2009-09-05

Co się dziwić już od dawna wiadomo, że amerykańska społeczność ma znikome wiadomości dotyczące historii świata. Oni są zakochani w sobie i wiedzę mają na temat swojego kraju, wiele razy zdarzało się, że jakaś gwiazdeczką waliła konkretną gafę szczególnie na temat Europy, masakra ! w US&A jak jesteś aktorką to wystarcza, nie patrzą na inteligencję tylko na wygląd, jak jesteś piosenkarką to samo, sportowcem… he a u nas nawet skoczek w dal musi ogarniać historię świata, chemię, czy matmę:))

badguy 2009-09-04

Od osoby która miała styczność z Bayem na planie słyszałem że jest "trudny" i mocno histeryczny i to delikatnie rzecz ujmując. Zmienia się diametralnie po skończeniu produkcji i staje niesamowicie sympatycznym człowiekiem :)

mysza_007 2009-09-04

nie będę twierdził , że to co ona mówi w mediach jest genialne ;p , ale w jakimś wywiadzie z LaBeouf`em czytałem , że wbrew pozorom większość takich jej wypowiedzi jest przemyślana.

Metreszen 2009-09-04

Eh straszne – ktoś kazał jej pracować! Przecież pieniądze powinny same wpływać na konto :)

Proszę czekać…