Michael Bay jak Hitler?

Megan Fox i Michael Bay

Chyba nikt wcześniej nie powiedział aktorce Megan Fox, że czasem warto pomilczeć nim powiedzieć coś głupiego. W amerykańskiej prasie plotkarskiej króluje teraz wypowiedź aktorki, która przyrównała reżysera Michaela Baya do Hitlera. Twierdzi, że podczas prac jest bardzo demoniczny i nie liczy się ze zdaniem aktorów.

Czy tą wypowiedzią Megan Fox pogrzebie swoją karierę?

W niedawnym wywiadzie tak Megan Fox powiedziała o swojej pracy na planie Transformers: Zemsta upadłych:

(…) Boże naprawdę, nie mogłam pozwolić sobie na jeden dzień luzu. On [Michael Bay – red.] jest jak Napoleon, który chce abyśmy pracowali w szalonym tempie. Chce być tak władczy jak Hitler i właśnie taki jest na planie. Więc praca z nim jest prawdziwym koszmarem. Szczerze mówiąc Bay nie ma żadnych umiejętności społecznych, nie dziwie się, więc, że ma tak mało przyjaciół. Czasem bywa miły i sympatyczny, ale czasem zamienia się w prawdziwego tyrana. Shia i ja prawie umieraliśmy podczas pracy na planie. Cieszę się, że nie zginęłam podczas zdjęć do tego filmu.

Ta wypowiedź zrobiła prawdziwą burzę w amerykańskich mediach. Większość osób, z którymi rozmawiały plotkarskie magazyny twierdzą, iż Michael Bay to owszem tytan pracy, ale w pozytywnym znaczeniu. Jest również osobą, która ma swoją wizję filmu i nie zamierza jej zmieniać dla nikogo. Dodatkowo plotkarskie magazyny wyciągnęły informacje, iż Megan Fox po sukcesie pierwszej części Transformers bywa bardzo kapryśna.

Jaka jest prawda? Ciężko ocenić.


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux