Imponujace Halo 3: ODST 6

Jak wiemy, do kinowego Halo podchodzą już od dawna, ostatnia informacja mówiła o Stuarcie Beattiem i jego scenariuszu, który, być może, w końcu doczeka się ekranizacji.

Halo 3: ODST

Teraz, by umilić sobie oczekiwanie, możemy obejrzeć imponującą reklamówkę Halo 3: ODST autorstwa wielokrotnego zdobywcy nagród za reklamówki, Ruperta Sandersa.

Czy jeśliby kinowy film miał taki klimat i był takim widowiskiem, to mielibyśmy hit? Jak myślicie?

FILMIK TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Vermin

No reklamówka jest naprawdę rewelacyjna, mieć teraz tylko nadzieję ze film jak w końcu powstanie będzie mieć minimum taki klimat :D

Arnkell

Reklamówka świetna, mam nadzieję że ekranizacja Halo będzie na równie dobrym poziomie :)

mysza_007

słyszałem , że ta gierka ma klimat ale przyznam , że i tak jestem pod wrażeniem , takich produkcji mi brakuje , obecnie to we wszystkie s-f walą tyle kolorów , że aż w oczy razi……

Ronaldinho

Po zobaczeniu tej reklamy, Ruperta Sanders jest dla mnie kandydatem na stołek reżysera, niekoniecznie Halo, ale jakiegoś wypaśniego sci-fi, którego ostatnio nam brakuje. Zack Snyder zanim nakręcił Dawn of the Dead, 300 i Watchmen, kręcił tylko reklamy :)

piwo_war

Bardzo dobry filmik :) Niezły klimat… ale pewnie film kinowy będzie słabszy nawet od tej reklamówki. Pożyjemy zobaczymy :)

Proszę czekać…