Garść nowych plakatów 0

Zapraszamy do obejrzenia nowych plakatów z nadchodzących filmów, takich jak: Droga, Fantastyczny pan Lis, Gdzie mieszkają dzikie stwory i Zły porucznik.

Fantastyczny pan Lis

Zapraszamy do oglądania i komentowania.

DROGA

Droga to opowieść o ostatnich chwilach naszej planety. Ostatnie ślady naszej cywilizacji to puszka coca-coli i strzępy starych gazet. Bohaterem jest mężczyzna, który stara się przewieźć syna w bezpieczne miejsce, w czym przeszkadzają mu wygłodniałe wilki i watahy kanibali.

DrogaDroga

DrogaDroga

GDZIE MIESZKAJĄ DZIKIE STWORY

Adaptacja klasycznej opowieści dla dzieci Maurice’a Sendaka. Max, skłonny do figli i psot mały chłopiec, tworzy swój własny świat – las zamieszkały przez bajkowe, dzikie stwory, które wybierają Maxa na swego władcę.

Gdzie mieszkają dzikie stworyGdzie mieszkają dzikie stwory

FANTASTYCZNY PAN LIS

Historia przebiegłego lisa o imieniu Mr. Fox. Co noc wykrada on farmerom kurczaki, kaczki i indyki. Trzej farmerzy: Boggis, Bunce i Bean, postanawiają pozbyć się uciążliwego złodzieja i wypowiadają mu wojnę. Stosując wiele skrajnych taktyk w celu ochrony ich inwentarza.

Fantastyczny pan LisFantastyczny pan Lis

ZŁY PORUCZNIK

Skorumpowany, tonący w długach, nałogach i nieczystych interesach glina prowadzi śledztwo, które przerośnie jego możliwości…

Zły porucznikZły porucznik

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…