Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bob Spiers | ||
Scenariusz | Ocena | |
Jamie Curtis | ||
Kim Fuller | ||
Producenci | Ocena | |
Uri Fruchtmann
producent
|
||
Mark L. Rosen
producent
|
||
Barnaby Thompson
producent
|
||
Kim Fuller
współproducent
|
||
Peter McAleese
współproducent
|
||
Simon Fuller
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Victoria Beckham
Victoria
|
||
Mel B
Melanie B
|
||
Emma Bunton
Emma
|
||
Melanie C
Melanie C
|
6,0
|
|
Geri Horner
Geri
|
||
Kevin Allen
Gainer
|
||
Devon Anderson
Jack
|
||
Michael Barrymore
Pan Step
|
||
Richard Briers
Biskup
|
7,0
|
|
Elvis Costello
On sam
|
||
Alan Cumming
Piers Cuthbertson-Smyth
|
6,6
|
|
David Fahm
Enzo
|
||
Jason Flemyng
Brad
|
||
Neil Fox
DJ radiowy (głos)
|
||
Stephen Fry
Sędzia
|
||
Bob Geldof
On sam
|
||
Llewella Gideon
Pielęgniarka
|
||
Guy Gowan
Kelner
|
||
Richard E. Grant
Clifford
|
||
Jools Holland
Dyrektor muzyczny
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Clive Tickner | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mel B | ||
Victoria Beckham | ||
Emma Bunton | ||
Melanie C |
6,0
|
|
Geri Horner | ||
Paul Hardcastle | ||
Kostiumy | Ocena | |
Kate Carin | ||
Montaż | Ocena | |
Andrea MacArthur | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Graham Johnston
projektant fryzur
|
||
Graham Johnston
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Grenville Horner
scenograf
|
||
Colin Blaymires
dyrektor artystyczny
|
||
David Walley
dyrektor artystyczny
|
||
Linda Wilson
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jeremy Gee
operator kamery
|
||
Jeremy Hiles
operator kamery
|
||
Ian Jackson
operator kamery
|
||
Joe Dyer
operator kamery (sekwencje koncertowe)
|
||
Rodrigo Gutierrez
operator kamery (sekwencje koncertowe)
|
||
Eugene O'Connor
operator kamery (sekwencje koncertowe)
|
||
Steve Tickner
operator kamery (sekwencje koncertowe)
|
||
Michael Cassidy
operator kamery (asystent)
|
||
Roger Tooley
operator steadicam
|
||
Jonathan Sykes
prowadzący ostrość
|
||
Julian Bucknall
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Giles Christopher
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Baz Irvine
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Dean Thompson
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Marcus Domleo
prowadzący ostrość (sekwencje koncertowe)
|
||
Tom Harding
prowadzący ostrość (sekwencje koncertowe)
|
||
Rob Roy
prowadzący ostrość (sekwencje koncertowe)
|
||
Keith Broome
prowadzący ostrość (sekwencje koncertowe)
|
||
Martin Shepherd
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Martin Bloye
mistrz oświetlenia
|
||
Micky Hand
oświetlenie
|
||
Ray Bateman
elektryk
|
||
Robin Brigham
elektryk
|
||
Mick Casserly
elektryk
|
||
Carl Powell
elektryk
|
||
Grant Weir
elektryk
|
||
Alex Bailey
fotosista
|
||
Peter Brayham
koordynator kaskaderów
|
||
Dani Biernat
kaskader
|
||
Andy Bradford
kaskader
|
||
Billy Bradstock
kaskader
|
||
Helen Caldwell
kaskader
|
||
Stuart Clark
kaskader
|
||
Danielle da Costa
kaskader
|
||
Frank Henson
kaskader
|
||
Dave Holland
kaskader
|
||
Crispin Layfield
kaskader
|
||
Tom Lucy
kaskader
|
||
Seon Rogers
kaskader
|
||
Kiran Shah
kaskader
|
6,0
|
|
Tony Smart
kaskader
|
||
Anna Stacey
kaskader
|
||
D. Dominic Devine
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…