Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Barbara Sass | ||
Ewa Andrzejewska
(drugi reżyser)
|
||
Katarzyna Małyszko
(drugi reżyser)
|
||
Agata Domagała
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Barbara Sass
(również) (dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Paweł Bareński
kierownik produkcji
|
6,0
|
|
Janusz B. Czech
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Paweł Hegeman
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Łukasz Rogalski
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Bożenna Mrówczyńska
współproducent
|
||
Alina Polańska
współproducent
|
||
Anna Siemieniuk
współproducent
|
||
Marek Sobociński
współproducent
|
||
Andrzej Stempowski
producent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kazimierz Kowalski
producent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Magdalena Cielecka
Anna
|
7,2
|
|
Olgierd Łukaszewicz
Ksiądz
|
7,2
|
|
Krzysztof Pieczyński
Komendant
|
7,4
|
|
Maria Ciunelis
Gospodyni
|
||
Mirosława Marcheluk
Przeorysza
|
||
Edward Żentara
Proboszcz
|
||
Ewa Błaszczyk
Strażniczka
|
7,3
|
|
Paweł Burczyk |
6,9
|
|
Hanna Polk |
5,0
|
|
Dorota Bierkowska |
6,9
|
|
Agnieszka Kotlarska |
7,0
|
|
Dorota Lanton | ||
Małgorzata Rożniatowska |
6,7
|
|
Anna Samusionek |
6,9
|
|
Grażyna Trela | ||
Wojciech Kowman | ||
Witold Wieliński | ||
Jowita Budnik
Postulantka (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Zdzisław Rychter
(niewymieniony w czołówce)
|
8,5
|
|
Magdalena Stużyńska
Zakonnica (niewymieniony w czołówce)
|
6,8
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Wiesław Zdort | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michał Lorenc |
7,2
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Magdalena Jadwiga Rutkiewicz-Luterek | ||
Maria Wiłun | ||
Montaż | Ocena | |
Maria Orłowska | ||
Beata Barciś
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Roman Rewakowicz
dyrygent
|
||
Tadeusz Karolak
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Liliana Gałązka
charakteryzator
|
||
Ludmiła Krawczyk
charakteryzator
|
||
Mirosława Wojtczak
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Władysław Bielski
scenograf
|
5,0
|
|
Jan Treugutt
dekorator wnętrz
|
||
Bogdan Zajączkowski
współscenograf
|
||
Eryk Żuberek
współscenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Wiesław Znyk
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Adam Warchoł
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Roman Suszyński
operator kamery
|
||
Wiktor Nitkiewicz
fotosista
|
||
Andrzej Środziński
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…