Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Glen | ||
Tony Broccoli
(asystent)
|
||
Anthony Waye
(asystent)
|
||
Terry Madden
(asystent)
|
||
Gareth Tandy
(asystent)
|
||
Michael Zimbrich
(asystent)
|
||
Arthur Wooster
(reżyser drugiej ekipy)
|
7,0
|
|
Gerry Gavigan
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Paul Tivers
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Richard Maibaum | ||
Michael G. Wilson |
6,0
|
|
Ian Fleming
(historie "For Your Eyes Only" i "Risico") (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Albert R. Broccoli
producent
|
||
Michael G. Wilson
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Tom Pevsner
współproducent
|
||
Peter Bennett
kierownik produkcji
|
||
Mara Blasetti
kierownik produkcji
|
||
Philip Kohler
kierownik produkcji
|
||
Michalis Lambrinos
kierownik produkcji
|
||
Aspa Lambrou
kierownik produkcji
|
||
Redmond Morris
kierownik produkcji
|
||
Umberto Sambuco
kierownik produkcji
|
||
Robert Simmonds
nadzorca produkcji
|
||
Vincent Winter
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Roger Moore
James Bond
|
8,2
|
|
Carole Bouquet
Melina Havelock
|
7,0
|
|
Topol
Milos Columbo
|
||
Lynn-Holly Johnson
Bibi Dahl
|
6,0
|
|
Julian Glover
Aristotle Kristatos
|
7,0
|
|
Cassandra Harris
Hrabina Lisl von Schlaf
|
6,0
|
|
Jill Bennett
Jacoba Brink
|
||
Michael Gothard
Emile Leopold Locque
|
||
John Wyman
Erich Kriegler
|
||
Jack Hedley
Sir Timothy Havelock
|
||
Lois Maxwell
Panna Moneypenny
|
8,0
|
|
Desmond Llewelyn
Q
|
||
Geoffrey Keen
Sir Frederick Gray
|
6,0
|
|
Walter Gotell
Gen. Anatol Gogol
|
7,0
|
|
James Villiers
Bill Tanner
|
||
John Moreno
Luigi Ferrara
|
||
Charles Dance
Claus
|
7,6
|
|
Paul Angelis
Karageorge
|
||
Toby Robins
Iona Havelock
|
||
Jack Klaff
Apostis
|
||
Alkis Kritikos
Santos
|
||
Stag Theodore
Nikos
|
||
Stefan Kalipha
Hector Gonzales
|
||
Graham Crowden
First Sea Lord
|
||
Noel Johnson
Wiceadmirał
|
||
William Hoyland
McGregor
|
||
Paul Brooke
Bunky
|
||
Eva Reuber-Staier
Rublevich
|
||
Fred Bryant
Vicar
|
||
Robbin Young
Ekspedientka w kwiaciarni
|
||
John Wells
Denis Thatcher
|
||
Janet Brown
Pani premier Margaret Thatcher
|
||
Maureen Bennett
Sharon, asystentka Q (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Bradford
Strażnik na St. Cyril (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Bulloch
Smithers (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clive Curtis
González (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lalla Dean
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Evelyn Drogue
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Fontaine
Kapitan z St. Georges (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laoura Hadzivageli
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Hollis
Ernst Stavro Blofeld (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michel Julienne
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Koko
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chai Lee
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Leech
Ofiara rekina (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Mills
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Debbie Newsome
Dziewczyna w Cortinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Powell
Pomocnik zastrzelony przez Melinę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lenny Rabin
Widz skoków narciarskich (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Rietty
Ernst Stavro Blofeld (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vanya Seager
Dziewczyna całująca jednego z pomocników (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Simmons
Pomocnik, ofiara eksplozji (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Sweeney
Pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Tourjansky
Facet z kieliszkiem wina (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tula
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Vesterhalt
Dziewczyna w kasynie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viva
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lizzie Warville
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael G. Wilson
Grecki duchowny na ślubie (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Alison Worth
Dziewczyna na basenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alan Hume
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Bill Conti
(także piosenka "For Your Eyes Only")
|
||
Sheena Easton
(piosenka "For Your Eyes Only")
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Elizabeth Waller | ||
Marina Drecker
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
John Grover |
7,0
|
|
Eric Boyd-Perkins
(dodatkowy)
|
||
Matthew Glen
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Eric Allwright
charakteryzator
|
||
George Frost
charakteryzator
|
||
Stephanie Kaye
fryzjer
|
||
Marsha Lewis
fryzjer
|
||
Mike Jones
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Peter Lamont
scenograf
|
||
John Fenner
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Ernest Archer
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Franco Fumagalli
dyrektor artystyczny (dodatkowy)
|
||
Michael Lamont
dyrektor artystyczny (dodatkowy)
|
||
Mikes Karapiperis
dyrektor artystyczny (dodatkowy)
|
||
Vernon Dixon
dekorator wnętrz
|
||
Brian Humphrey
główny rekwizytor
|
||
Michael Redding
główny architekt
|
||
Ernest Smith
malarz
|
||
Don Picton
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denis Rich
ilustrator
|
||
John Chisholm
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Jackson
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Duncan Guest
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Muir
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jean-Pierre Lelong
efekty dźwiękowe
|
||
Vernon Messenger
montaż dubbingu
|
||
Colin Miller
montaż dubbingu
|
||
William Trent
montaż dubbingu
|
||
Ken Nightingall
mikrofoniarz
|
||
Ken Barker
mikser ponownego nagrania
|
||
Gordon K. McCallum
mikser ponownego nagrania
|
||
Derek Ball
mikser
|
||
Massimo Mariani
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graham V. Hartstone
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Hayward
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicolas Le Messurier
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John Evans
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Dino Galiano
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Harris
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Meddings
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Corbould
technik (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Ron Cartwright
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Pat Banta
kaskader
|
||
Cyd Child
kaskader
|
||
Jo Cote
kaskader
|
||
John Eaves
kaskader
|
||
Martin Grace
kaskader
|
||
Hans Hechenbichler
kaskader
|
||
Michel Julienne
kaskader
|
||
Wolfgang Junginger
kaskader
|
||
George Leech
kaskader
|
||
Wendy Leech
kaskader
|
||
Gavin McKinney
kaskader
|
||
Gareth Milne
kaskader
|
||
Bernard Pascual
kaskader
|
||
Frances Young
kaskader
|
||
Andy Bradford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clive Curtis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Grace
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stefano Maria Mioni
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nosher Powell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paolo Rigoni
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Simmons
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Wilkinson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gillian Aldam
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Condren
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graeme Crowther
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Cummings
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Dowdall
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Eddon
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Fell
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dorothy Ford
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Gillard
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Graydon
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred Haggerty
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Reg Harding
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jazzer Jeyes
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lees
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Lodge
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne Michaels
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Riccardo Mioni
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Potter
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Powell
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Powell
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Robinson
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Scammell
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Shepherd
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Smart
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Street
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malcolm Weaver
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Webb
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Weston
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Weston
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry Cade
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
Pozostałe
Proszę czekać…