Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Fina Torres | ||
Eve Ramboz
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Timothy Bird
(asystent) (San Francusco)
|
||
Luiz Henrique Fonseca
(asystent)
|
||
Leslie Garvin
(asystent)
|
||
Olivia Guimaraes
(asystent)
|
||
Christopher James Hall
(asystent)
|
||
David Rimer
(asystent)
|
||
Cris D'Amato
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Vera Blasi |
5,0
|
|
Heather Cappiello
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Bridgette Kelley
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alan Poul
producent
|
||
Augusto Casé
producent wykonawczy
|
||
Preta Gil
producent wykonawczy
|
||
Bronwen Hughes
producent wykonawczy
|
||
Elisa Tolomelli
producent liniowy
|
||
Fina Torres
producent wykonawczy
|
||
Nancy Paloian
współproducent
|
||
Leigh Shanta
producent liniowy
|
||
Caíque Martins Ferreira
producent liniowy
|
||
Valeria Costa Amorim
nadzorca produkcji
|
||
Fabio Bruno
kierownik produkcji
|
||
Caíque Martins Ferreira
kierownik produkcji
|
||
Lisa Lynn Kearsley
nadzorca produkcji
|
||
Gonzalo Parra
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Claudia Reis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Linda Warrilow
kierownik produkcji
|
||
Fernando Zagallo
kierownik produkcji
|
||
Beth M. Bodo
koordynator produkcji
|
||
Nancy A. Terriberry
koordynator produkcji (San Francisco)
|
||
Terran Benveniste
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Francisco Cortes
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Darlene Eliopoulos
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marcy Guiragossian
kierownik produkcji (asystent)
|
||
K.D. Gulko
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marielbi Huerta
kierownik produkcji (asystent) (Wenezuela)
|
||
Ana Maria Otero
kierownik produkcji (asystent) (Wenezuela)
|
||
Jude S. Walko
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Penélope Cruz
Isabella Oliveira
|
7,8
|
|
Murilo Benício
Toninho Oliveira
|
||
Harold Perrineau
Monica Jones
|
||
Mark Feuerstein
Cliff Lloyd
|
||
John de Lancie
Alex Reeves
|
||
Anne Ramsay
Reżyser telewizyjny
|
||
Ana Gasteyer
Claudia Hunter
|
||
Analú De Castro
Isabella (lat 2)
|
||
Thaís de Sá Curvelo
Isabella (lat 5)
|
||
Eliane Guttman
Matka Isabelli
|
||
Eduardo Mattedi
Ojciec Isabelli
|
||
Ana Paula Oliveira
Kucharka
|
||
Marilice Santos
Seksowny sąsiad
|
||
Giba Conceição
Trubadur
|
||
Joaquim Pinto
Trubadur
|
||
Vevé Calazans
Trubadur
|
||
June Carryl
Zeke
|
6,0
|
|
Bob Greene
Nikos
|
||
Lázaro Ramos
Max
|
6,0
|
|
Wagner Moura
Rafi
|
6,0
|
|
Cléa Simões
Serafina
|
||
Tom Curti
Kierownik sali
|
||
John Crook
Kierownik restauracji
|
||
Jonas Bloch
Pierre Laroche
|
||
Michel Bercovitch
Student
|
||
Carlos Gregório
Melvin
|
||
Malu Pessin
Esther
|
||
Dani Suzuki
Yoko
|
||
Luis Careca
Thor
|
||
Jerry Penacoli
Tom Kelly
|
||
Inaldo Santana
Zły rybak
|
||
Jorge Maia
Yemanja, kelner
|
||
Dizoneth Santos
Oficer więzienny
|
||
Phil Miler
Oświetleniowy
|
||
Roberta Kennedy
Kelnerka w barze
|
||
Jeff Scott
Bywalec baru
|
||
Gordon Hansen
Bywalec baru
|
||
Roger Stoneburner
Barman
|
||
Sergio Maciel
Dostawca kwiatów
|
||
B. Chico Purdiman
Strażnik
|
||
Bob Sáenz
Strażnik
|
||
Thomas Hieatt
Hipis w więzieniu
|
||
David Herman
Fotograf
|
||
Edlon Tupi
Strażnik więzienny
|
||
Otávio Martins
P.A.
|
||
Inês Cardoso
Stylistka żywności
|
||
Alan Poul
Garderobiany
|
||
Adele Proom
Matka Nikosa
|
||
Jim Freeman
Garderobiany
|
||
Chris Corporandy
Porażony
|
||
Carmen Molinari
Studentka
|
||
Tina Marie Murray
Kobieta na ulicy
|
||
Piki Chappell
Skrzypek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Hechim
Elektryk w TV (niewymieniony w czołówce)
|
||
Calvin Roberts
Operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Paul Taylor
Prezenter wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jude S. Walko
Operator kablówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Thierry Arbogast |
7,0
|
|
Pete Romano
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Elisabeth Tavernier | ||
Montaż | Ocena | |
Leslie Jones |
7,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Laura Rindner
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Philippe Chiffre | ||
Tracey Gallacher | ||
Alexandre Meyer | ||
Ruy Brito | ||
Craig T. Copher | ||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…