Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ken McMullen | ||
Scenariusz | Ocena | |
Terry James | ||
James Leahy | ||
Ken McMullen | ||
Producenci | Ocena | |
Stewart Richards
producent
|
||
Gabriela Cerqueira
kierownik produkcji
|
||
Ana Maria Russo
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Roshan Seth
Lord Grafton
|
8,0
|
|
John Lynch
O'Brien
|
||
Timothy Spall
Ramborde
|
7,3
|
|
Alexandre de Sousa
Gen. Gallifet
|
||
Ian McNeice
Książe Walli
|
7,0
|
|
Alan Braine
Equerry
|
||
Maria João Toscano
Markiz de Gallifet
|
||
Maria de Medeiros
Maria
|
7,0
|
|
Jacqui Dankworth
Śpiewak uliczny
|
||
Ana Padrão
Séverine
|
||
Cedric Michaels
Urchin
|
||
Jack Klaff
Cluseret
|
||
Carlos César
Duch teatru
|
||
João Pedro Ruivo
Malarz
|
||
Dominique Pinon
Napoleon III
|
||
Med Hondo
Karol Marx
|
||
José Argüelles
Beznogi żołnierz
|
||
Bill Shaw
Tajny agent
|
||
David Rose
Sir George
|
||
Antonio Caldeira Pires
Prokurator
|
||
António Banha
Spekulator
|
||
José Caldeira
Przewodniczący sądu
|
||
Marcello Urgeghe
Posłaniec sądowy
|
||
Lutz Becker
Pruski generał
|
||
Eduardo Viana
Członek zespołu teatralnego
|
||
Gil Nave
Członek zespołu teatralnego
|
||
Figueira Cid
Członek zespołu teatralnego
|
||
João Sérgio
Członek zespołu teatralnego
|
||
Rui Nuno
Członek zespołu teatralnego
|
||
Vicente DeSa
Członek zespołu teatralnego
|
||
Ligia Duarte
Członek zespołu teatralnego
|
||
Jorge Baião
Członek zespołu teatralnego
|
||
Isabel Bilou
Członek zespołu teatralnego
|
||
Rui Ferreira
Członek zespołu teatralnego
|
||
André Maia
Spekulant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Elso Roque | ||
José Gomes
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jose Pichel
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Barrie Guard | ||
Kostiumy | Ocena | |
Monica Howe | ||
Ana Andrade
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
William Diver | ||
Muzyka | Ocena | |
Simon Heyworth
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ilda Campino
projektant makijażu
|
||
Sano De Perpessac
nadzorca stylizacji
|
||
Ana Lorena
charakteryzator
|
||
Ana Maria Pedro
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paul Cheetham
dyrektor artystyczny
|
||
Steve Fisher
dyrektor artystyczny
|
||
João Martins
dyrektor artystyczny
|
||
Vítor Caldeira
stolarz
|
||
Eduardo Filipe Sr.
malarz
|
||
Numerindo Gaspar
stolarz
|
||
Eduardo José
malarz
|
||
António José Matos
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Peter Carlton
montaż dźwięku
|
||
Andrew Glen
montaż dialogów
|
||
Vasco Pedroso
mikrofoniarz
|
||
Carlos Pinto
operator dźwięku
|
||
Aad Wirtz
operator dźwięku
|
||
Aad Wirtz
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Filipe Cardoso
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nick Gillard
kaskader
|
||
Frank Connor
fotosista
|
||
Rafael de Sousa
elektryk
|
||
Helder Loureiro
elektryk
|
||
Christine Parry
fotosista
|
||
Lorete Roque
prowadzący ostrość
|
||
Mário Soares
elektryk
|
||
Gerald Fitzsimon
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…