Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jim Wynorski | ||
Scenariusz | Ocena | |
Curtis Joseph | ||
David Mason | ||
Producenci | Ocena | |
Neil Elman
współproducent
|
5,0
|
|
Lisa M. Hansen
producent
|
||
Paul Hertzberg
producent
|
||
Steven Paul
producent wykonawczy
|
||
J.P. Pettinato
producent wykonawczy
|
||
Datty Ruth
producent wykonawczy
|
||
Dwayne L. Shattuck
współproducent
|
||
Larry Ferguson Jr.
nadzorca postprodukcji
|
||
Jeffrey Graham
nadzorca postprodukcji
|
||
Christopher Kulikowski
nadzorca postprodukcji
|
||
Vicki L. Sawyer
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Patrick Muldoon
Mike Connors
|
5,0
|
|
Theresa Russell
Dr Nancy Burnham
|
||
Curtis Armstrong
Keach
|
5,0
|
|
Joe Avalon
Sierż. Tulley
|
||
John Beck
Simpkins
|
||
James Cromwell
MP
|
||
Tamara Davies
Sid Bream
|
||
Lydie Denier
Diane Cafferty
|
||
Redmond Gleeson
Miejscowy
|
||
Adam Lieberman
Terrance, członek załogi
|
||
Steve J. Hennessy
Tajniak
|
||
Billy Keane
Steve Elkins
|
||
Todd Kimsey
Mitchell, członek załogi
|
||
Adam Koster
Pilot C-133
|
||
Rod McCary
Dr Shoup
|
||
Lorissa McComas
Chelsea
|
||
Andy Milder
Chambers
|
||
Steve Purnick
Pan Norton
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mario D'Ayala | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Neal Acree | ||
Kostiumy | Ocena | |
Gail De Krassell | ||
Rebecca Smith-Serna | ||
Montaż | Ocena | |
Craig Kitson |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Simone Almekias-Siegl
główny charakteryzator
|
||
Michelle Werner
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Robert Hummel
scenograf
|
||
Chuck Dutrow
dyrektor artystyczny
|
||
Donna Willinsky
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Samuel Libraty
mikser ponownego nagrania
|
||
Samuel Libraty
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Linda Berger
dobór obsady
|
||
Leah Stanko Mangum
dobór obsady
|
||
John Allardice
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Robert J. Baldwin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Dawson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Edward Helmers
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jim Hoffman
animator
|
||
Jim Hoffman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Judith Holzman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jason Shulman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Emile Edwin Smith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Teska
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kyle Toucher
nadzorca efektów wizualnych
|
||
GiGi Erneta
kaskader dublujący
|
4,0
|
|
Tom Poster
kaskader dublujący
|
||
Mark Riccardi
kaskader dublujący
|
||
Warren A. Stevens
koordynator kaskaderów
|
||
Aiken Weiss
operator steadicam
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…