Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Carpenter |
7,9
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Bruce A. Evans | ||
Raynold Gideon | ||
Dean Riesner
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Michael Douglas
producent wykonawczy
|
8,1
|
|
Larry Franco
producent
|
||
Barry Bernardi
współproducent
|
||
Bruce A. Evans
współproducent
|
||
Raynold Gideon
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jeff Bridges
Gwiezdny przybysz
|
8,0
|
|
Karen Allen
Jenny Hayden
|
||
Charles Martin Smith
Mark Shermin
|
||
Richard Jaeckel
George Fox
|
||
Robert Phalen
Mjr Bell
|
||
Tony Edwards
Sierż. Lemon
|
7,0
|
|
John Walter Davis
Brad Heinmuller
|
||
Ted White
Łowca jeleni
|
5,0
|
|
Dirk Blocker
Policjant
|
||
M.C. Gainey
Policjant
|
6,5
|
|
Sean Stanek
Kierowca sportowego samochodu
|
||
George 'Buck' Flower
Kucharz
|
||
Russ Benning
Naukowiec
|
||
Ralph Cosham
Porucznik piechoty morskiej
|
||
David Wells
Asystent Fox'a
|
||
Anthony Grumbach
Oficer Agencji Bezpieczeństwa Narodowego
|
||
James Deeth
Pilot S-61
|
||
Alex Daniels
Obsługujący stację benzynową
|
||
Carol Rosenthal
Klient stacji benzynowej
|
||
Mickey Jones
Kierowca ciężarówki
|
||
Lu Leonard
Kelnerka w barze przy drodze
|
||
Charlie Hughes
Kierowca autobusu
|
||
Byron Walls
Sierżant policji
|
||
Betty Bunch
Kelnerka w barze dla kierowców ciężarówek
|
||
Victor McLemore
Porucznik blokujący drogę
|
||
Steven Brennan
Sierżant blokujący drogę
|
||
Pat Lee
Żona Bracero
|
||
Judith Kim
Kobieta piekarz
|
||
Ronald L. Colby
Kelner w kawiarni
|
||
Robert Stein
Funkcjonariusz policji stanowej
|
||
Kenny Call
Donnie Bob
|
||
Jeff Ramsey
Łowca
|
||
Jerry Gatlin
Łowca
|
||
David Daniell
Zdobywca szkolnej odznaki sportowej
|
||
Randy Tutton
Zdobywca szkolnej odznaki sportowej
|
||
Sheb Wooley
Detektyw (sceny usunięte)
|
||
John Carpenter
Mężczyzna w helikopterze (niewymieniony w czołówce)
|
7,9
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Donald M. Morgan | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jack Nitzsche | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Marion Rothman |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Pete Altobelli
charakteryzator
|
||
Marina Pedraza
fryzjer
|
||
John Rosengrant
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Daniel A. Lomino
scenograf
|
||
Robert R. Benton
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joseph F. Brennan
mikrofoniarz
|
||
Thomas Causey
mikser
|
||
Jay Engel
montaż postsynchronu
|
||
Hank Garfield
mikrofoniarz
|
||
Steve Maslow
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom McCarthy Jr.
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael P. Redbourn
montaż dźwięku
|
||
Bill Varney
mikser ponownego nagrania
|
||
Don S. Walden
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bill Lee
efekty specjalne
|
||
Kevin Quibell
efekty specjalne
|
||
David Simmons
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Dick Wood
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Gary Zink
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Arbogast
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Bruce Nicholson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marguerite Happy
kaskader
|
||
Robert Jauregui
kaskader
|
||
William T. Lane
kaskader
|
||
Terry Leonard
koordynator kaskaderów
|
||
Kerry Rossall
kaskader
|
||
Ben Scott
kaskader
|
||
John-Clay Scott
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…