Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Florent-Emilio Siri | ||
Franck Vestiel
(asystent)
|
||
Jérôme Cornuau
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jean-François Tarnowski | ||
Florent-Emilio Siri | ||
Producenci | Ocena | |
Claude Carrère
producent
|
||
Patrick Gouyou-Beauchamps
producent
|
||
Marie-France Calif
koordynator produkcji
|
||
Samy Naceri
współproducent
|
7,1
|
|
John David Cohen
współproducent
|
||
Léonard Glowinski
współproducent
|
||
François Ivernel
współproducent
|
||
Romain Le Grand
współproducent
|
||
Anne Regard
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Samy Naceri
Nasser
|
7,1
|
|
Benoît Magimel
Santino
|
7,0
|
|
Nadia Farès
Laborie
|
5,0
|
|
Pascal Greggory
Louis
|
||
Sami Bouajila
Selim
|
||
Anisia Uzeyman
Nadia
|
||
Richard Sammel
Winfried
|
7,0
|
|
Valerio Mastandrea
Giovanni
|
6,0
|
|
Martial Odone
Martial
|
||
Martin Amic
Spitz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Giovanni Fiore Coltellacci |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Alexandre Desplat | ||
Kostiumy | Ocena | |
Brigitte Calvet | ||
Marie Calvet | ||
Montaż | Ocena | |
Christophe Danilo | ||
Olivier Gajan | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anne Bergamaschi
główny charakteryzator
|
||
Maud Baron
charakteryzator
|
||
Nana Chiabaut
charakteryzator
|
||
Stéphane Malheu
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dominique Carrara | ||
Bertrand Seitz
scenograf
|
||
Bruno Via
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michel Conche
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Germain Boulay
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Pascal Dedeye
imitator dźwięku
|
||
Daniel Ollivier
dźwięk
|
||
Serge Rouquairol
montaż dźwięku
|
||
Williams Schmit
mikser
|
||
Eric Tisserand
mikser
|
||
Stéphane Vizet
mikrofoniarz
|
||
Christophe Etrillard
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Grégoire Delage
efekty specjalne
|
||
Georges Demétrau
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Axel Bonami
zecer
|
||
Lionel Duminil
zecer
|
||
Philippe Huberdeau
zecer
|
||
Emmanuel Le Courbe
zecer
|
||
Cecile Peletier
zecer
|
||
Jérémy Justice
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Antoine Moulineau
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Philippe Aubry
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alain Figlarz
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Patrick Ronchin
koordynator kaskaderów
|
||
Frédéric Vallet
układacz
|
||
Maxime Alexandre
operator kamery (asystent)
|
8,0
|
|
Matteo Carlesimo
operator kamery (asystent)
|
||
François Chevreau
operator kamery (asystent)
|
||
Sophie Leonetti
operator kamery (asystent)
|
||
Stéphane Paillard
operator kamery (asystent)
|
||
Valerio Villalba
prowadzący ostrość
|
||
Massimo Bertucci
oświetlenie
|
||
Florence Dugowson
fotosista
|
||
Hugues Espinasse
prowadzący ostrość
|
||
David le Mevel
elektryk
|
||
Pierre Michaud
elektryk
|
||
Cyril Mousseigne
elektryk
|
||
Marco Beaurepaire
elektryk
|
||
Eric Catelan
operator steadicam
|
||
Marc Elusse
oświetlenie
|
||
Gianmaria Majorana
operator kamery
|
||
Valentin Monge
operator steadicam
|
||
Louis-Marie Nyee
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…