Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Maciej Sobieszczański | ||
Bartosz Blaschke
(drugi reżyser)
|
4,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Maciej Sobieszczański | ||
Etgar Keret
(opowiadanie "Mistrz świata")
|
7,0
|
|
Konrad Sobieszczański
(tłumaczenie)
|
||
Paweł Włochacz
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Katarzyna Ślesicka
producent wykonawczy
|
||
Paweł Sosnowski
kierownik produkcji
|
||
Alicja Kizińska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Anna Mroczek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dominika Płazińska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Jarosław Jagodziński
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maciej Marczewski
Szymon Warecki
|
6,7
|
|
Katarzyna Dąbrowska
Marta, dziewczyna Szymona
|
7,0
|
|
Krzysztof Globisz
Stanisław Warecki, ojciec Szymona
|
7,5
|
|
Dorota Kolak
Sabina Warecka, matka Szymona
|
6,8
|
|
Janusz Chabior
Ryszard, lokator
|
7,7
|
|
Jarosław Gajewski
Adwokat
|
5,5
|
|
Jarosław Boberek
Policjant
|
7,3
|
|
Rafał Fudalej
Świadek Jehowy
|
||
Włodzimierz Dyła
Świadek Jehowy
|
6,0
|
|
Małgorzata Sadowska
Kobieta w sklepie
|
||
Sławomir Grzymkowski
Mężczyzna w sklepie
|
||
Robert Latusek | ||
Anna Sakowicz
Modelka
|
||
Boshena Janisiv
Modelka
|
||
Anastazja Lenda
Modelka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jacek Podgórski | ||
Artur Węgrzynowicz
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Marek Jaworski
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Agnieszka Wąsowska
(pomoc techniczna)
|
||
Algimonas Juszkiawiczus
(pomoc techniczna)
|
||
Janusz Mikołajczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Łopuszański
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bartłomiej Gliniak | ||
Kostiumy | Ocena | |
Paulina Szenderowska | ||
Aleksandra Mrozińska
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Andrzej Dąbrowski | ||
Muzyka | Ocena | |
Justyna Grzegorczyk-Kania
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Marceli Szczerek
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ewa Jaśkiewicz
charakteryzator
|
||
Agata Lipińska
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Włodzimierz Szyrle
scenograf
|
||
Jacek Merc
rekwizytor
|
||
Mateusz Rakowicz
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kamil Radziszewski
dźwięk
|
||
Paulina Bocheńska
dźwięk
|
||
Łukasz Poniński
operator dźwięku
|
||
Anna Siwek
operator dźwięku
|
||
Sebastian Włodarczyk
operator dźwięku
|
||
Marcin Popławski
operator dźwięku (drugi)
|
||
Wojciech Mosiejczuk
operator dźwięku (asystent)
|
||
Sebastian Witkowski
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Tomasz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Michał Wićko
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Hubert Stawicki
mistrz oświetlenia
|
||
Paweł Rosłon
oświetlenie
|
||
Artur Ostrowski
oświetlenie
|
||
Wojciech Piotrowicz
fotosista
|
||
Vahram Mkhitaryan
fotosista
|
||
Jarosław Sterczewski
kolorysta
|
||
Jarosław Nalewajko
kierownik planu
|
||
Paweł Skotarek
dyżurny planu
|
||
Agnieszka Wąsowska
sekretariat planu
|
||
Rafał Samborski
napisy
|
||
Adam Romanowski
konsultant
|
||
Jarosław Sterczewski
napisy
|
||
Wojciech Marczewski
konsultant
|
8,0
|
|
Edward Żebrowski
konsultant
|
||
Joanna Krauze
konsultant
|
||
Denijal Hasanović
konsultant
|
||
Katarzyna Kosicka-Polak
konsultant (prawna)
|
||
Beata Krzemińska
treser zwierząt
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…