Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jake Schreier | ||
Yann Sobezynski
(asystent)
|
||
Jolian Blevins
(asystent)
|
||
Scott Foster
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Ford |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Lance Acord
producent
|
||
Jackie Kelman Bisbee
producent
|
||
Sam Bisbee
producent
|
||
Galt Niederhoffer
producent
|
||
Jeremy Bailer
producent wykonawczy
|
||
Bob Kelman
producent wykonawczy
|
||
Bill Perry
producent wykonawczy
|
||
Ann Porter
producent wykonawczy
|
||
Danny Rifkin
producent wykonawczy
|
||
Delaney Schultz
producent wykonawczy
|
||
Jenna Schultz
producent wykonawczy
|
||
Stefan Sonnenfeld
producent wykonawczy
|
||
Tom Valerio
producent wykonawczy
|
||
Erika Hampson
współproducent
|
||
Cody Ryder
współproducent
|
||
Theodora Dunlap
współproducent
|
||
Michael Sledd
kierownik produkcji
|
||
Beau J. Genot
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael J. Urann
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Takina Holloman
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Frank Langella
Frank
|
||
James Marsden
Hunter
|
6,7
|
|
Liv Tyler
Madison
|
7,7
|
|
Susan Sarandon
Jennifer
|
7,3
|
|
Peter Sarsgaard
Robot (głos)
|
7,0
|
|
Jeremy Strong
Jake
|
||
Jeremy Sisto
Rowlings, szeryf
|
||
Dario Barosso
Chłopak z piegami
|
||
Bonnie Bentley
Ava
|
||
James D. Compton
Kościsty szeryf
|
||
Ana Gasteyer
Kobieta ze sklepu
|
||
Kurt Grelak
Muzyk
|
||
Rachael Ma
Robot
|
||
Susan Mitchell
Muzyk
|
||
Dana Morgan
Dodatkowy robot
|
||
Joshua Ormond
Flattop
|
||
Katherine Waterston
Dziewczyna ze sklepu
|
6,8
|
|
Jesse Newman
Gość na recepcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Matthew J. Lloyd
(kierownik zdjęć)
|
||
Cesar Baptista
(główna pomoc techniczna)
|
||
Edward Diaz
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Chris Maida
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Brien Sauchelli
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Joseph White
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Nuno Oliveira
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Francis and the Lights | ||
Basil Moore
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Erika Munro | ||
Virginia Cook
(nadzorca garderoby)
|
||
Charlese Antoinette Jones
(asystent)
|
||
Konzie Koenig
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jacob Craycroft | ||
Nick Houy
(asystent)
|
||
Ali Muney
(asystent)
|
||
Veronica Rutledge
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Matt Veligdan
dyrygent
|
6,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Ma Kalaadevi Ananda
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nick London
główny charakteryzator
|
||
Theresa Marra-Siliceo
nadzorca stylizacji
|
||
Jovan Vitagliano
główny stylista
|
||
Christopher Fulton
główny stylista (dodatkowy)
|
||
Michelle Johnson
fryzjer osobisty: Susan Sarandon
|
||
Ma Kalaadevi Ananda
charakteryzator osobisty: Susan Sarandon
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sharon Lomofsky
scenograf
|
||
Lisa Myers
dyrektor artystyczny
|
||
Michelle Schluter-Ford
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Antonio L. Arroyo
mikser
|
||
Paul Hsu
projektant dźwięku
|
||
Branka Mrkic
montaż dialogów
|
||
Guillermo Pena-Tapia
mikrofoniarz
|
||
Sam Bisbee
nadzorca muzyki
|
||
Brian McKenna
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Chris Cenatiempo
koordynator kaskaderów
|
||
Richardson Desil
kaskader
|
||
Don Hewitt Sr.
kaskader dublujący: Frank Langella
|
||
Lance Acord
operator kamery
|
||
Jessica Burstein
fotosista
|
||
Nina Chien
operator kamery (asystent)
|
||
Nicole Cosgrove
operator kamery (asystent)
|
||
David Edsall
operator kamery (asystent)
|
||
Billy Green
operator kamery
|
||
David Isern
operator kamery
|
||
David Isern
operator steadicam
|
||
Seacia Pavao
fotosista
|
||
Nicole Rivelli
fotosista
|
||
Richard P. Ulivella
oświetlenie
|
||
Carl Casano
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Duckworth
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Tierney
dobór obsady (asystent)
|
||
Jack Bavaro
księgowy produkcji
|
||
Patricia Charles
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…