Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Susanne Bier |
1,0
|
|
Joakim Höglund
(asystent)
|
||
Malin Fornander
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jonas Gardell | ||
Producenci | Ocena | |
Thomas Heinesen
producent
|
||
Christel C.D. Hansen
producent liniowy
|
||
Anita Tesler
kierownik produkcji
|
||
Ivar Køhn
współproducent
|
||
Rumle Hammerich
producent wykonawczy
|
||
Erik Crone
producent wykonawczy
|
||
Johan Mardell
producent wykonawczy
|
||
Peter Possne
producent wykonawczy
|
||
Tove Jystrup
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Helena Bergström
Mona Berglund, opiekunka
|
6,0
|
|
Jonas Karlsson
David Vogel, pacjent z porażeniem mózgowym
|
||
Thomas Hanzon
Bosse Berglund, mąż Mony, bezrobotny
|
||
Björn Kjellman
"Candy Darling", Kenny, brat Mony
|
||
Johan Ulveson
Leif, producent muzyczny
|
||
Katarina Ewerlöf
Kierowniczka projektu w Cyrku
|
||
Regina Lund
Sabina, piosenkarka
|
||
Lasse Kronér
Prowadząca program w Cyrku
|
||
Göran Forsmark
Tomas Torp, dzeinnikarz w Se & Hör
|
||
Lisa Olsen
Kicki, córka Mony i Bossego
|
||
Jessica Andersson
Carola, córka Mony i Bossego
|
||
Amanda Rasmusson
Lena Ph., córka Mony i Bossego
|
||
Sandra Kassman
Anna Book, córka Mony i Bossego
|
||
Sissela Kyle
Pracownica biura robót publicznych
|
||
Leif Andrée
Kompozytor piosenek w metrze
|
||
Ia Langhammer
Kelnerka w kawiarni
|
||
Jessica Zandén
Matka w kawiarni
|
||
Robin Hellström
Dziecko w kawiarni
|
||
Pia Johansson
Pirjo, kolega Mony, opiekun
|
||
Ulf Larsson
Prezenter telewizyjny
|
||
Malin Cederblad
Sofia, stylistka
|
||
Douglas Johansson
Fryzjer
|
||
Katarina Weidhagen
Opiekunka w czerwonym swetrze
|
||
Roine Söderlundh
Tancerz
|
||
Kare Poutanen
Tancerz
|
||
Steve Kratz
Benny Berg, dyrygent w Cyrku
|
||
Tommy Andersson
Roffe, aranżer w studiu muzycznym
|
||
Lena B. Eriksson
Asystentka rehabilitacyjna w nowej pracy Davida
|
||
Per Sandberg
Porządkowy w Cyrku podczas finału
|
||
Mattias Kemi
Kelner
|
||
Ing-Marie Carlsson
Dziennikarka, która robiła reportaż z miejsca pracy Mony
|
||
Christer Fant
Przyjazny nieznajomy w metrze
|
||
Rolf Skoglund
Lekarz
|
||
Rickard Sjöberg
Reporter telewizyjny przed Cyrkiem
|
||
Lolo Elwin
Wiolonczelistka
|
||
Kristina Spegel
Wiolonczelistka
|
||
Jimmy Lindström
Dozorca
|
||
Joakim Höglund
Dozorca
|
||
Frida Hallgren
Pracownica wozu transmisyjnego
|
||
Peter Perski
Pracownik wozu transmisyjnego
|
||
Jens Dahlström
Stickan
|
||
Staffan Åberg
Opiekun
|
||
Carola Häggkvist
Ona sama, piosenkarka na przyjęciu gwiazd
|
||
Lena Philipsson
Ona sama, piosenkarka na przyjęciu gwiazd
|
||
Nanne Grönvall
Ona sama, piosenkarka na przyjęciu gwiazd
|
||
Maria Rådsten
Ona sama, piosenkarka na przyjęciu gwiazd
|
||
Christer Björkman
On sam, piosenkarz na przyjęciu gwiazd
|
||
Camilla Henemark
Ona sama, piosenkarka na przyjęciu gwiazd
|
||
Jean-Pierre Barda
On sam, piosenkarz na przyjęciu gwiazd
|
||
Lars-Åke Wilhelmsson
Babsan na przyjęciu gwiazd
|
||
Micael Bindefeld
On sam, organizator, aranżer na przyjęciu gwiazd
|
||
Henrik Johnsson
On sam, na przyjęciu gwiazd
|
||
Ebba Hultkvist
Ona sama, na przyjęciu gwiazd
|
||
Jesper Odelberg
On sam, na przyjęciu gwiazd
|
||
Daniel Nyhlen
On sam, dziennikarz na przyjęciu gwiazd
|
||
Ulf Larsson
Prowadzący program w telewizji
|
||
Casper Janebrink
On sam, wokalista w zespole w programi telewizyjnym
|
||
Lasse Holm
On sam, muzyk w programie telewizyjnym
|
||
Anders Berglund
On sam, kapelmistrz w programie telewizyjnym
|
||
Andreas Lundstedt
Członek chóru na Melidifestval
|
||
Susanne Bier
Bijąca brawo kobieta w domu Jean-Pierre Bardy
|
1,0
|
|
Sanna Bråding
Gość na przyjęciu gwiazd
|
||
Linnea Roxeheim
Nastolatka
|
||
Reuben Sallmander
Wykonawca w programie telewizyjnym Gäster med gester
|
||
Johannes Brost
Wykonawca w programie telewizyjnym Gäster med gester
|
||
Arne Weise
Wykonawca w programie telewizyjnym Julklapp från Weise
|
||
Marie Wallsten | ||
Bengt Dahlqvist
(sceny usunięte)
|
||
Johan Sköldberg
Reporter (sceny usunięte)
|
||
Anna-Lena Strindlund
Córka (lat 30) (sceny usunięte)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Morten Søborg |
6,0
|
|
Johan Wallin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Fredrik Johansson
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jesper Winge Leisner | ||
Joakim Pedersen | ||
Knut Haavik | ||
Kostiumy | Ocena | |
Lars-Åke Wilhelmsson | ||
Kajsa Hede | ||
Mia Olvång
(asystent)
|
||
Lotta Garcia Wikberg
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Pernille Bech Christensen | ||
Mogens H. Christiansen | ||
Jörgen Wiman
(montażysta negatywu)
|
||
Susanne Lund
(montażysta negatywu)
|
||
Petra Ahlin
(asystent)
|
||
Basil McKinley
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Maria Strid
charakteryzator
|
||
Josefina Motander
charakteryzator (asystent)
|
||
Anette Rindebratt Johansson
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gert Wibe
scenograf
|
||
Lars-Göran Kask
stolarz
|
||
Michael Olander
stolarz
|
||
Matti Rintala von Knorring
stolarz
|
||
Andreas Bernhardt
stolarz
|
||
Petter Hägglund
stolarz
|
||
Jeanette Johansson
stolarz
|
||
Kristian Parten
stolarz
|
||
Teddy Holm
malarz
|
||
Ann Backström
malarz
|
||
Per Sandberg
malarz
|
||
Jossa Elmqvist
malarz
|
||
Mattias Ohlsson
główny rekwizytor
|
||
Ola Handberg
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Thomas Karlsen
rekwizytor
|
||
Åse Haukebö
rekwizytor (asystent)
|
||
Johan Sjölin
główny architekt
|
||
Liz Vangdahl
projektant graficzny
|
||
Lennart Forup
projektant graficzny
|
||
Rasmus Lange
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bo Persson
technik dźwięku
|
||
Ulf Olausson
technik dźwięku
|
||
Per Streit
projektant dźwięku
|
||
Jenni Glasdam
projektant dźwięku
|
||
Kim Dalum
projektant dźwięku
|
||
Julien Naudin
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Roine Söderlundh
choreograf
|
||
Annette Mandoki
dobór obsady
|
||
Jenny Liedberg
dodatkowy dobór obsady
|
||
Linda Sternö
dodatkowy dobór obsady
|
||
Charlotte Mortensen
księgowy produkcji
|
||
Lone Sloth
księgowy produkcji
|
||
Kristina Lundkvist
księgowy produkcji
|
||
Jill Englund
księgowy produkcji
|
||
Aase Christensen
księgowy produkcji
|
||
Ada Kaalund
księgowy produkcji
|
||
Maiken Hansen
księgowy produkcji
|
||
Alex Lindén
prowadzący ostrość
|
||
Lennart Pettersson
prowadzący ostrość
|
||
Trolle Davidson
prowadzący ostrość
|
||
Johan Paulin
fotosista
|
||
Mike Tiverios
operator steadicam
|
||
Anders Freudendahl
elektryk
|
||
Viktor Wallin
elektryk (asystent)
|
||
Jonas Appeltofft
elektryk (asystent)
|
||
Johan Freudendahl
elektryk (asystent)
|
||
Nils Melander
oświetlenie
|
||
Jørgen Christiansen
oświetlenie cyfrowe
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…