Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jeffrey Reiner | ||
Bonnie Benwick
(asystent)
|
||
Greg Fawcett
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Kate Keates
(asystent)
|
||
Jay Henry Moritz
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Brendan Hood | ||
Sean Hood | ||
Ingrid Kenning
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marie Giroux
współproducent
|
||
David M. Richardson
współproducent
|
5,0
|
|
Lance H. Robbins
producent wykonawczy
|
||
James Shavick
producent
|
||
François St. Laurent
producent wykonawczy
|
||
Ariel Wapnir
współproducent
|
||
Shawn Williamson
producent
|
||
Jonathan Shore
nadzorca postprodukcji
|
||
Pascal Verschooris
kierownik produkcji
|
||
Marie Giroux
kierownik produkcji
|
||
Jason Collier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tracy Long
koordynator produkcji
|
||
Sheryl Rhodes
konsultant produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Suzanne Somers
Clara Hagen / Emily Shepherd
|
4,0
|
|
Timothy Busfield
Clayton Shepherd
|
||
Ryan DeBoer
Chris "C.J." Jackson
|
||
Meghan Ory
Jessie Everett
|
||
Ben Johnson
Josh Bradshaw
|
||
Tippi Hedren
Martha Jackson
|
||
Martin Sheen
Ira Everett
|
7,3
|
|
Tania Saulnier
Erica
|
||
Juliana Wimbles
Alice
|
||
Jarrod Thalheimer
Mike
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Philip Linzey |
6,0
|
|
Randy Swanson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kent Ogilvie
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Daryl Bennett | ||
Jim Guttridge | ||
Ari Wise | ||
Kostiumy | Ocena | |
Brad Gough | ||
Cathy Darby
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
David M. Richardson |
5,0
|
|
Warren Mazutinec
(asystent)
|
||
Doug Woods
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Grace Yuen
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ankaraj Eden
główny charakteryzator
|
||
Dean Ryane
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
James Cordeiro
scenograf
|
||
Eija Johnson
dyrektor artystyczny
|
||
Matthew Versteeg
dekorator wnętrz
|
||
David Dowling
główny rekwizytor
|
||
Troy Eirich
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Randy Kayagami
projektant graficzny
|
||
Richard Mason
główny malarz
|
||
Kim T. Searow
główny rekwizytor
|
||
Gary Spence
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Eliah Matthew
mikrofoniarz
|
||
Miguel Nunes
mikser ponownego nagrania
|
||
Iain Pattison
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Sands
mikser
|
||
Jeff Hamon
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Willoughby-Price
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqueline Cristianini
nadzorca dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wray J. Douglas
koordynator efektów specjalnych
|
||
Brad Zehr
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Mike Splatt
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Guy Paterson
oświetlenie
|
||
Judy Blair
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alicia Michelle
dubler
|
||
Steve Pascal
dubler
|
||
Celia Bond
kaskader
|
||
Jim Dunn
koordynator kaskaderów
|
||
Marny Eng
kaskader
|
||
Ken Kirzinger
kaskader
|
6,0
|
|
Leslie McMichael
kaskader
|
||
Cristina Mylrea
kaskader
|
||
David Mylrea
kaskader
|
||
Melissa R. Stubbs
kaskader dublujący: Suzanne Somers
|
||
Marshall Virtue
kaskader
|
||
Nathaniel Massey
operator kamery
|
||
Paul Akehurst
oświetlenie
|
||
Mark Cohen
operator kamery (asystent)
|
||
Mike Draaijers
oświetlenie (asystent)
|
||
Jiri Kucera
prowadzący ostrość
|
||
Julie Ashton
dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Maureen Webb
dobór obsady (Vancouver)
|
||
Ryan Hogan
kolorysta
|
||
Scott Graham
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Mark Dumas
treser zwierząt
|
||
Anna McMurtry
księgowy
|
||
Laurie Watt
księgowy (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Dunn
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…