Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stanley Tong |
6,0
|
|
William Cheng
(asystent)
|
||
Tommy Wilson
(asystent)
|
||
Sharon Lam
(asystent)
|
||
Adelon Paren
(asystent)
|
||
Lydia Stante
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Fibe Ma | ||
Edward Tang | ||
Producenci | Ocena | |
Barbie Tung
producent
|
||
Raymond Chow
producent wykonawczy
|
||
Leonard Ho
producent wykonawczy
|
||
Roberta Chow
współproducent
|
||
Johnny Lee
kierownik produkcji
|
||
Shan Tam
kierownik produkcji
|
||
Daniel Hank
kierownik produkcji
|
||
Michael Parker
kierownik produkcji
|
5,0
|
|
Sue Woo
kierownik produkcji
|
||
Diana Kaufman
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jackie Chan
Keung
|
8,0
|
|
Anita Mui
Elaine
|
||
Françoise Yip
Nancy
|
||
Bill Tung
Wujek Bill
|
||
Marc Akerstream
Tony
|
||
Garvin Cross
Angelo
|
||
Morgan Lam
Danny
|
||
Ailen Sit
Członek gangu Tony'ego
|
||
Man-Ching Chan
Członek gangu Tony'ego
|
||
Fred Andrucci
Członek gangu Tony'ego
|
||
Mark Antoniuk
Członek gangu Tony'ego
|
||
Lauro David Chartrand-DelValle
Członek gangu Tony'ego
|
2,0
|
|
Chris Franco
Członek gangu Tony'ego
|
||
Lance Gibson
Członek gangu Tony'ego
|
||
David Hooper
Członek gangu Tony'ego
|
||
Kathy Hubble
Członkini gangu Tony'ego
|
||
Terrance Leigh
Członek gangu Tony'ego
|
||
Dean McKenzie
Członek gangu Tony'ego
|
||
Kimani Ray Smith
Członek gangu Tony'ego
|
||
Lisa Stevens
Członkini gangu Tony'ego
|
||
Kris Lord
Biały Tygrys
|
||
Richard Faraci
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Mark Fielding
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Terry Howsen
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Jordan Lennox
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Gabriel Ostevic
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
John Sampson
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Owen Walstrom
Członek gangu Białego Tygrysa
|
||
Carrie Cain-Sparks
Whitney
|
||
Guyle Fraizer
Policjant
|
||
David Fredericks
Policjant
|
||
Harold Gillespie
Policjant
|
||
Alf Humphreys
Policjant
|
||
Elly Leung
Walter, pośrednik w handlu nieruchomościami
|
||
Rainbow Ching
Tina Chang, sprzedawczyni na targu
|
||
Jamie Luk
Steven Lau, przyjaciel z limuzyną
|
||
Richard O'Sullivan
Ben
|
||
Alecia Paget
Lisa, kasjerka
|
||
John McGrath
Prowadzący poduszkowiec
|
||
Adrian Parkinson
Prowadzący poduszkowiec
|
||
Rick Burgess
Szef gangu Harleyowców
|
||
Eddy Ko
Potencjalny kupiec sklepu
|
||
Annabelle Louie
Potencjalny kupiec sklepu
|
||
Emil Chau
Sprzedawca lodów
|
||
Alex To
Kupujący lody
|
||
Victor Formosa
Kucharz przy grillu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lee Sollenberger
Mężczyzna w sklepie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hua Yueh
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jingle Ma | ||
Henry Chan
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
J. Peter Robinson | ||
Nathan Wang |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Peter Cheung | ||
Kar Fei Cheung
(asystent)
|
||
Joseph Chiang
(asystent)
|
||
Giorgio De Vincenzo
(asystent)
|
||
Jeff Geneau
(asystent)
|
||
Philip Pucci
(asystent)
|
||
Chi-Wai Yau
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lindy Lee
fryzjer
|
||
Pauline Tso
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Oliver Wong
scenograf
|
||
Ea Birkett
rekwizytor (asystent)
|
||
Les Ford
główny rekwizytor
|
||
Leung Yui Nung
główny rekwizytor
|
||
David Perun
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bobbi Banks
nadzorca postsynchronu
|
||
Bobbi Banks
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Lisa Bate
montaż dźwięku
|
||
Martin Bayley
montaż dźwięku
|
||
John Boyle
mikrofoniarz
|
||
Harry Cohen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andrew DeCristofaro
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
David Farmer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Gedemer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jason King
montaż postsynchronu
|
||
Christopher Leech
mikrofoniarz
|
||
Gerry Long
imitator dźwięku
|
||
Gavin Myers
montaż dźwięku
|
||
Paul Pirola
mikser
|
7,0
|
|
Paul Pirola
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Roger Savage
mikser
|
||
Cathie Speakman
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Ken Teaney
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Gareth Vanderhope
montaż dźwięku
|
||
Brandon Walker
operator postsynchronu
|
||
Doris Wong
nadzorca postsynchronu
|
||
Ting Yu
nadzorca postsynchronu
|
||
Elliot Lurie
nadzorca muzyki
|
||
Lise Richardson
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Allen Benjamin
efekty specjalne
|
||
David Paller
efekty specjalne
|
||
Michael S. Vincent
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mark Aisbett
kaskader
|
||
Marc Akerstream
koordynator kaskaderów
|
||
Marc Akerstream
kierowca
|
||
Denny Arnold
kaskader
|
||
Scott J. Ateah
kaskader
|
||
Lauro David Chartrand-DelValle
kaskader
|
2,0
|
|
Garvin Cross
kaskader
|
||
Jim Dunn
kaskader
|
||
Marny Eng
kaskader
|
||
Bill Ferguson
kaskader
|
||
Mark Fielding
kaskader
|
||
Delaina-Lu Gamblin
kaskader
|
||
Richard Gray
kaskader
|
||
Kathy Hubble
kaskader
|
||
Rocky Lai
kaskader
|
||
Randy Lee
kaskader
|
||
Terrance Leigh
kaskader
|
||
Mars
kaskader
|
||
Scott Nicholson
kaskader
|
||
Gerald Paetz
kaskader
|
||
Mike Desabrais
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Fawcett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wong Wai Chuen
oświetlenie
|
||
Jim Garrison
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kwok-Hung Chan
kamerzysta (asystent)
|
||
Johnny MacDonald
kamerzysta (asystent)
|
||
John McIntosh
mistrz oświetlenia
|
||
Michael Horner O'Leary
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ho Kai On
mistrz oświetlenia
|
||
Gary Phipps
mistrz oświetlenia
|
||
Ricky Tsang
kamerzysta (asystent)
|
||
J. Theodore Wachs
kamerzysta (asystent)
|
||
Ho-Yuen Fong
fotosista
|
||
Ann Forry
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Patrick Stark
dodatkowy dobór obsady
|
||
James Paradis
kaskader
|
7,0
|
|
Rick Pearce
kaskader
|
||
Darryl Scheelar
kaskader
|
6,0
|
|
Trish Schill
kaskader
|
||
Kymberly Sheppard
kaskader
|
||
Kimani Ray Smith
kaskader
|
||
Lee Sollenberger
kaskader
|
||
David Soo
kaskader
|
||
Mike Spazziani
kaskader
|
||
Melissa R. Stubbs
kaskader
|
||
Gerry Therrien
kaskader
|
||
Stanley Tong
kierowca
|
6,0
|
|
John Waldon
kaskader
|
||
Owen Walstrom
kaskader
|
||
Claire Webb
kaskader
|
||
Robin Webb
kaskader
|
||
Rob Wilton
kaskader
|
||
Damon Winters
kaskader
|
||
Kevin J. Andruschak
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Antoniuk
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…