Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kenneth Johnson | ||
Scenariusz | Ocena | |
Louise Simonson
(komiksy)
|
||
Jon Bogdanove
(komiksy)
|
||
Kenneth Johnson | ||
Petra Jorgensen
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Aktorzy | Ocena | |
Shaquille O'Neal
John Henry Irons / Stalowy rycerz
|
8,0
|
|
Annabeth Gish
Susan Sparks
|
||
Judd Nelson
Nathaniel Burke
|
||
Richard Roundtree
Wujek Joe
|
||
Irma P. Hall
Odessa, babcia
|
||
Ray J
Martin
|
||
Harvey Silver
Lamont
|
||
Charles Napier
Płk David
|
||
John Hawkes
Mugger
|
6,7
|
|
Rutanya Alda
Pani Hunt
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
John F. Link |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Kevin Bartnof
imitator dźwięku
|
||
Allan Bromberg
montaż postsynchronu
|
||
Stuart Calderon
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mike Dickeson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mike Goodman
montaż postsynchronu
|
||
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Donald O. Mitchell
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Gotthelf
mikser imitacji
|
||
Rick Hinson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ted Johnston
montaż imitacji
|
||
Michael Kimball
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Deni King
nadzorca postsynchronu
|
||
H. Jay Levine
montaż dialogów
|
||
Jack Levy
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Maciek Malish
montaż dialogów
|
||
Jarmil Maupin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Cecilia Perna
montaż imitacji
|
||
David Rawlinson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Catherine Rowe
imitator dźwięku
|
||
Debby Ruby-Winsberg
montaż postsynchronu
|
||
Earl Sampson
mikrofoniarz
|
||
Mychal Smith
mikrofoniarz
|
||
Paul Tinta
montaż dialogów (asystent)
|
||
Susumu Tokunow
mikser
|
||
Susumu Tokunow
dźwięk
|
||
David John West
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Daniel Colman
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Mulvin
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Relyea
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Keii Johnston
kaskader
|
||
Maria R. Kelly
kaskader
|
||
Lane Leavitt
kaskader
|
||
Irving E. Lewis
kaskader
|
||
Diana R. Lupo
kaskader
|
||
Mike De Luna
kaskader
|
||
Justin De Rosa
kaskader
|
||
Lanier Edwards
kaskader
|
||
Paul Eliopoulos
kaskader
|
||
Jeannie Epper
kaskader
|
||
Johnny Martin
kaskader
|
||
Andrew Rowlands
operator kamery
|
||
Jay W. Yowler
mistrz oświetlenia
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…