Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ryszard Rydzewski | ||
Stanisław Drobak
(drugi reżyser)
|
||
Krzysztof Gargasz
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ewa Przybylska | ||
Ryszard Rydzewski | ||
Producenci | Ocena | |
Ryszard Straszewski
kierownik produkcji
|
||
Arkadiusz Piechal
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Bożena Sarniak
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Tomasz Orlikowski
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Urszula Kowalińska
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Joanna Jędryka
Danuta Mackiewicz, żona Joachima
|
6,7
|
|
Leonard Pietraszak
Joachim Mackiewicz
|
7,6
|
|
Zbigniew Lesień
Zdzisław Szczurowski, kierownik techniczny w "Goncie"
|
||
Ewa Decówna
Iwona Bielska, dawna przyjaciółka Danuty, siostra Szczurowskiego
|
||
Bożena Dykiel
Janeczka, sekretarka dyr. "Gontu"
|
6,9
|
|
Tadeusz Pluciński
Julian, mąż Iwony
|
7,3
|
|
Leon Niemczyk
Nowak, dyr. "Gontu"
|
7,7
|
|
Wanda Koczeska
Maria Mierzeńska, była kochanka Joachima
|
||
Lidia Korsakówna
Imogena Jakubiec, matka Rafała Zwolińskiego
|
||
Janusz Zakrzeński
Prof. Zwoliński, ojciec Rafała
|
||
Maria Klejdysz
Kubicka, wdowa po pracowniku "Gontu"
|
7,0
|
|
Stefan Szmidt
Inż. Gruszecki, pracownik "Gontu"
|
7,0
|
|
Jolanta Nowicka
Małgorzata, córka Nowaka
|
5,0
|
|
Jerzy Kozakiewicz
Klient w biurze dyr. Nowaka
|
4,0
|
|
Agata Ostrowska
Katarzyna, córka Mackiewiczów
|
||
Robert Kubajek
Adam, syn Mackiewiczów
|
||
Grzegorz Hann
Rafał Zwoliński, organizator orgii
|
||
Zbigniew Buczkowski
Kierowca dyrektora "Gontu"
|
6,8
|
|
Marek Gołębiowski
Marek, goniec w "Goncie"
|
||
Dorota Lanton
Katarzyna, córka Mackiewiczów (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stanisław Szymański | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Robert Usewicz | ||
Jacek Sylwin | ||
Krzysztof Janik | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jadwiga Bakanacz | ||
Iwona Rybicka
(garderoba)
|
||
Zygmunt Koczoń
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Maria Orłowska | ||
Henryka Dancygier
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dorota Czerwińska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Władysław Bielski
scenograf
|
5,0
|
|
Wojciech Borowski
dekorator wnętrz
|
||
Adam Magajewski
scenograf (druga ekipa)
|
||
Jerzy Wołowiec
rekwizytor
|
||
Wacław Witt
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jerzy Szawłowski
dźwięk
|
||
Stanisław Hojden
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jerzy Szurowski
operator kamery
|
||
Eugeniusz Maciaszek
mistrz oświetlenia
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…