Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mark Pellington | ||
Robert Grasmere
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
John Hockridge
(asystent)
|
||
Joseph J. Kontra
(asystent)
|
||
Annie Loeffler
(asystent)
|
||
Craig A. Pinckes
(asystent)
|
||
Joe Dishner
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Angelo Sotereanos
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Richard Hatem | ||
John A. Keel
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gary W. Goldstein
producent
|
||
Gary Lucchesi
producent
|
||
Tom Rosenberg
producent
|
||
Terry McKay
producent wykonawczy
|
||
Ted Tannebaum
producent wykonawczy
|
||
Richard S. Wright
producent wykonawczy
|
||
Jason Free
współproducent
|
||
Adrienne Gruben
współproducent
|
||
Richard Hatem
współproducent
|
||
Rachel Hudgins
współproducent
|
||
James McQuaide
współproducent
|
||
Joe Dishner
kierownik produkcji
|
||
Richard S. Wright
kierownik produkcji
|
||
Tal Meirson
nadzorca produkcji
|
||
Mary Weisgerber Meyer
nadzorca produkcji
|
||
Anja Stadelmann
nadzorca produkcji
|
||
David 'Yoko' Jose
nadzorca produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Steve Parys
nadzorca produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Steve Cainas
koordynator produkcji
|
||
Grant Grabowski
koordynator produkcji
|
||
Winnie Cheng
koordynator postprodukcji
|
||
Jennifer Fong
producent
|
||
Norman Reiss
producent (druga ekipa)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Richard Gere
John Klein
|
7,8
|
|
Debra Messing
Mary Klein
|
||
Will Patton
Gordon Smallwood
|
7,2
|
|
Shane Callahan
Nat Griffin
|
||
Alan Bates
Alexander Leek
|
||
Nesbitt Blaisdell
Josh Jarrett
|
||
Susan Nicholas
Prezenterka wiadomości
|
||
David Eigenberg
Ed Fleischman
|
||
Lucinda Jenney
Denise Smallwood
|
||
Ron Emanuel
Reporter Washington Post
|
||
Harris Mackenzie
Dziennikarz telewizyjny
|
||
Dan Callahan
C.J.
|
||
Christin Frame
Holly
|
||
Ann McDonough
Lucy Griffin
|
||
Scott Nunnally
Dyżurny
|
||
Zachary Mott
Otto
|
||
Tom Stoviak
Agent nieruchomości
|
||
Rohn Thomas
Dr Williams
|
||
Yvonne Erickson
Dr McElroy
|
||
Bob Tracey
Cyrus Bills
|
||
Laura Linney
Connie Mills
|
6,8
|
|
Tom Tully
Kierownik motelu
|
||
Bill Laing
Indrid Cold
|
||
Tim Hartman
Sonny
|
||
Jennifer Martin
Kasjerka w kawiarni
|
||
Murphy Dunne
Gubernator Rob McCallum
|
||
Pete Handelman
Doradca
|
||
Matt Miller
Doradca
|
||
Josh Braun
Doradca
|
||
Doug Korstanje
Prezenter wiadomości
|
||
Betsy Zajko
Tory Pherris
|
||
Elizabeth Cazenave
Goniec hotelowy
|
||
Sam Nicotero
Mężczyzna na moście
|
||
Mark Pellington
Barman / Indrid Cold (głos)
|
||
Tony Amen
Klient kawiarni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dwayne Pintoff
Agent Secret Service (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dorothy Silver
Ruth (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bettina Rousos
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Billy Simmons
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Fred Murphy
(kierownik zdjęć)
|
6,0
|
|
Anthony Wolberg
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Pete Romano
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Brian "Buzz" Buzzelli
(pomoc techniczna)
|
||
Bart Flaherty
(pomoc techniczna)
|
||
Keith Seymour
(pomoc techniczna)
|
||
Nick Tallo
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher Warren
(kierownik zdjęć)
|
||
Daniel Deschamps
(główna pomoc techniczna)
|
||
Josh Bleckner
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Vincent Cruse
(pomoc techniczna)
|
||
Louis Isman
(pomoc techniczna)
|
||
Dominic Mecchia
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Stanczak
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
tomandandy | ||
Claude Letessier
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Susan Lyall | ||
Tommy Boyer | ||
Monte Cholmeley-Jones | ||
Diane Collins | ||
Christopher Peterson
(asystent)
|
||
Barbara Hause
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Brian Berdan |
8,0
|
|
David Reale
(asystent)
|
||
Peter Kwong
(praktykant)
|
||
Theresa Repola Mohammed
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jack Smalley
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Jennifer Bell
główny stylista
|
||
Roderick R. Carter
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
LuAnn Claps
charakteryzator osobisty
|
||
Mindy Hall
główny charakteryzator
|
||
Lyndell Quiyou
fryzjer osobisty
|
||
Linda Williams
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Patty Bell
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Hoover
scenograf
|
||
Troy Sizemore
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Eva Kamienska-Carter
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dan Kuchar
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Diana Stoughton
dekorator wnętrz
|
||
J. Todd Anderson
scenopis obrazkowy
|
||
Robert E. Bupp
projektant graficzny
|
||
Douglas Fox
główny rekwizytor
|
||
Thomas J. Garrigan
główny rekwizytor (asystent)
|
||
China Fox
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Robert Bender
rekwizytor
|
||
John Alan Champion
rekwizytor
|
||
Bill Dalzell
rekwizytor
|
||
Fred 'Fredo' Donatelli
rekwizytor
|
||
Ray Pivirotto
rekwizytor
|
||
Mike Richer
główny architekt
|
||
Mike Benzing
konstruktor dekoracji
|
||
Derek Dalzell
konstruktor dekoracji
|
||
Mark Johnston
konstruktor dekoracji
|
||
Dennis Weis
konstruktor dekoracji
|
||
Louis Joseph Abeln
malarz
|
||
Richard Boniker
malarz
|
||
Robert Buncher
malarz
|
||
Darien N. D'Alfonso
malarz
|
||
Dennis Dubart
malarz
|
||
Bradley Fulford
malarz
|
||
Smith Harper Hutchings
malarz
|
||
Jessica Kaplan
malarz
|
||
Lauri Mancuso
malarz
|
||
Mary O'Brien
malarz
|
||
Gregory Puchalski
malarz
|
||
Shirley Siebauer
malarz
|
||
Sandy Streiff
malarz
|
||
Kirke Wilson
malarz
|
||
Scott B. Wood
stolarz
|
||
Jon Ankeny
stolarz
|
||
Jim Heastings
stolarz
|
||
George Jaber
stolarz
|
||
Mike Maxson
stolarz
|
||
Michael J. McKee
stolarz
|
||
Louis P. Taylor
stolarz
|
||
Gilbert Draper
modelarz
|
||
Michelle Fox
modelarz
|
||
Laura Grijalva
modelarz
|
||
Donn Gunnett
modelarz
|
||
Hacene Haouas
modelarz
|
||
Jason Kaufman
modelarz
|
||
Mick Persion
modelarz
|
||
Brett Phillips
modelarz
|
||
Michael Possert
modelarz
|
||
Mark Ross-Sullivan
modelarz
|
||
Nick Seldon
modelarz
|
||
Richard King Slifka
modelarz
|
||
George Stevens
modelarz
|
||
Chris Thornton
modelarz
|
||
Chris Buchinsky
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Timothy Burgard
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lara Lampenfield
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victoria Ruskin
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Parker
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Semanick
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
Kelly Cabral
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Choi
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ann Scibelli
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Frederick H. Stahly
montaż dialogów
|
||
Lauren Stephens
montaż dialogów
|
||
Aynee Osborn
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Robert Batha
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paul Flinchbaugh
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Tom Nelson
mikser (dodatkowy)
|
||
James Bailey
imitator dźwięku
|
||
Nick Neutra
mikser imitacji
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
Brian Basham
operator postsynchronu
|
||
Ross Simpson
mikrofoniarz
|
||
Liza Richardson
nadzorca muzyki
|
5,0
|
|
Mark Jan Wlodarkiewicz
montaż muzyki
|
||
Mark Curry
mikser muzyki
|
||
Barney Cabral
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Reese
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
tomandandy
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Wood
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Peter Chesney
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Roderic 'Mick' Duff
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Timothy B. Graham
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Sarah Higgins
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Ralph Roger Pivirotto
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Mike S. Huffman
efekty specjalne (asystent)
|
||
Daniel Stafford
efekty specjalne (asystent)
|
||
Kristen Strittmatter
efekty specjalne (asystent)
|
||
Barry Beaulac
technik
|
||
Jude R. Berrick
technik
|
||
Kevin C. Brady
technik
|
||
John Butler
technik
|
||
Peter Chesney
technik
|
7,0
|
|
Tom Chesney
technik
|
||
Rich E. Cordobes
technik
|
6,0
|
|
Jim Heastings
technik
|
||
Brent Peelor
technik
|
||
Clifford B. Rohal
technik
|
||
Raymond M. Tasillo
technik
|
||
Peter Chesney Jr.
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
David J. Wilburn
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sheila Jaffe
dobór obsady
|
||
Georgianne Walken
dobór obsady
|
||
Kristen McTigue
dobór obsady (asystent)
|
||
Katharina Eggmann
dodatkowy dobór obsady
|
||
Nancy Mosser
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dave Hoffman
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Donna Belajac
dobór lokalizacji
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Robert Grasmere
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laurel Klick
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Gene Warren Jr.
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Robinson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Karl Rumpf
koordynator efektów wizualnych
|
||
Leslie Huntley
producent efektów wizualnych
|
||
Paul Taglianetti
producent efektów wizualnych
|
||
David Altenau
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Jason Piccioni
nadzorca komponowania
|
||
Bjorn Zipprich
efekty wizualne
|
||
Vijoy Gaddipati
inżynier oprogramowania
|
||
Phil Graham
inżynier oprogramowania
|
||
Dan Weston
inżynier oprogramowania
|
||
Kevin Clark
montaż efektów wizualnych
|
||
Paul Howarth
montaż efektów wizualnych
|
||
Steve Rhee
montaż efektów wizualnych
|
||
Oliver Moore
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bjorn Zipprich
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brigitte Bourque
zecer
|
||
Warren Fuller
zecer
|
||
Tim Gibbons
zecer
|
||
Martin Hilke
zecer
|
||
Christopher Lance
zecer
|
||
David Lingenfelser
zecer
|
||
Sean O'Connor
zecer
|
||
Deborah Wiltman
zecer
|
||
Steve Wright
zecer
|
||
Dick Ziker
koordynator kaskaderów
|
||
Glenn R. Wilder
kaskader
|
||
Scott Wilder
kaskader
|
||
Eddy Donno
kaskader
|
||
Kenny Endoso
kaskader
|
||
Tom Harper
kaskader
|
||
Jimmy Romano
kaskader
|
||
Debby Lynn Ross
kaskader
|
||
Jason Silvis
kaskader
|
||
Greg Tash
kaskader
|
||
Matthew Taylor
kaskader
|
||
Russell Towery
kaskader
|
||
P.J. Wagner
kaskader
|
||
John S. Moyer
operator steadicam
|
||
John S. Moyer
operator kamery
|
||
Steve Drellich
operator kamery
|
||
Jeffery J. Tufano
operator kamery
|
||
John Huneck
operator kamery
|
||
Joe Kessler
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Peter J. Dacey
operator kamery (asystent)
|
||
Brian S. Osmond
operator kamery (asystent)
|
||
Benjamin Spek
operator kamery (asystent)
|
||
Jeffrey Thorin
operator kamery (asystent)
|
||
Maryan Zurek
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Alexander Andres
operator kamery (asystent)
|
||
Robert C. Carlson
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Scannell
operator kamery (asystent)
|
||
Gene Warren III
operator kamery (asystent)
|
||
Jeanne Lipsey
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Crispin May
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jamie Stephens
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Brian Crane
mistrz oświetlenia
|
||
Foster K. Denker
mistrz oświetlenia
|
||
Michael Everett
oświetlenie
|
||
Brian Gunter
oświetlenie
|
||
Melissa Moseley
fotosista
|
||
Sean Murray
elektryk
|
||
Jarrett Buba
elektryk
|
||
Brian Stevenson
technik wideo
|
||
Teresa Alvis
księgowy (asystent)
|
||
Judy Sepich
księgowy (asystent)
|
||
Kirsten Stevens
księgowy (asystent)
|
||
Wayne Calder
dubler
|
||
Jennifer Martin
dubler
|
||
Daniel Sweazen
pilot helikoptera
|
||
Robert Grasmere
kaskader (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cinda-Lin James
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Abrams
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Brown
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Climenhaga
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucas Deans
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Kendgia
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Pelissero
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Stavrakis
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Conlon
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vikki Ferguson
dobór lokalizacji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hope Anne Nathan
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garson Yu
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Ramirez
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…