Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Aitor Arregi | ||
Jon Garaño | ||
Jose Mari Goenaga | ||
Laura Alvea
(asystent)
|
||
Hugo Baena
(asystent)
|
||
Joaquín Villalonga
(asystent)
|
||
Pablo Limón
(asystent)
|
||
Joseba Gracenea
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Luiso Berdejo |
5,0
|
|
Jose Mari Goenaga | ||
Producenci | Ocena | |
Xabier Berzosa
producent
|
||
Olmo Figueredo González-Quevedo
producent
|
||
Iñaki Gomez
producent
|
||
Birgit Kemner
producent
|
||
Miguel Menéndez de Zubillaga
producent
|
||
Iñigo Obeso
producent
|
||
Véronica Díaz
kierownik produkcji
|
||
Ander Sistiaga
kierownik produkcji
|
||
Loreto Agirre
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Antonio de la Torre
Higinio Blanco
|
||
Belén Cuesta
Rosa
|
||
Vicente Vergara
Gonzalo
|
||
José Manuel Poga
Rodrigo
|
||
Emilio Palacios
Jaime
|
||
Adrián Fernández
Jaime jako dziecko
|
||
Nacho Fortes
Enrique
|
||
Marco Cáceres
Juan
|
||
Joaquín Gómez
Ojciec Higinio
|
||
Esperanza Guardado
Mari Carmen
|
||
Antonio Romero
Fede
|
||
Óscar Corrales
Damián
|
||
Enrique Asenjo
Emilio
|
||
Arturo Vargas
Zakochany listonosz
|
||
Estefanía Rueda
Isabel
|
||
Iñigo Núñez
Martín
|
||
Manuel Domínguez
Republikanin
|
||
Carlos Bernardino
Falangista
|
||
Fran Machado
Falangista
|
||
José María del Castillo
Falangista
|
||
Andrés Blanco
Straż cywilna
|
||
Daniel Morilla
Straż cywilna
|
||
Javi Mena
Straż cywilna
|
||
Cristina Almazán
Anonimowa kobieta
|
||
Unai García
Spiker radiowy
|
||
Misho Amoli
Hiszpański żołnierz
|
||
Pablo Posada Ávalos
Kpt. Fernández
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Javier Agirre | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pascal Gaigne | ||
Kostiumy | Ocena | |
Lourdes Fuentes | ||
Saioa Lara | ||
Rebeca Bermúdez
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Laurent Dufreche | ||
Raúl López | ||
Demetrio Elorz
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Adrián Dimas
efekty specjalne makijażu
|
||
Nacho Díaz
efekty specjalne makijażu
|
||
Jesús García
efekty specjalne makijażu
|
||
Paula Gámez
efekty specjalne makijażu
|
||
Jordi Morera
efekty specjalne makijażu
|
||
Juan Olmo
efekty specjalne makijażu
|
||
Yolanda Piña
nadzorca charakteryzacji
|
||
Tristan Versluis
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Pepe Domínguez del Olmo
scenograf
|
||
Gigia Pellegrini
dyrektor artystyczny
|
||
Mikel Serrano
dyrektor artystyczny
|
||
Michel Baffico
rekwizytor
|
||
Alexandra Belmonte
projektant graficzny
|
||
Miguel García González
rekwizytor
|
||
Rita M. Mon
malarz
|
||
Gigia Pellegrini
projektant wnętrz
|
||
Vicente Peñalver
stolarz
|
||
Maria Valls
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Alazne Ameztoy
dźwięk
|
||
Iñaki Díez
dźwięk
|
||
Álex F. Capilla
imitator dźwięku
|
||
Francesco Lucarelli
operator postsynchronu
|
||
Kaihiamaru Martinez
imitator dźwięku
|
||
Nacho Royo-Villanova
mikser ponownego nagrania
|
||
Xanti Salvador
dźwięk
|
||
Mikel F. Krutzaga
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jon Serrano
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Eva Leira
dobór obsady
|
||
Yolanda Serrano
dobór obsady
|
||
Pablo Limón
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rebeca Núñez Díaz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Carlos Campillo
zecer
|
||
David Heras
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aurora Paradinas
zecer
|
||
Carlos Puchol
nadzorca efektów wizualnych
|
||
José Ángel Soto
zecer
|
||
Daniel Villegas Gálvez
zecer
|
||
Antonio Garcia Dominguez
operator steadicam
|
||
David Herranz
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…