FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

SZUKAM nazwy kawałka z TOKYO DRIFT!!! 7
Przemo69

ktoś może wie jak nazywa się ta piosenka co leci w trakcie scenki gdzie z podziemnego parkingu wyjeżdrza ta zielona, odpicowana fura, tego nigga w czerwonej czapce :) (to jest cos około 20tej minuty filmu) - ta melodia prześladuje mnie odkąd ją usłyszałem, ale nie wiem jaki jest tytuł!!!! więc pomocy!

pietruch

Na tej stronie: http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/461856;jsessionid=1ED3F8A7F083D06B56F5FCFC7DB5E9D7 masz soudtrack do tego filmu. Leć pokolei po kawałkach, powinieneś znaleźć.

MrWirus

Grits – My Life Be Like

Przemo69

dziękkki!! :D

Erni

ktos wie moze jak nazywa sie ta piosenka ktora leci w trakcie sceny w ktorej glowny bohater przychodzi do Hana do warsztatu? Melodia meczy mnie juz od kilku dni a nie znam tytulu zeby ja sciagnac wiec pomocy!

Gucio_16

Przemo69——→Chyba mamy coś ze sobą wspolnego.. mi tez odrazu też wpadło to w ucho, ale nie było tego na OST…. i przeszukałem i znalazłem dzieki ludzie zajefajny ten kawałek :)

robi88

a może ktoś wie jak nazywa się piosenka z ’’Tokio Drift"która leci na końcu filmu w której główny bohater ma zamiar ścigać się z amerykaninem

Proszę czekać…