Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
P.J. Hogan | ||
H.H. Cooper
(asystent)
|
||
Nate Grubb
(asystent)
|
||
Alyson Latz
(asystent)
|
||
Peter Thorell
(asystent)
|
||
Matthew Mason
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kayla Alpert | ||
Tim Firth | ||
Tracey Jackson | ||
Sophie Kinsella
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jerry Bruckheimer
producent
|
||
Ron Bozman
producent wykonawczy
|
||
Chad Oman
producent wykonawczy
|
||
Mike Stenson
producent wykonawczy
|
||
Meegan Neeb
koordynator produkcji
|
||
Melissa Reid
współproducent
|
||
Harvey Waldman
kierownik produkcji
|
||
Fabio M. Arber
nadzorca produkcji
|
||
Tami Goldman
nadzorca postprodukcji
|
||
Sarah Connolly
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Isla Fisher
Rebecca Bloomwood
|
6,8
|
|
Hugh Dancy
Luke Brandon
|
7,2
|
|
Krysten Ritter
Suze
|
7,2
|
|
Joan Cusack
Jane Bloomwood
|
7,0
|
|
John Goodman
Graham Bloomwood
|
7,2
|
|
Leslie Bibb
Alicia Billington
|
7,0
|
|
Kristin Scott Thomas
Alette Naylor
|
7,7
|
|
John Lithgow
Edgar West
|
7,3
|
|
Lynn Redgrave
Pijana kobieta na balu
|
||
Julie Hagerty
Hayley
|
||
Nick Cornish
Tarquin
|
||
Robert Stanton
Derek Smeath
|
||
Cassidy Gard
Kupująca
|
||
Stephen Guarino
Allon
|
||
Michael Panes
Russell
|
||
Nancy Wetzel
Dziewczyna w butach od Pucciego
|
||
Lenora May
Mama Suze
|
||
Elisangela DiAlencar
Inkasentka
|
||
Kristin Popelka
Wspólniczka sprzedaży u Christiana Diora
|
||
Fred Armisen
Ryan Koenig
|
||
Wendie Malick
Panna Korch
|
||
Clea Lewis
Panna Ptaszinski
|
||
Tuomas Hiltunen
Jani Virtanen
|
||
Yoshiro Kono
Ryuichi
|
||
John Salley
D. Freak
|
||
Lennon Parham
Joyce
|
||
Christine Ebersole
Prezenterka show telewizyjnego
|
||
Katherine Sigismund
Claire
|
||
Madeleine Rockwitz
Rebecca (lat 8)
|
||
Andy Serwer
Pan Lewis
|
||
Kelli Barrett
Dziewczyna ubrana na czarno / Mówiący manekin
|
||
Kristen Connolly
Dziewczyna ubrana na różowo
|
||
Ed Crescimanni
Tata Suze
|
||
Jenn Harris
Christy
|
||
Elisabeth Riley
Klientka w sklepie Prada
|
||
Alexandra Balahoutis
Kierowniczka w sklepie Prada
|
||
Kaitlin Hopkins
Planująca wydarzenie
|
||
Tommy Davis
Kolega Jani
|
||
Paloma Guzmán
Szczupła mieszkanka Manhattanu
|
||
Ilana Levine
Szczupła mieszkanka Manhattanu
|
||
Matt Servitto
Główny kelner
|
||
Ginifer King
Kandydatka
|
||
Steve Greenstein
Sprzedawca hot dogów
|
||
Scott Evans
Chad, urzędnik na poczcie
|
||
Asmeret Ghebremichael
Alette, recepcjonistka
|
||
Molly Regan
Asystentka Smeatha
|
||
Maeve Yore
Organizatorka wesela
|
||
Ptolemy Slocum
Asystent Bordersa
|
||
Jenny Powers
Asystentka Bordersa
|
||
Vinci Alonso
Sprzedawca w sklepie Prada
|
||
Jennifer Smith
Sara
|
||
Gonzalo Escudero
Chłopak na randce z Alette
|
||
Tim Ware
Zarządzający funduszem
|
||
Anjali Bhimani
Dziewczyna
|
||
Shonn Wiley
Przystojny facet
|
||
Brad Aldous
Przyjaciel Alicji na przyjęciu
|
||
Annie Chadwick
Żona Edgara Westa
|
||
Laurie Cole
Dziewczyna Ryana Koeniga
|
6,0
|
|
Kara Jackson
Kobieta uderzona rybą
|
||
Charles De La Rosa
Barman
|
||
Jordyn Taylor Wilsea
Mała dziewczynka u Bordersów
|
||
Marceline Hugot
Sprzedawczyni
|
6,0
|
|
Abby Lee
Druhna
|
||
Caitlin McColl
Druhna
|
||
Marie-Pierre Beausejour
Druhna
|
||
Bea Miller
Dziewczynka w sklepie z butami
|
||
Peyton List
Dziewczynka w sklepie z butami
|
||
Isabella Palmieri
Dziewczynka w sklepie z butami
|
||
Darly Wanatick
Kupująca próbki
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jo Willems
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
David M. Dunlap
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
George Patsos
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jonathan Dugas
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher D. Jones
(pomoc techniczna)
|
||
Ernest Yurich
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Patricia Field | ||
Mark Agnes
(nadzorca kostiumów)
|
||
Marcia Patten
(nadzorca kostiumów)
|
||
Marta Font | ||
Michael Growler | ||
Derek Moreno | ||
Jacqueline Demeterio
(asystent)
|
||
Jessica Replansky
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
William Goldenberg |
8,0
|
|
Kevin Hickman
(asystent)
|
||
Brett M. Reed
(asystent)
|
||
Joe Galdo
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Pete Anthony
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Bert Reo Anderson
fryzjer (asystent)
|
||
Mary Anne Spano
charakteryzator (asystent)
|
||
Robert Chiu
fryzjer
|
||
Pamela May
fryzjer
|
||
Amanda Miller
fryzjer
|
||
Tarsha Marshall
fryzjer (asystent)
|
||
Souraya Hamdi
charakteryzator
|
||
Paula Kelly
charakteryzator
|
||
Elaine L. Offers
charakteryzator osobisty
|
||
Sandra Linn Koepper
główny charakteryzator
|
||
Jason Shur
fryzjer (asystent)
|
||
Beatrice De Alba
fryzjer osobisty
|
7,0
|
|
Bob Kretschmer
perukarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kristi Zea
scenograf
|
9,0
|
|
Paul D. Kelly
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Alyssa Winter
dekorator wnętrz
|
||
Justin Elterman
ilustrator
|
||
Peter Gelfman
główny rekwizytor
|
||
Derrick Kardos
projektant graficzny
|
||
Randy L. Parisian
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karl Shefelman
scenopis obrazkowy
|
||
Jerry Blohm
główny rekwizytor
|
||
Eric Cheripka
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Rosa Palomo
dyrektor artystyczny
|
||
John Pollard
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Larry W. Brown
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Shannon Canfield
rekwizytor
|
||
Kevin Weber
rekwizytor
|
||
Richard E. Kruder
główny konstruktor dekoracji
|
||
Laurel Kolsby
projektant graficzny (dodatkowy)
|
||
Julie Marr
malarz
|
||
Giovanni Rodriguez
malarz
|
||
Sylvia Trapanese
malarz
|
||
Scott Jacobson
dekorator wnętrz
|
||
Elaine O'Donnell
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Susan Perlman
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Valerie Nolan
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Philip Canfield
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
T.J. O'Mara
mikser
|
||
Kim Maitland
operator dźwięku
|
||
Jeanette Surga
montaż muzyki
|
||
Jessica Gallavan
nadzorca postsynchronu
|
||
Kathy Nelson
nadzorca muzyki
|
||
David Olson
montaż muzyki
|
||
Andrew Silver
montaż muzyki
|
||
Sam Zeines
montaż muzyki (asystent)
|
||
F. Hudson Miller
montaż dźwięku
|
||
Margit Pfeiffer
montaż postsynchronu
|
||
Greg P. Russell
mikser ponownego nagrania
|
||
Jeffrey J. Haboush
mikser ponownego nagrania
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Robert Eber
mikser
|
||
Tom Burns
operator dźwięku
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Teri E. Dorman
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Jason Benjamin
mikrofoniarz
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Scott Edelson
mikrofoniarz
|
||
David Lucarelli
operator postsynchronu
|
||
Melissa Lytle
montaż dźwięku (asystent)
|
||
James Matheny
montaż dialogów
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Thomas Whiting
montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Doug Coleman
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jeremy S. Brock
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Denise Chamian
dobór obsady
|
||
Angela Demo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Julie Schubert
dobór obsady
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Mark Fichera
kaskader
|
6,0
|
|
Nancy Wetzel
kaskader
|
||
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący
|
||
Shawnna Thibodeau
kaskader dublujący
|
||
Jay Fortune
oświetlenie
|
||
Jason Velez
elektryk
|
||
Robert Zuckerman
fotosista
|
||
Neal Norton
operator kamery
|
||
Jon Delgado
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Mike McGowan
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
Ethan Borsuk
operator kamery (asystent)
|
||
Bobby Mancuso
operator kamery (asystent)
|
||
Elizabeth Singer
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Futo
elektryk
|
||
Caroline Vexler
kaskader dublujący
|
||
Nicole Callender
kaskader
|
||
Jill Brown
koordynator kaskaderów
|
||
Chad Bonanno
animator
|
||
Jason Bidwell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Trevor Hazel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jiri Jacknowitz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Drew Klausner
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sam Lee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bruce Powell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Vikas Rajput
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Benjamin Mattress
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
W. Regan McGee
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Guidry
dobór obsady (asystent)
|
||
Sabrina Hyman
dobór obsady (asystent)
|
||
Ricardo Padula
dobór obsady (asystent)
|
||
AnnaRosa Piccione
dobór obsady (asystent)
|
||
Chris aka Trash Bright
dubler
|
||
Gregory Guy Gorden
dubler
|
||
Jesse Kazemek
dubler
|
||
Simon Cassels
projekt czołówki
|
||
JoAnn Fregalette Jansen
choreograf
|
||
Fatima Robinson
choreograf
|
||
Lisa Madden
księgowy (asystent)
|
||
Marilou Vetter
księgowy (asystent)
|
||
Darryl A. Smith
księgowy (asystent)
|
||
Judy Pursley
księgowy (asystent)
|
||
Jamie Horwitz
księgowy (asystent)
|
||
Tom Concordia
fotosista
|
||
Jason Velez
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
David J. Thompson
operator steadicam
|
||
Peter Ramos
operator kamery
|
||
Rob Blue
efekty cyfrowe
|
||
Jill Brooks
producent efektów wizualnych
|
||
Reece Ewing
producent efektów wizualnych
|
||
Frank Spiziri
producent efektów wizualnych
|
||
Darcie Tang
producent efektów wizualnych
|
||
Marc Varisco
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Knoll
nadzorca efektów wizualnych
|
8,0
|
|
Frank Gravatt
modelarz cyfrowy
|
||
John M. Levin
układ graficzny
|
||
Ling Chen
zecer
|
||
Will McCoy
zecer
|
||
Alex Romano
zecer
|
||
John L. Weckworth
zecer
|
||
Kathy Chasen-Hay
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David J. Thompson
operator kamery
|
||
Geb Byers
operator kamery (asystent)
|
||
Jennifer Koestler
operator kamery (asystent)
|
||
Agnes Rodriguez
operator kamery (asystent) (Miami)
|
||
Scott Tinsley
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…