Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alexandre Aja | ||
Justine Raczkiewicz
(asystent)
|
||
Rip Murray
(asystent)
|
||
Katie Carroll
(asystent)
|
||
Erik J. Carpenter
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Clark Credle
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Grégory Levasseur
(reżyser drugiej ekipy)
|
8,0
|
|
Eric Pereira
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Dennis Burrell
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Pete Goldfinger |
5,0
|
|
Josh Stolberg | ||
Judi Townsend
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Nicole Garcea
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Betty Hugo
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Lee Ann Cone
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alexandre Aja
producent
|
||
Mark Canton
producent
|
||
Grégory Levasseur
producent
|
8,0
|
|
Marc Toberoff
producent
|
||
Scott Atkins
współproducent
|
||
Martin J. Barab
współproducent
|
||
David Hopwood
współproducent
|
||
Justine Raczkiewicz
współproducent
|
||
Louis G. Friedman
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
J. Todd Harris
producent wykonawczy
|
||
Alix Taylor
producent wykonawczy
|
||
Hisako Tsukuba
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Elizabeth Kushman
kierownik produkcji
|
||
Matthew Stein
kierownik produkcji
|
||
Louis G. Friedman
kierownik produkcji (drugi)
|
8,0
|
|
Lee D. Andrews
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sage Asteak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Samantha Brooks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Miles Burke
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jonathan Cousimano
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kristofer Cross
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richie Elson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carey Field
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephanie Fugleberg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
P.J. Germain
kierownik produkcji (asystent)
|
||
C.J. Izzo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Kyhn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Theo Madla
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hector Primero
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Victor Primero
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Megan Shields
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hirotatsu Taniguchi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Holly Titchen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael D. Witman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Lenkowski
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Andrew G. La Marca
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kathleen Keller
koordynator produkcji
|
||
Billy Bonifield
koordynator produkcji
|
||
Alexander T. Carey
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jimmy Flowers
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Nicole Pelner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Carey Len Smith
nadzorca postprodukcji
|
||
Matt Landon
kierownik postprodukcji
|
||
Jeff Maynard
kierownik postprodukcji
|
||
Amber Taylor
kierownik postprodukcji
|
||
Darralynn Hutson
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Maia November
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Guillaume Poulin
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Brian Rumrill
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Kyle Schaberg
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Steven R. McQueen
Jake Forester
|
9,0
|
|
Elisabeth Shue
Julie Forester, szeryf
|
7,3
|
|
Jessica Szohr
Kelly
|
||
Kelly Brook
Danni
|
||
Jerry O'Connell
Derrick Jones
|
||
Adam Scott
Novak
|
||
Riley Steele
Crystal
|
10
|
|
Brooklynn Proulx
Laura Forester
|
6,0
|
|
Sage Ryan
Zane Forester
|
||
Paul Scheer
Andrew
|
||
Ving Rhames
Fallon, zastępca szeryfa
|
7,0
|
|
Christopher Lloyd
Pan Carl Goodman
|
7,7
|
|
Cody Anthony
Todd Dupree
|
||
Brian Kubach
Brett
|
||
Ricardo Chavira
Sam
|
||
Dina Meyer
Paula
|
7,2
|
|
Eli Roth
Gospodarz konkursu mokrego podkoszulka
|
6,2
|
|
Richard Dreyfuss
Matt Boyd
|
7,2
|
|
Gianna Michaels
Dziewczyna uprawiająca parasailing
|
6,0
|
|
Devra Korwin
Pani Goodman
|
||
Franck Khalfoun
Green, zastępca szeryfa
|
||
Jason Spisak
Taylor Roberts, zastępca szeryfa
|
||
Ashlynn Brooke
Cheerleaderka
|
||
Cavin Gray
Chłopak należący do bractwa studenckiego kierujący samochodem
|
||
Bo Jacober
Kujon na imprezie
|
||
Genevieve Alexandra
Dziewczyna, której włosy wkręciły się w śrubę łodzi
|
||
Nick Magee
Chłopak w łódce do parasailingu
|
||
Greg Nicotero
Kapitan łodzi
|
10
|
|
Bonnie Morgan
Dziewczyna ze stowarzyszenia żeńskiego pływająca na dmuchanym kole
|
6,0
|
|
Tim Bishop
Pijany chłopak skaczący do wody
|
||
Carmen Prisco
Pijany głupi chłopak
|
||
Maarsen Roney
Pijany śmiejący się chłopak
|
||
Kym Stys
Dziewczyna na trampolinie
|
||
Nicole Randall
Dziewczyna na trampolinie
|
||
Christopher Vejnoska
Imprezowicz na przechylającej się scenie
|
||
Nancy Walters
Dziewczyna przecięta na pół
|
||
Tyrone Williams
DJ
|
||
Matt Bercia
Gruby chłopak należący do bractwa studenckiego
|
||
Heather Arthur
Cheerleaderka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tatjana Bluchel
Studentka korzystająca z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Chavosky
Student korzystający z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Ludington
Studentka korzystająca z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. Lyle
Student korzystający z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shantal Monique
Studentka korzystająca z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victoria Paege
Studentka korzystająca z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse Pruett
Student korzystający z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Rispoli
Student korzystający z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Trimpe
Student korzystający z przerwy wiosennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fernando Duran
Student korzystający z przerwy wiosennej zaatakowany przez piranie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chandra Bond
Protestująca chrześcijanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Child
Zastępca szeryfa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rossie Cottrell
Piękna dziewczyna w bikini (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scarlett O'Neil
Dziewczyna w bikini (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawn Rougeron
Dziewczyna w bikini (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shastina Eloff
Uczestniczka konkursu mokrego podkoszulka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lilith Fury
Uczestniczka konkursu mokrego podkoszulka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Khadijah Forte
Pływaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chauna Mae
Pływaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
George E. Roberts
Pływak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake Garber
Ratownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chantel Gonsalves
Dziewczyna ze stowarzyszenia żeńskiego (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Vincent Alfonzo Jamal
Imprezowicz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan McGonagle
Pijany facet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eva Pepaj
Eva (niewymieniony w czołówce)
|
||
Devanny Pinn
Uczestniczka konkursu mokrego podkoszulka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Rice
Dr Feelgood (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bria Roberts
Teresa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adel Marie Ruiz
Sonya (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cami Spiegel
Dziewczyna tańcząca na rurze (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stewart
Imprezowicz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mateo Trujillo-Hobbs
Ofiara piranii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John R. Leonetti | ||
Dan Reilly
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jay Coolidge
(pomoc techniczna)
|
||
Corey Erwin
(pomoc techniczna)
|
||
Bryan Fletchall
(pomoc techniczna)
|
||
Fred Gibson
(pomoc techniczna)
|
||
Gary W. Shaw
(pomoc techniczna)
|
||
Ron Stafford
(pomoc techniczna)
|
||
Lance Jay Velazco
(pomoc techniczna)
|
||
Jarrod Wilson
(pomoc techniczna)
|
||
Lee Lusby
(pomoc techniczna) (rezerwowy)
|
||
Kris Krosskove
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Peter Zuccarini
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Quinton Reilly
(główna pomoc techniczna) (zdjęcia podwodne)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Wandmacher |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Sanja Milković Hays |
7,0
|
|
Lorenzo Hearns Jr. | ||
Irena Stepic | ||
Gina G. Aller | ||
Robin Borman-Wizan | ||
Jessica Carpenter | ||
Matt Chase | ||
Darren Clark | ||
Melanie Hocking | ||
Sabine Huber | ||
Maggie McFarland | ||
Tiffe Fermaint
(asystent)
|
||
Nava R. Sadan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Patty Nazari
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Baxter |
8,0
|
|
Evan Fisher | ||
Paul Parsons
(asystent)
|
||
Byron Wong
(asystent)
|
||
Morgan Mitchell
(asystent)
|
||
Matt Hornback
(stażysta)
|
||
Adam Engler
(praktykant)
|
||
Aidan Stanford
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Susie Bench
aranżer
|
||
Michael Wandmacher
aranżer
|
6,0
|
|
Chad Seiter
aranżer (dodatkowy)
|
||
Susie Bench
dyrygent
|
||
Michael Wandmacher
wykonawca muzyki (gitary)
|
6,0
|
|
Kishan Kumar Jha
wykonawca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Greg Nicotero
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
10
|
|
Jake Garber
efekty specjalne makijażu
|
||
Howard Berger
efekty specjalne makijażu
|
||
David A. Brooke
efekty specjalne makijażu
|
||
Kerrin Jackson
efekty specjalne makijażu
|
||
Carey Jones
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Kevin Wasner
efekty specjalne makijażu
|
||
Grady Holder
efekty specjalne makijażu
|
||
Katherine James
nadzorca charakteryzacji
|
||
Loretta James-Demasi
główny charakteryzator
|
||
Art Anthony
charakteryzator osobisty: Steven R. McQueen
|
||
Jeffrey Sacino
nadzorca stylizacji
|
||
Henry Soyos
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Clark Hunter
scenograf
|
7,0
|
|
JorDan Fuller
scenograf
|
||
Zack Wallace
scenograf (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Marisa Frantz
dyrektor artystyczny
|
||
Marcia Calosio
dekorator wnętrz
|
||
Sarah Sprawls
dekorator wnętrz
|
||
Ricardo Guillermo
projektant wnętrz
|
||
Bill Holmquist
koordynator konstrukcji
|
||
Zack Shisslak
koordynator konstrukcji
|
||
David Peck
główny architekt
|
||
Peter Jameson
główny architekt
|
||
Sage Emmett Connell
główny konstruktor dekoracji
|
||
Toby Cook
twórca rekwizytów
|
||
Kenneth Heimer
twórca rekwizytów
|
||
Richard M. Jones
twórca rekwizytów
|
||
Terry Kempf
twórca rekwizytów
|
||
Larry D. Koszakovszky
twórca rekwizytów
|
||
Aaron Newton
twórca rekwizytów
|
||
Karl Swauger
twórca rekwizytów
|
||
Scott Buckwald
główny rekwizytor
|
||
Tom Arbia
rekwizytor
|
||
Vicki Dittemore
rekwizytor
|
||
Benjamin Ireland
rekwizytor
|
||
Austin M. James
rekwizytor
|
||
Brandon Kihl
rekwizytor
|
||
John M. Oswald
rekwizytor
|
||
Ted Sorensen
rekwizytor
|
||
Mark Richardson
rekwizytor (asystent)
|
||
Vincent Dudouet
projektant graficzny
|
||
JorDan Fuller
projektant graficzny
|
||
Kristen Spinning
projektant graficzny
|
||
Craig Cheply
główny malarz
|
||
Reimar Montgomery
główny malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kate Jesse
mikrofoniarz
|
||
Michael B. Koff
mikser
|
||
Ian Herzon
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Antoine Morin
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Christian Rivest
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jean-François Sauvé
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Denys Dufresne
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Martin Pinsonnault
projektant dźwięku
|
||
Christian Rivest
projektant dźwięku
|
||
Marcel Pothier
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Guy Pelletier
montaż dialogów
|
||
Todd Beckett
mikser ponownego nagrania
|
||
Louis Gignac
mikser ponownego nagrania
|
||
Marti D. Humphrey
mikser ponownego nagrania
|
||
Jo Caron
operator imitacji
|
||
Guy Francoeur
imitator dźwięku
|
||
Lise Wedlock
imitator dźwięku
|
||
Maxime Potvin
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Mark Lanza
nadzorca postsynchronu
|
||
Viateur Paiement
nadzorca postsynchronu
|
||
Andy Stallabrass
operator postsynchronu
|
||
Jakob Beetem
dźwięk (stażysta)
|
||
Ben Lazarus
dźwięk (stażysta)
|
||
Michael Lutz
dźwięk (rezerwowy)
|
||
Robin Urdang
nadzorca muzyki
|
||
Joshua Winget
montaż muzyki
|
||
Mark Curry
mikser muzyki
|
||
Michael Wandmacher
programowanie muzyczne
|
6,0
|
|
Guy Pelletier
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cory Wood
nadzorca muzyki (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shayna Brown
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Matt Kutcher
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Robert G. Willard
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Caius Man
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Joe Giles
efekty specjalne
|
||
Brian Goehring
efekty specjalne
|
||
Jonathan Dunn
efekty specjalne (zdjęcia podwodne)
|
6,0
|
|
Tom M. Baltazar
technik
|
||
Robert Benavidez
technik
|
||
Donnie Dean
technik
|
7,0
|
|
Terrence Dembowski
technik
|
||
Edward Gettis
technik
|
||
Roy Goode
technik
|
||
Matthew James Kutcher
technik
|
6,0
|
|
Cory R. Starr
technik
|
||
Kyle A. Wasserman
technik
|
||
Thomas Zell
technik
|
||
Mike McCarty
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alyssa Weisberg
dobór obsady
|
||
Chris Bowe
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Davis
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rebecca Gushin
dodatkowy dobór obsady
|
||
Travis Alan McAfee
dodatkowy dobór obsady
|
||
Charley Medigovich
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joshua Erwin
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Alex Daniels
koordynator kaskaderów
|
||
Clay Cullen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Arthur
Adam Scott / kaskader dublujący: Steven R. McQueen
|
||
Matthew Lajoie
animator
|
8,0
|
|
Sean P. Gilbert
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Peter Manno
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Tim Marshall
oświetlenie
|
||
Mark Meyers
operator kamery
|
||
Mark Meyers
operator steadicam
|
||
Nino Neuboeck
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Gene Page
fotosista
|
||
Scott Ronnow
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Santoni
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Settlemire
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Liam Sinnott
operator kamery (asystent)
|
||
John Stewart
elektryk
|
||
Ron Waters
elektryk
|
||
Jennifer Brusciano
kaskader (rezerwowy)
|
||
Clay Cullen
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Ashley Cusato
kaskader (rezerwowy)
|
7,0
|
|
Joshua Anderson
oświetlenie (druga ekipa) (asystent)
|
||
Jeff Dashnaw
kaskader
|
||
Donald Fisher
kaskader
|
||
Christian J. Fletcher
kaskader (rezerwowy)
|
||
Brian Francis
kaskader dublujący
|
||
Brian Francis
kaskader
|
||
Tanner Gill
kaskader dublujący: Paul Scheer
|
6,0
|
|
Szilvia Gogh
kaskader dublujący: Dina Meyer
|
||
Chad Guerrero
kaskader (rezerwowy)
|
||
Ryan Happy
kaskader (rezerwowy)
|
||
Jessica Harbeck
kaskader (rezerwowy)
|
||
Katie Hart
kaskader (rezerwowy)
|
||
Sara Holden
kaskader (rezerwowy)
|
||
Tim James
kaskader (rezerwowy)
|
||
Brian L. Keaulana
kaskader (rezerwowy)
|
||
Dorian Kingi
kaskader (rezerwowy)
|
6,0
|
|
Kim Robert Koscki
kaskader dublujący: Richard Dreyfuss
|
||
Mandy Kowalski
kaskader (rezerwowy)
|
||
Michael Li
kaskader (rezerwowy)
|
||
Eileen Maul
kaskader dublujący: Kelly Brook
|
||
Tom McComas
kaskader dublujący: Ricardo Chavira
|
||
James Mitchell-Clyde
kaskader (rezerwowy)
|
||
T. Ryan Mooney
kaskader
|
||
Chris Papajohn
kaskader (rezerwowy)
|
||
Heidi Pascoe
kaskader (rezerwowy)
|
||
Austin Priester
kaskader (rezerwowy)
|
||
Nicole Randall
kaskader dublujący: Elisabeth Shue
|
||
Suzanne Reed
kaskader dublujący: Kelly Brook
|
||
Tara Rice
kaskader (rezerwowy)
|
||
Courtney Schwartz
kaskader (rezerwowy)
|
||
Tim Soergel
kaskader dublujący: Jerry O'Connell
|
||
Michael Trisler
kaskader (rezerwowy)
|
||
Vanessa Vander Pluym
kaskader (rezerwowy)
|
||
Alicia Vela-Bailey
kaskader dublujący: Riley Steele
|
6,0
|
|
Shaun Vickers
kaskader (rezerwowy)
|
||
Dan Webb
kaskader
|
||
Dan Webb
kaskader
|
||
Cody Weselis
kaskader (rezerwowy)
|
||
Webster P. Whinery Jr.
kaskader (rezerwowy)
|
||
Casey Adams
kaskader dublujący: Cody Longo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Arthur
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey G. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael H. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Cameron
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erica Day
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Dobson
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Fitzgerald
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tanner Gill
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Derek Graf
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Alfonzo Jamal
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kris A. Jeffrey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian L. Keaulana
koordynator kaskaderów (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malosi Leonard
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Madison
kaskader dublujący: Jessica Szohr (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Rottger
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Niki Staudt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kym Stys
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Russell Beard
oświetlenie (technik)
|
||
Greg Harris
oświetlenie (technik)
|
||
Frank R. Jimenez Jr.
oświetlenie
|
||
Bob E. Krattiger
oświetlenie
|
||
Jimmi Lyon
oświetlenie (zdjęcia podwodne)
|
||
Megan Marshall
oświetlenie
|
||
Wayne Marshall
oświetlenie (asystent)
|
||
Jon McGinty
oświetlenie (technik)
|
||
Scott Medcalf
oświetlenie (technik)
|
||
Robert S. Nielsen
oświetlenie (technik)
|
||
Shermagne Umali
oświetlenie (technik)
|
||
Erik Curtis
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Michael St. Hilaire
operator kamery
|
||
Von Scott
operator kamery (asystent)
|
||
Steve Whitcomb
operator kamery (asystent)
|
||
Geoff Nangle
elektryk
|
||
Don Waller
nadzorca animacji
|
||
Scott W. Edelman
animator
|
||
Rafael Fernandez-Stoll
animator
|
||
Joel Fletcher
animator
|
||
Louis Jones
animator
|
||
Brian Mendenhall
animator
|
||
Mike Mulock
animator
|
||
Brian Sinasac
animator
|
||
Harry Walton
animator
|
||
Lee McNair
główny animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emile Ghorayeb
konsultant (animacja poklatkowa)
|
||
Barry Berman
konsultant (efekty wizualne)
|
||
Karen E. Goulekas
konsultant (efekty wizualne)
|
||
Alexis Torres
konsultant (stereoskopia)
|
||
Damian Isherwood
rigging
|
||
Neishaw Ali
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Darren A. Bell
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Grant Boucher
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Annie Cliche
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Nick Colangelo
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Marc Cote
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Kristofer Cross
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Didier Kaade
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Josee Lalumiere
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
George Macri
producent efektów wizualnych
|
||
Douglas Melville
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Stephen Menzies
producent efektów wizualnych
|
||
Lon Molnar
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Megan Shields
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Peter Skovsbo
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Andrew E. Tilles
producent efektów wizualnych
|
||
David Van Woert
producent efektów wizualnych
|
||
Sue Len Quon
montaż efektów wizualnych
|
||
Dipesh Mistry
montaż efektów wizualnych
|
||
Brandon Schaafsma
montaż efektów wizualnych
|
||
Alberto Jamous
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Howard R. Campbell
dyrektor techniczny
|
||
Alberto Della Regina
dyrektor techniczny
|
||
Frederic Fortin
dyrektor techniczny
|
||
Christopher Gwynne
dyrektor techniczny
|
||
Di He
dyrektor techniczny
|
||
Irit Hod
dyrektor techniczny
|
||
Raymond K.L. Liu
dyrektor techniczny
|
||
Jim McVay
dyrektor techniczny
|
||
Mark Prusten
dyrektor techniczny
|
||
Steven Quinones-Colon
dyrektor techniczny
|
||
Cory Redmond
dyrektor techniczny
|
||
Leonardo Silva
dyrektor techniczny
|
||
Alex Stockwell
dyrektor techniczny
|
||
Carine Touraille
dyrektor techniczny
|
||
Larry Weiss
dyrektor techniczny
|
||
Trevor Harder
dyrektor techniczny
|
||
Nicholas Boughen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Colin Davies
nadzorca efektów wizualnych
|
7,0
|
|
Matt Jacobs
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kevin O'Neill
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rocco Passionino
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marco Recuay
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joseph Spadaro
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Olcun Tan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas Tannenberger
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sylvain Theroux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Derek Wentworth
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Michael Wile
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joey Bonander
koordynator efektów wizualnych
|
||
Melanie Callaghan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Cynthia Crimmins
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sean Hoessli
koordynator efektów wizualnych
|
||
Adam O'Brien-Locke
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shalena Oxley-Butler
koordynator efektów wizualnych
|
||
Niketa Roman
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shane Cook
nadzorca komponowania
|
||
Eric Doiron
nadzorca komponowania
|
||
Scott Riopelle
nadzorca komponowania
|
||
Andrew Honacker
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sean Lewkiw
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Charles Rose
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Laurent Taillefer
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Blair Tennessy
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Patrick Tasse
główny zecer
|
||
Nathan Abbot
zecer
|
||
Dave Isaac Santos Abuel
zecer
|
||
Mariana Acuña Acosta
zecer
|
||
Joseph Bailey
zecer
|
||
Travis Baumann
zecer
|
||
Chase Bickel
zecer
|
||
Kirk Brillon
zecer
|
||
Jeff Bruneel
zecer
|
||
Doug Campbell
zecer
|
||
Sanjay Chand
zecer
|
||
Ray Chang
zecer
|
||
Daniel Coupal
zecer
|
||
Amy Daye
zecer
|
||
Eric Deinzer
zecer
|
||
Ashish Dewan
zecer
|
||
Moritz Eiche
zecer
|
||
Eddie Englander
zecer
|
||
Andrei Gheorghiu
zecer
|
||
Jerry Hall
zecer
|
||
Kirstin Hall
zecer
|
||
Martin Hall
zecer
|
||
Thomas Hallé
zecer
|
||
Chris M. Halstead
zecer
|
||
Owen Hammer
zecer
|
||
Adam Hazard
zecer
|
||
Jeremy Johnson
zecer
|
||
Art Karkus
zecer
|
||
Nineli Khanian
zecer
|
||
Adam Klein
zecer
|
||
Daniel Lee
zecer
|
||
David A. Link
zecer
|
||
Robert Liscombe
zecer
|
||
Jean-Philippe Lucas
zecer
|
||
Nicholas Lund-Ulrich
zecer
|
||
Valy Lungoccia
zecer
|
||
Morgan McDermott
zecer
|
||
Matt Mcewan
zecer
|
||
Troy Moore
zecer
|
||
Stéphane Morali
zecer
|
||
Christian Moreton
zecer
|
||
Ross Nakamura
zecer
|
||
Ken Nielsen
zecer
|
||
Pete O'Connell
zecer
|
||
Tristan Porter
zecer
|
||
Stevie Ramone
zecer
|
||
Satish Ratakonda
zecer
|
||
Eric Reinhard
zecer
|
||
David Schnee
zecer
|
||
Richard Servello
zecer
|
||
Dax Siplin
zecer
|
||
David Thompson
zecer
|
||
Nathalie Tremblay
zecer
|
||
Daanish Wain
zecer
|
||
David B. Wolgemuth II
zecer
|
||
Kim Yong-Kyun
zecer
|
||
Michelle Yu
zecer
|
||
Tristan Zerafa
zecer
|
||
Yancy Calzada
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
August Coleman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shaun Gray
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anup Kumar Hazra
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Geoffrey Kater
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hubert Zapalowicz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hans Brekke
animator postaci
|
||
Thomas Briggs
animator
|
||
Leif Einarsson
animator
|
||
Richard Flores
animator
|
||
Jonathan S. Ramos
animator efektów
|
||
Mark Schreiber
animator
|
||
Keith Sintay
animator postaci
|
||
William R. Wright
główny animator
|
||
Pierre Bonnette
efekty wizualne
|
||
Mike Bundlie
efekty wizualne
|
||
Aaron Chiesa
efekty wizualne
|
||
Quimet Delgado
efekty wizualne
|
||
Amit Dhawal
efekty wizualne
|
||
Frederic Dupere
efekty wizualne
|
||
Michael Gaiser
efekty wizualne
|
||
Adam Goldstein
efekty wizualne
|
||
Chris Holmes
efekty wizualne
|
||
Peter Hunt
efekty wizualne
|
||
Craig Kuehne
efekty wizualne
|
||
Seth Lippman
efekty wizualne
|
||
Jacob Long
efekty wizualne
|
||
Sean Loughran
efekty wizualne
|
||
Alvaro Sanint
efekty wizualne
|
||
Steve Sayer
efekty wizualne
|
||
Derek Serra
efekty wizualne
|
||
Ahmed Shehata
efekty wizualne
|
||
Tim Sibley
efekty wizualne
|
||
Scott Simmons
efekty wizualne
|
||
Scott Singer
efekty wizualne
|
||
Karen Smith
efekty wizualne
|
||
Angie Young-Ji Sohn
efekty wizualne
|
||
Mark Thomas-Stubbs
efekty wizualne
|
||
Leo Vezzali
efekty wizualne
|
||
Blair Werschler
efekty wizualne
|
||
Sam Winkler
efekty wizualne
|
||
Alphonso Young
efekty wizualne
|
||
Ronn Brown
artysta matowy
|
||
Edward Grad
artysta matowy
|
||
Metin Güngör
artysta matowy
|
||
Slav Kravchenko
artysta matowy
|
||
Jason Baskin
rigging (dodatkowy)
|
||
Kristen Branan
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Luis Alberto Cayo
modelarz cyfrowy
|
||
Joseph Cheng Chen
układ graficzny
|
||
Lucian Boicu
oświetlenie cyfrowe
|
||
Christopher Buzon
oświetlenie cyfrowe
|
||
James Chretien
oświetlenie cyfrowe
|
||
Brian Dignadice
oświetlenie cyfrowe
|
||
Tyler Esselstrom
oświetlenie cyfrowe
|
||
Trevor Harder
oświetlenie cyfrowe
|
||
Raphael Protti
oświetlenie cyfrowe
|
||
Oded Raz
oświetlenie cyfrowe
|
||
Luca Giorgio
grafik komputerowy
|
||
Luke Jongbloed
efekty cyfrowe
|
||
Jongju Lee
modelarz cyfrowy
|
||
James Payfer
efekty cyfrowe
|
||
Akie Prapas
układ graficzny
|
||
Sarfaraz Uddin
efekty cyfrowe
|
||
Pankaj Verma
efekty wizualne
|
||
Neil Craig
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Dorney
montaż efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Someshwar Pandey
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicolae Ilies
kolorysta
|
||
Jeff Jacobson
kolorysta
|
||
Darin Wooldridge
kolorysta
|
||
Chris Jensen
kolorysta (asystent)
|
||
Jason Fabbro
kolorysta (dodatkowy)
|
||
Denton Hanna
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kevin Foster
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Mike Tank
dobór lokalizacji (asystent)
|
||
Timothy P. Haskins
koordynator lokalizacji
|
||
Mychael Dylan Brenk
księgowy
|
||
Amanda Curry
księgowy (asystent)
|
||
Rosa Diaz
sekretariat produkcji
|
||
Matthew K. Grigsby
księgowy produkcji
|
||
RoJeanne Herbel
księgowy postprodukcji
|
||
Kathleen Holland
treser zwierząt
|
||
Leah Holmes
księgowy postprodukcji
|
||
Kevin Huver
operator kamery (asystent)
|
||
John P. Martin
księgowy (asystent)
|
||
Eric Moody
dubler
|
||
Brittney Morton
dubler
|
||
Denyse Rossi
księgowy (lista płac)
|
||
Joshua D. Stevens
księgowy
|
||
Stephanie Wescott
księgowy (lista płac)
|
Pozostałe
Proszę czekać…