Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christopher Nolan |
8,1
|
|
Christopher Pappas
(asystent)
|
||
Michelle Pappas
(asystent)
|
||
Michael Musteric
(asystent)
|
||
Marlon Smith
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Robert Ohlandt
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Chris Edmonds
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Nolan |
8,1
|
|
Jonathan Nolan
(opowiadanie)
|
5,0
|
|
Steve Gehrke
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jennifer Todd
producent
|
||
Suzanne Todd
producent
|
||
Aaron Ryder
producent wykonawczy
|
||
Jenifer Chatfield
nadzorca postprodukcji
|
||
Page Rosenberg-Marvin
kierownik produkcji
|
||
Christopher Ball
współproducent wykonawczy
|
||
Elaine Dysinger
współproducent
|
||
Emma Thomas
współproducent
|
||
William Tyrer
współproducent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Guy Pearce
Leonard Shelby
|
7,1
|
|
Carrie-Anne Moss
Natalie
|
7,2
|
|
Joe Pantoliano
Teddy
|
7,0
|
|
Mark Boone Junior
Burt
|
7,3
|
|
Russ Fega
Kelner
|
||
Jorja Fox
Catherine Shelby, żona Leonarda
|
||
Stephen Tobolowsky
Sammy Jankis
|
||
Harriet Sansom Harris
Pani Jankis
|
5,0
|
|
Thomas Lennon
Lekarz
|
||
Callum Keith Rennie
Dodd
|
7,3
|
|
Kimberly Campbell
Blondynka
|
5,0
|
|
Marianne Muellerleile
Emma, tatuażystka
|
||
Larry Holden
Jimmy Grantz
|
||
Buzz Visconti
gość w motelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Wally Pfister
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Jason Newton
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dan Lynch
(pomoc techniczna)
|
||
Erin Franklyn
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Julyan |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Cindy Evans | ||
Laura Marolakos
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Dody Dorn | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scott H. Eddo
główny charakteryzator
|
||
Larry Waggoner
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patti Podesta
scenograf
|
||
Danielle Berman
dekorator wnętrz
|
||
David Mocsary
główny konstruktor dekoracji
|
||
Sean Fallon
główny rekwizytor
|
||
Kenny Abney
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Charlie Ajar Jr.
operator dźwięku
|
||
William Hooper
montaż efektów dźwiękowych
|
||
William Fiege
mikser
|
||
Dean Minnerly
imitator dźwięku
|
||
Robert Muchnicki
imitator dźwięku
|
||
Patrick O'Sullivan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Samuel Webb
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael C. Casper
mikser ponownego nagrania
|
||
Norval D. Crutcher III
nadzorca postsynchronu
|
||
Norval D. Crutcher III
montaż dialogów
|
||
Dylan A. Flores
operator postsynchronu
|
||
Gary S. Gerlich
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jeff Gomillion
mikser postsynchronu
|
||
Alan Holly
mikser postsynchronu
|
||
Richard LeGrand Jr.
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Albert Romero
mikser imitacji
|
||
Walter Spencer
montaż dialogów
|
||
Jonathan Wales
mikser ponownego nagrania
|
||
Ace Williams
mikrofoniarz
|
||
Marilyn Graf
montaż imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Andrew Sebok
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bob Hall
operator kamery
|
||
Cory Geryak
oświetlenie
|
||
Philip Shanahan
operator kamery (asystent)
|
||
Daniel C. McFadden
operator kamery (asystent)
|
||
D.J. Harder
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…