140x200 m6w5ch Update

Siostra twojej siostry (2011)

Your Sister's Sister

 • Opisy filmu

  • Rok po śmierci brata, Jack (Mark Duplass) wciąż nie może się pozbierać emocjonalnie. Kiedy robi scenę na przyjęciu, Iris (Emily Blunt) decyduje się na interwencję. Zabiera go na wyspę, by mógł się trochę oderwać od rzeczywistości. Zamiast ukojenia duszy, Jack odnajduje współczującą Hannah (Rosemarie DeWitt), siostrę Iris, oraz butelkę tequili. Po kilku drinkach, Jack i Hannah spędzają wspólnie noc... (nathalie)
  • Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać? (opis dystrybutora)
 • Siostra twojej siostry (2011)

  Siostra twojej siostry (2011) — 1

  Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

 • Avatar icon

  isabel

  Zaskakuje a to dziś rzadkość

  Rzadko dziś można zobaczyć film, który zaskakuje. Po obejrzeniu 'n' filmów produkcji amerykańskiej, w dużą dokładnością można przewidzieć jak potoczy się akcja w każdym następnym. Ten film to tzw...

  1 odpowiedź

  Beznickowy


Twoja sugestia