Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Michael Rymer |
22 odcinki
2004 - 2009 |
8,0
|
|
Wayne Rose
(asystent)
|
21 odcinków
2004 - 2009 |
||
Derek Thomson
(asystent)
|
12 odcinków
2004 - 2005 |
||
Michael Shandley
(asystent)
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Troy Scott
(asystent)
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Sara Irvine
(asystent)
|
9 odcinków
2004 - 2005 |
||
Michael Nankin |
8 odcinków
2005 - 2009 |
||
Kate Weiss
(asystent)
|
8 odcinków
2008 - 2009 |
||
Rachel Leiterman
(asystent)
|
7 odcinków
2005 - 2006 |
||
Sergio Mimica-Gezzan |
6 odcinków
2004 - 2006 |
||
Rod Hardy |
6 odcinków
2004 - 2008 |
||
Robert M. Young |
5 odcinków
2004 - 2009 |
||
John Mavrogeorge
(asystent)
|
5 odcinków
2004 - 2005 |
||
Edward James Olmos |
4 odcinki
2004 - 2009 |
7,1
|
|
Jeff Woolnough |
3 odcinki
2005 - 2006 |
||
Mike Johanson
(asystent)
|
3 odcinki
2004 |
||
Allan Kroeker |
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
Félix Enríquez Alcalá |
2 odcinki
2006 |
||
Mike Mitchell
(reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
Sean Osmack
(asystent)
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
Marita Grabiak |
1 odcinek
2004 |
||
Reynaldo Villalobos |
1 odcinek
2006 |
||
Brad Turner |
1 odcinek
2004 |
5,0
|
|
Ronald D. Moore |
1 odcinek
2009 |
6,3
|
|
John Dahl |
1 odcinek
2009 |
9,0
|
|
James Head |
1 odcinek
2006 |
||
Jonas Pate |
1 odcinek
2005 |
||
Bill Eagles |
1 odcinek
2006 |
||
Jean de Segonzac |
1 odcinek
2006 |
||
Gwyneth Horder-Payton |
1 odcinek
2009 |
||
Paul A. Edwards |
1 odcinek
2008 |
||
Anthony Hemingway |
1 odcinek
2008 |
||
Lee Knippelberg
(asystent)
|
1 odcinek
2004 |
||
Craig Matheson
(asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Rachael Fortier
(asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2005 |
||
Louisa Phung
(asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2007 |
||
Jennifer Carpenter Hernandez
(asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Ronald D. Moore
(również) (realizacja)
|
73 odcinki
2004 - 2009 |
6,3
|
|
Carla Robinson
(scenarzysta etatowy)
|
27 odcinków
2004 - 2006 |
||
Bradley Thompson
(redaktor)
|
26 odcinków
2004 - 2009 |
||
David Weddle
(redaktor)
|
26 odcinków
2004 - 2009 |
||
Seamus Kevin Fahey
(scenarzysta etatowy)
|
20 odcinków
2008 - 2009 |
||
Joel Anderson Thompson
(główny redaktor)
|
14 odcinków
2005 - 2006 |
||
Mark Verheiden |
9 odcinków
2005 - 2009 |
8,0
|
|
Michael Angeli |
7 odcinków
2004 - 2009 |
||
Michael Taylor |
6 odcinków
2006 - 2009 |
||
Anne Cofell Saunders |
6 odcinków
2005 - 2007 |
||
Jane Espenson |
5 odcinków
2006 - 2009 |
6,0
|
|
David Eick
(historia)
|
5 odcinków
2005 - 2006 |
||
Toni Graphia |
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Jeff Vlaming |
3 odcinki
2004 - 2006 |
7,0
|
|
Corey Jones
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Michael Rymer |
2 odcinki
2006 |
8,0
|
|
Dawn Prestwich |
1 odcinek
2005 |
||
Ryan Mottesheard |
1 odcinek
2009 |
||
Nicole Yorkin |
1 odcinek
2005 |
||
Beth Mercer
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
1 odcinek
2004 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Harvey Frand
producent
|
26 odcinków
2004 - 2008 |
||
Ronald D. Moore
producent wykonawczy
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
6,3
|
|
David Eick
producent wykonawczy
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Paul M. Leonard
współproducent / producent towarzyszący
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Toni Graphia
współproducent wykonawczy
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Ron French
kierownik produkcji / producent liniowy
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Trisha Brunner
nadzorca postprodukcji / współproducent
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Jennifer Tanami-Hendriks
koordynator produkcji (asystent)
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Gregg Tilson
koordynator postprodukcji / nadzorca postprodukcji
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Glen A. Larson
konsultant produkcji
|
25 odcinków
2004 - 2006 |
||
Cara Rogers
koordynator produkcji
|
13 odcinków
2004 - 2005 |
||
Nicole Oguchi
koordynator produkcji (asystent)
|
13 odcinków
2004 - 2005 |
||
David Weddle
współproducent
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Bradley Thompson
współproducent
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Mark Verheiden
konsultant produkcji / współproducent wykonawczy
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
8,0
|
|
Rhiannon A. Charles
koordynator produkcji (asystent)
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Qadesh Markowski
koordynator produkcji (asystent)
|
12 odcinków
2005 - 2006 |
||
Craig Forrest
kierownik produkcji
|
7 odcinków
2004 |
||
Lorne Davidson
kierownik produkcji
|
6 odcinków
2004 - 2005 |
||
Melissa Crich
koordynator produkcji
|
6 odcinków
2008 - 2009 |
||
Laura Livingstone
koordynator produkcji (asystent)
|
3 odcinki
2009 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Edward James Olmos
Adm. William Adama / Kmdr William Adama
|
72 odcinki
2004 - 2009 |
7,1
|
|
Mary McDonnell
Laura Roslin, prezydent
|
71 odcinków
2004 - 2009 |
||
Michael Hogan
Płk Saul Tigh
|
69 odcinków
2004 - 2009 |
||
Katee Sackhoff
Kpt. Kara "Starbuck" Thrace / Por. Kara "Starbuck" Thrace
|
68 odcinków
2004 - 2009 |
||
Jamie Bamber
Kpt. Lee "Apollo" Adama / Lee Adama / Mjr Lee "Apollo" Adama / Kmdr Lee "Apollo" Adama / Por. Lee "Apollo" Adama
|
68 odcinków
2004 - 2009 |
||
Tricia Helfer
Szóstka / Caprica / Gina Inviere / Natalie Faust / Sonja / Lida
|
66 odcinków
2004 - 2009 |
7,0
|
|
James Callis
Dr Gaius Baltar / Gaius Baltar, prezydent
|
65 odcinków
2004 - 2009 |
7,5
|
|
Grace Park
Por. Sharon "Boomer" Valerii / Por. Sharon "Athena" Agathon / Ósemka
|
65 odcinków
2004 - 2009 |
||
Aaron Douglas
St. bsm. Galen Tyrol
|
65 odcinków
2004 - 2009 |
7,0
|
|
Tahmoh Penikett
Kpt. Karl "Helo" Agathon / Por. Karl "Helo" Agathon
|
63 odcinki
2004 - 2009 |
||
Alessandro Juliani
Por. Felix Gaeta
|
56 odcinków
2004 - 2009 |
||
Kandyse McClure
Bsm. Anastasia "Dee" Dualla / Por. Anastasia "Dee" Dualla
|
54 odcinki
2004 - 2009 |
||
Bodie Olmos
Por. Brendan "Hot Dog" Constanza / Brendan "Hot Dog" Constanza
|
37 odcinków
2004 - 2009 |
||
Nicki Clyne
Cally Henderson / Cally Tyrol
|
36 odcinków
2004 - 2009 |
||
Donnelly Rhodes
Dr Sherman Cottle
|
36 odcinków
2004 - 2009 |
||
Michael Trucco
Samuel Anders / Chor. Samuel Anders
|
35 odcinków
2005 - 2009 |
||
Leah Cairns
Por. Margaret "Racetrack" Edmondson
|
34 odcinki
2005 - 2009 |
||
Rekha Sharma
Tory Foster
|
31 odcinków
2006 - 2009 |
8,0
|
|
Paul Campbell
Billy Keikeya
|
23 odcinki
2004 - 2006 |
||
Kate Vernon
Ellen Tigh
|
22 odcinki
2004 - 2009 |
||
Richard Hatch
Tom Zarek
|
22 odcinki
2004 - 2009 |
||
Jen Halley
Diana Seelix / Chor. Diana "Hardball" Seelix
|
21 odcinków
2005 - 2009 |
||
Brad Dryborough
Por. Louis Hoshi
|
19 odcinków
2006 - 2009 |
||
Callum Keith Rennie
Leoben Conoy
|
18 odcinków
2004 - 2009 |
7,3
|
|
Luciana Carro
Por. Louanne "Kat" Katraine / Louanne "Kat" Katraine, kadetka / Kpt. Louanne "Kat" Katraine
|
18 odcinków
2004 - 2006 |
||
Matthew Bennett
Aaron Doral
|
17 odcinków
2004 - 2009 |
||
Lucy Lawless
D'Anna Biers
|
16 odcinków
2005 - 2009 |
7,2
|
|
Dean Stockwell
John Cavil
|
14 odcinków
2006 - 2009 |
6,9
|
|
Colin Lawrence
Por. Hamish "Skulls" McCall
|
13 odcinków
2006 - 2009 |
||
Colin Corrigan
Allan Nowart, członek oddziału Marines
|
12 odcinków
2007 - 2009 |
||
Sam Witwer
Por. Alex "Crashdown" Quartararo
|
11 odcinków
2004 - 2005 |
6,0
|
|
Kerry Norton
Layne Ishay, sanitariuszka
|
10 odcinków
2005 - 2009 |
||
Christina Schild
Playa Palacios, reporterka / Playa Kohn, reporterka
|
10 odcinków
2004 - 2009 |
||
Lara Gilchrist
Paulla Schaffer
|
10 odcinków
2008 - 2009 |
||
Dominic Zamprogna
James "Jammer" Lyman
|
10 odcinków
2004 - 2006 |
||
Sebastian Spence
Por. Noel "Narcho" Allison
|
9 odcinków
2005 - 2009 |
||
Keegan Connor Tracy
Jeanne
|
9 odcinków
2007 - 2009 |
6,7
|
|
Don Thompson
Anthony Figurski
|
9 odcinków
2005 - 2009 |
||
Tiffany Lyndall-Knight
Hybryda
|
9 odcinków
2006 - 2009 |
||
Lorena Gale
Elosha
|
8 odcinków
2004 - 2008 |
||
Rick Worthy
Simon
|
8 odcinków
2005 - 2009 |
||
Alonso Oyarzun
Socinus
|
8 odcinków
2004 - 2005 |
||
Alisen Down
Jean Barolay
|
8 odcinków
2006 - 2008 |
||
Biski Gugushe
Sekou Hamilton, reporter
|
8 odcinków
2004 - 2009 |
||
Ty Olsson
Kpt. Aaron Kelly
|
8 odcinków
2005 - 2009 |
6,0
|
|
Ryan Robbins
Charlie Connor
|
7 odcinków
2006 - 2009 |
5,0
|
|
Eileen Pedde
Sierż. Erin Mathias
|
7 odcinków
2006 - 2008 |
||
Leela Savasta
Tracey Anne
|
7 odcinków
2008 - 2009 |
||
Andrew McIlroy
Jacob Cantrell
|
7 odcinków
2008 - 2009 |
||
Judith Maxie
Delegatka z Picon
|
7 odcinków
2008 - 2009 |
||
Mark Sheppard
Romo Lampkin
|
6 odcinków
2007 - 2009 |
9,5
|
|
Alexandra Thomas
Hera Agathon
|
6 odcinków
2008 - 2009 |
||
Ryan McDonell
Por. Eammon "Gonzo" Pike
|
6 odcinków
2006 - 2008 |
||
Finn R. Devitt
Nicky Tyrol
|
6 odcinków
2008 - 2009 |
||
Iris Paluly
Przemawiająca delegatka
|
6 odcinków
2008 - 2009 |
||
Marilyn Norry
Reza Chronides
|
6 odcinków
2008 - 2009 |
||
Christian Tessier
Por. Tucker "Duck" Clellan
|
5 odcinków
2005 - 2006 |
||
Donna Soares
Przemawiająca delegatka / Delegatka z Gemenon
|
5 odcinków
2008 - 2009 |
||
Darcy Laurie
Dealino
|
5 odcinków
2009 |
||
Vincent Gale
St. bsm. Peter Laird
|
5 odcinków
2005 - 2009 |
||
Aleks Paunovic
Sierż. Omar Fischer
|
5 odcinków
2005 - 2007 |
||
Leo Chiang
Pilot z tatuażami (niewymieniony w czołówce)
|
5 odcinków
2008 - 2009 |
||
Graham Beckel
Płk Jack Fisk / Kmdr Jack Fisk
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
6,5
|
|
Chris Shields
Kpr. Venner
|
4 odcinki
2005 |
||
Mike Dopud
Gage
|
4 odcinki
2005 - 2009 |
||
Patricia Idlette
Sarah Porter
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
||
Erica Cerra
Maya
|
4 odcinki
2006 |
7,1
|
|
Iliana Gomez-Martinez
Hera Agathon
|
4 odcinki
2009 |
||
Derek Delost
Vireem
|
4 odcinki
2005 - 2009 |
||
Madeleine Parker
Kacey
|
4 odcinki
2006 |
||
Heather Doerksen
Sierż. Brandy Harder
|
4 odcinki
2005 - 2008 |
7,0
|
|
Veena Sood
Delegatka z Quorum
|
4 odcinki
2008 - 2009 |
||
Roark Critchlow
Slick
|
3 odcinki
2009 |
||
Michelle Forbes
Adm. Helena Cain
|
3 odcinki
2005 - 2006 |
||
Malcolm Stewart
Marshall Bagot
|
3 odcinki
2005 |
||
Erika-Shaye Gair
Młoda Kara
|
3 odcinki
2007 - 2009 |
||
Diego Diablo Del Mar
Hillard
|
3 odcinki
2006 - 2007 |
||
David Kaye
James McManus, reporter
|
3 odcinki
2005 - 2006 |
6,0
|
|
P.J. Prinsloo
Por. Mei "Freaker" Firelli
|
3 odcinki
2005 - 2006 |
||
Sonja Bennett
Marcie Brasko
|
3 odcinki
2008 - 2009 |
6,0
|
|
Susan Hogan
Kpt. Doyle Franks
|
3 odcinki
2007 - 2009 |
||
Alison Matthews
Karen Fallbrook
|
3 odcinki
2007 |
||
Stephen Holmes
Reporter
|
3 odcinki
2007 |
||
Curtis Ricks
Sierżant marines / Członek oddziału Marines
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Tobias Mehler
Zak Adama
|
3 odcinki
2004 - 2009 |
||
Lee Jeffery
Por. Paolo "Redwing" McKay
|
3 odcinki
2008 |
||
David Patrick Green
Xeno Fenner
|
2 odcinki
2007 - 2009 |
||
Eric Breker
Chu / Kapitan transportowca Gemenon
|
2 odcinki
2004 - 2006 |
||
Jill Teed
Sierż. Hadrian
|
2 odcinki
2004 |
||
James Remar
Meier
|
2 odcinki
2005 |
7,0
|
|
G. Patrick Currie
Enzo
|
2 odcinki
2006 - 2009 |
||
Chelah Horsdal
Didi Cassidy
|
2 odcinki
2007 |
||
John Pyper-Ferguson
Kpt. Cole "Stinger" Taylor
|
2 odcinki
2005 - 2006 |
7,0
|
|
Kurt Evans
Howard Kim, sanitariusz
|
2 odcinki
2005 |
||
Cailin Stadnyk
Chor. Davis
|
2 odcinki
2005 |
||
Patrick Harrison
Bell, kamerzysta
|
2 odcinki
2005 - 2007 |
||
Terry Chen
Donald "Chuckles" Perry
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
6,0
|
|
Colby Johannson
Por. Dwight "Flat-Top" Saunders
|
2 odcinki
2004 |
||
Steve Lawlor
Strażnik / Żołnierz u Baltara
|
2 odcinki
2007 - 2008 |
||
Patrick Gilmore
Rafferty
|
2 odcinki
2009 |
||
Tamara Lashley
Sue-Shaun
|
2 odcinki
2005 |
||
Charles Singh
Kimmit, reporter
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
James Ashcroft
Strażnik / Widz
|
2 odcinki
2005 - 2006 |
||
Warren Christie
Tarn
|
2 odcinki
2005 |
||
Winston Rekert
Ksiądz
|
2 odcinki
2006 |
||
Laara Sadiq
Kapłanka
|
2 odcinki
2008 |
||
Michael Leisen
Szer. Stewart Jaffee
|
2 odcinki
2007 - 2009 |
||
Chris Boyd
Cheadle
|
2 odcinki
2007 |
||
Curtis Caravaggio
Nathanson / Nathanson, członek oddziału Marines
|
2 odcinki
2009 |
||
Tygh Runyan
Szer. Sykes
|
2 odcinki
2006 - 2007 |
||
Michael Tayles
Por. S. "Flyboy" Irvine
|
2 odcinki
2005 |
||
William Samples
Kpt. Jules Tarney
|
2 odcinki
2007 |
||
Jeremy Guilbaut
Por. Joe "Hammerhead" Palladino
|
2 odcinki
2005 |
||
Emilie Ullerup
Julia
|
2 odcinki
2006 |
6,0
|
|
Simone Bailly
Shona
|
2 odcinki
2009 |
7,0
|
|
Craig Veroni
Eduardo Maldonado
|
2 odcinki
2008 - 2009 |
||
Richard Jollymore
Członek oddziału Marines
|
2 odcinki
2009 |
||
Anthony St. John
Członek oddziału Marines
|
2 odcinki
2009 |
||
Skylar Tyj
Calvin (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2009 |
||
John Hoving
Członek załogi w barze / Podpułkownik (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2007 - 2009 |
||
Claudette Mink
Shevon
|
1 odcinek
2006 |
||
Mark Houghton
Vinson
|
1 odcinek
2006 |
||
Lucinda Jenney
Carolanne Adama
|
1 odcinek
2007 |
||
Christopher Jacot
Chor. Brent "BB" Baxton
|
1 odcinek
2006 |
5,0
|
|
Bill Duke
Phelan
|
1 odcinek
2006 |
6,8
|
|
David Neale
Page
|
1 odcinek
2006 |
||
Dorothy Lyman
Socrata Thrace
|
1 odcinek
2007 |
||
Colm Feore
Richard Adar, prezydent
|
1 odcinek
2006 |
6,8
|
|
Carl Lumbly
Por. Danny "Bulldog" Novacek
|
1 odcinek
2006 |
||
John Heard
Kmdr Barry Garner
|
1 odcinek
2006 |
||
Connor Widdows
Boxey
|
1 odcinek
2004 |
||
Sean J. Dory
Chor. Joseph "JoJo" Clark
|
1 odcinek
2006 |
||
Dana Delany
Sesha Abinell
|
1 odcinek
2006 |
||
Samantha Ferris
Pollux
|
1 odcinek
2007 |
||
John Hodgman
Dr Gerard
|
1 odcinek
2009 |
||
Amanda Plummer
Wyrocznia Selloi
|
1 odcinek
2006 |
||
Tom Bower
Joe
|
1 odcinek
2007 |
||
Michael Ryan
Ray Abinell
|
1 odcinek
2006 |
||
Amy Lalonde
Gianne
|
1 odcinek
2006 |
||
Wesley Salter
Redford
|
1 odcinek
2007 |
||
Paul Perri
Royan Jahee
|
1 odcinek
2006 |
||
Robert Wisden
Wallace Gray
|
1 odcinek
2005 |
||
Stefanie von Pfetten
Kpt. Marcia "Showboat" Case
|
1 odcinek
2006 |
6,0
|
|
Bruce Davison
Dr Michael Robert
|
1 odcinek
2007 |
||
Alex Green
Pokładowy
|
1 odcinek
2004 |
||
Adrian G. Griffiths
Por. Terry Burrell
|
1 odcinek
2006 |
||
Haley Guiel
Paya
|
1 odcinek
2006 |
||
Jerry Wasserman
Cabott
|
1 odcinek
2007 |
||
Kavan Smith
Por. Richard "Buster" Baier
|
1 odcinek
2006 |
||
John Mann
Linden
|
1 odcinek
2006 |
||
Graeme Duffy
Adrien Bauer
|
1 odcinek
2007 |
||
Erica Carroll
Cywil
|
1 odcinek
2006 |
||
Nana Visitor
Emily Kowalski
|
1 odcinek
2008 |
6,3
|
|
Camille Atebe
Sarah Ryan
|
1 odcinek
2007 |
||
Jim Shield
Por. Cohen "Karma" Baker
|
1 odcinek
2005 |
||
Adrien Dorval
Wilkens
|
1 odcinek
2004 |
||
Alex Zahara
Valance
|
1 odcinek
2005 |
||
Alana Husband
Sashon, pielęgniarka
|
1 odcinek
2008 |
||
Amber Rothwell
Rya Kibby
|
1 odcinek
2006 |
||
Samuel Patrick Chu
Milo
|
1 odcinek
2007 |
||
Georgia Craig
Yolanda Brenn, wyrocznia
|
1 odcinek
2007 |
||
Jason Bryden
Głupi włóczęga
|
1 odcinek
2007 |
||
James Upton
Specjalista ds. środowiska
|
1 odcinek
2006 |
||
Ron Selmour
Seaborne
|
1 odcinek
2004 |
||
Patrick Gallagher
Leon Grimes
|
1 odcinek
2005 |
7,0
|
|
Bryce Hodgson
Danny Noon
|
1 odcinek
2007 |
||
Bill Meilen
Duchowny
|
1 odcinek
2004 |
||
Stephen Spender
Pilot
|
1 odcinek
2005 |
||
Georgia Hacche
Bsm. Sian
|
1 odcinek
2006 |
||
Brad Mann
Żołnierz z Pegasusa
|
1 odcinek
2006 |
||
Benjamin Ayres
Por. George "Catman" Birch
|
1 odcinek
2005 |
||
Barry Kennedy
Adm. Corman
|
1 odcinek
2006 |
||
Fulvio Cecere
Por. Alastair Thorne
|
1 odcinek
2005 |
||
Rebecca Davis
Naia
|
1 odcinek
2009 |
||
Linnea Sharples
Por. Emmitt "Sweetness" Jones
|
1 odcinek
2005 |
||
David Richmond-Peck
Naylin Stans
|
1 odcinek
2006 |
||
Shaun Omaid
Shaunt
|
1 odcinek
2008 |
||
Lori Triolo
Phoebe
|
1 odcinek
2008 |
||
Gustavo Febres
Zielarz
|
1 odcinek
2006 |
||
Holly Elissa
Asha Janik
|
1 odcinek
2006 |
||
Shaw Madson
Kapral
|
1 odcinek
2004 |
||
Brent Stait
Mason
|
1 odcinek
2004 |
||
Kevan Kase
Szer. Scott Kelso
|
1 odcinek
2005 |
||
Merwin Mondesir
Członek oddziału Marines
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Sean Connor Roche
Głodny chłopiec
|
1 odcinek
2006 |
||
Jennifer Kitchen
Żołnierz
|
1 odcinek
2006 |
||
Aaron Pearl
Chor. Abel Thornton
|
1 odcinek
2006 |
6,5
|
|
Paul Cummings
Fireball, pilot
|
1 odcinek
2005 |
||
Nimet Kanji
Candace Myson, członkini trybunału
|
1 odcinek
2004 |
||
Yee Jee Tso
Staffer
|
1 odcinek
2005 |
||
Gabrielle Rose
Pani King
|
1 odcinek
2007 |
||
Tammy Gillis
Członek oddziału Marines
|
1 odcinek
2009 |
||
Tyler McClendon
Alan Hughes
|
1 odcinek
2007 |
||
Ian Rozylo
Pilot w konwulsjach
|
1 odcinek
2006 |
6,0
|
|
Graham Young
Członek oddziału Marines
|
1 odcinek
2004 |
||
Cherilynn Fulbright
Dionne
|
1 odcinek
2009 |
||
Lukas Pummell
Derrick
|
1 odcinek
2008 |
||
Camille Sullivan
Stepchild, pilot
|
1 odcinek
2005 |
||
William Samples
Kpt. Jules Tarney
|
1 odcinek
2009 |
||
Scott Little
Willie King
|
1 odcinek
2007 |
||
T. Roy Kozuki
Żołnierz
|
1 odcinek
2005 |
||
Rachel Hayward
Blondynka
|
1 odcinek
2006 |
||
Morris Chapdelaine
Reporter
|
1 odcinek
2004 |
||
Michael Jonsson
Strażnik na Pegasusie
|
1 odcinek
2005 |
||
Garvin Cross
Szer. Collishaw
|
1 odcinek
2005 |
||
Ivan Cermak
Kpr. D. Wallace
|
1 odcinek
2009 |
||
Tammy Hui
Lyla "Shark" Ellway
|
1 odcinek
2006 |
||
Aaron Brooks
Pan Buckminster
|
1 odcinek
2007 |
||
Brad Loree
Bonnington
|
1 odcinek
2005 |
||
James Lafazanos
Cywil
|
1 odcinek
2007 |
||
Karen Austin
Lilly
|
1 odcinek
2008 |
||
Jamie Bell
Por. Steve "Red Devil" Fleer
|
1 odcinek
2006 |
||
Torrance Coombs
Kpr. C. Sellers
|
1 odcinek
2009 |
||
Kimani Ray Smith
Sierżant z Pegasusa
|
1 odcinek
2006 |
||
Lori Stewart
Szer. Twinam
|
1 odcinek
2005 |
||
Eliza Norbury
Cywil
|
1 odcinek
2007 |
||
Nicholas Treeshin
Sierż. Watkins
|
1 odcinek
2005 |
||
Mylène Dinh-Robic
Oficer
|
1 odcinek
2006 |
||
Samantha Kaine
Członek obsługi po służbie
|
1 odcinek
2009 |
||
Kurt Max Runte
Chor. Charles Bellamy
|
1 odcinek
2006 |
||
Mario Battista
Ogrodnik
|
1 odcinek
2005 |
||
Byron Lawson
Pilot
|
1 odcinek
2006 |
||
Françoise Robertson
Kobieta
|
1 odcinek
2007 |
||
Barry Nerling
Kapral Adamy
|
1 odcinek
2008 |
||
Hector Johnson
Porucznik
|
1 odcinek
2008 |
||
Larissa Stadnichuk
Zamachowiec samobójca
|
1 odcinek
2006 |
||
Antony Holland
Julius Baltar
|
1 odcinek
2009 |
||
Holly Eglinton
Striptizerka
|
1 odcinek
2009 |
||
Adrian Holmes
Parr
|
1 odcinek
2009 |
6,0
|
|
Elan Ross Gibson
Barbara, pielęgniarka
|
1 odcinek
2009 |
||
France Perras
Sandra Roslin
|
1 odcinek
2009 |
||
Sarah Deakins
Cheryl Roslin
|
1 odcinek
2009 |
||
Tiffany Burns
Carolyn, reporterka
|
1 odcinek
2009 |
||
Kevin McNulty
Frank Porthos
|
1 odcinek
2009 |
||
Akotene Chanoine
Reb, członek oddziału Marines
|
1 odcinek
2009 |
||
Stefanie Samuels
Policjantka
|
1 odcinek
2009 |
||
Paul Lazenby
Przeciwnik Fischera (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Bradley Thompson
Gość w barze (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Dan Payne
Sean Ellison (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Rob Hayter
Przywódca Synów Aresa (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2008 |
||
Michael Angeli
Uczestnik pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Bear McCreary
Gość w barze (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Marci T. House
Położna / Zielarka
|
1 odcinek
2009 |
||
David Weddle
Gość w barze (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Doug Drexler
Mężczyzna w hangarze (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Jeff Sanca
Grający w piramidę
|
1 odcinek
2008 |
||
Ally Warren
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2004 |
||
Ashley Ball
Pilot Raptora
|
1 odcinek
2009 |
||
Debora Bastos
Tancerka
|
1 odcinek
2006 |
||
Maria Gallo
Akolitka (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2009 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Stephen McNutt
(kierownik zdjęć)
|
49 odcinków
2004 - 2009 |
||
Curt Griebel
(główna pomoc techniczna)
|
34 odcinki
2004 - 2009 |
||
Dave Brown
(pomoc techniczna)
|
9 odcinków
2008 - 2009 |
||
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Bear McCreary |
44 odcinki
2004 - 2009 |
||
Richard Gibbs
(temat)
|
31 odcinków
2004 - 2009 |
7,0
|
|
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Glenne Campbell |
38 odcinków
2004 - 2009 |
||
Andrea Hiestand
(asystent)
|
18 odcinków
2006 - 2009 |
||
Pamela Cameron
(nadzorca kostiumów)
|
8 odcinków
2004 - 2006 |
||
Glenna Owen
(asystent)
|
6 odcinków
2004 - 2005 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Greg D'Auria
(asystent)
|
9 odcinków
2004 - 2005 |
||
Jacques Gravett |
5 odcinków
2004 - 2006 |
||
Dany Cooper |
3 odcinki
2004 - 2005 |
7,0
|
|
Harry Jierjian
(asystent)
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Christopher Currall
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2009 |
||
Gib Jaffe |
1 odcinek
2008 |
||
Andrew Seklir |
1 odcinek
2005 |
||
Annette Davey |
1 odcinek
2005 |
||
Christine Kim
(asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Mark Tuminello
(asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Patricia Murray
główny charakteryzator / charakteryzator
|
42 odcinki
2004 - 2009 |
||
Hayley Miller
charakteryzator
|
9 odcinków
2004 - 2009 |
||
Lise Kuhr
charakteryzator / główny charakteryzator
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
||
Gerald Gibbons
fryzjer
|
3 odcinki
2004 |
||
Rebeccah Delchambre
charakteryzator
|
2 odcinki
2005 |
||
Michelle Hrescak
charakteryzator osobisty: Mary McDonnell
|
2 odcinki
2004 |
||
Stacey Butterworth
perukarz (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2004 - 2005 |
||
Colleen Conroy
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2008 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Ivana Vasak
dyrektor artystyczny (asystent)
|
24 odcinki
2004 - 2007 |
||
Chris Claridge
koordynator konstrukcji
|
12 odcinków
2004 - 2006 |
||
Richard Hudolin
scenograf
|
11 odcinków
2004 - 2009 |
7,0
|
|
David Goodman
główny rekwizytor (asystent)
|
11 odcinków
2007 - 2009 |
||
Ocea Ringrose
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
9 odcinków
2004 - 2005 |
||
Tracy B. Dunlop
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
7 odcinków
2005 - 2006 |
||
Kenneth H. Hawryliw
główny rekwizytor
|
6 odcinków
2004 - 2005 |
||
Doug McLean
dyrektor artystyczny nadzorujący / dyrektor artystyczny
|
5 odcinków
2004 - 2008 |
||
Jonathan Lancaster
dekorator wnętrz
|
5 odcinków
2004 - 2008 |
||
Nina Polkinghorne
rekwizytor (asystent)
|
5 odcinków
2004 |
||
Perry Battista
dekorator wnętrz (asystent)
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
||
Lisle Fehlauer
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2007 - 2009 |
||
Paul Burton
rekwizytor
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Jim Hayes
główny architekt
|
3 odcinki
2004 |
||
Michael Love
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2005 - 2009 |
||
Ken Rabehl
dyrektor artystyczny (asystent)
|
2 odcinki
2004 |
||
Don McGill
rekwizytor (asystent)
|
2 odcinki
2004 |
||
Santino Barile
rekwizytor (asystent)
|
1 odcinek
2005 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Vince Balunas
montaż dialogów / nadzorujący montaż dialogów
|
15 odcinków
2004 - 2009 |
||
Kevin Patrick Burns
mikser ponownego nagrania
|
12 odcinków
2004 - 2005 |
||
Matt Willoughby-Price
dźwięk / mikrofoniarz
|
10 odcinków
2004 - 2007 |
||
Erich Gann
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
10 odcinków
2005 - 2006 |
||
Doug Madick
imitator dźwięku
|
7 odcinków
2004 - 2006 |
||
Brandon Keropian Olmos
montaż muzyki (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
7 odcinków
2004 - 2005 |
||
Michael Baber
montaż muzyki
|
5 odcinków
2006 - 2009 |
||
Rick Bal
mikser
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
||
Kenneth Kobett
mikser ponownego nagrania
|
4 odcinki
2005 - 2006 |
||
Greg Hewett
dźwięk / mikrofoniarz (asystent)
|
3 odcinki
2004 - 2008 |
||
Jack Levy
nadzorujący montaż dźwięku
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Jason Ruder
montaż muzyki
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Daniel Colman
projektant dźwięku
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Sean Keegan
mikser imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Gordon Fordyce
montaż muzyki
|
2 odcinki
2004 |
||
Todd Orr
mikser ponownego nagrania
|
2 odcinki
2004 |
||
Graham Timmer
dźwięk (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2005 |
||
Nick Foley
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2004 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Stacey Goodman
efekty specjalne (asystent)
|
22 odcinki
2004 - 2007 |
||
Andrew Chamberlayne
koordynator efektów specjalnych
|
8 odcinków
2004 - 2005 |
||
Murray Campbell
efekty specjalne (asystent)
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
||
Ron Seida
efekty specjalne (asystent)
|
4 odcinki
2004 - 2005 |
7,0
|
|
Garnet Harry
efekty specjalne (asystent)
|
3 odcinki
2009 |
||
Philip Edward Jones
efekty specjalne (asystent)
|
3 odcinki
2004 - 2005 |
||
Attila Vaski
technik (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2005 |
||
William D. Ryan
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2005 |
||
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…