Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Billy Ray |
8,0
|
|
Beau Ferris
(asystent)
|
||
Jennifer Haufler
(asystent)
|
||
Richard L. Fox
(asystent)
|
||
Grant Lucibello
(asystent)
|
||
Joe Cacciotti
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Adam Mazer
(również) (historia)
|
||
William L. Rotko
(również) (historia)
|
||
Billy Ray |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Scott Kroopf
producent
|
||
Robert F. Newmyer
producent
|
||
Scott Strauss
producent
|
||
William Horberg
producent wykonawczy
|
||
Sidney Kimmel
producent wykonawczy
|
||
Adam Merims
producent wykonawczy
|
||
David Christopher O'Neill
współproducent
|
||
Jeffrey Silver
współproducent
|
||
Patricia Hess
kierownik produkcji (Waszyngton)
|
||
Adam Merims
kierownik produkcji
|
||
Steve Wakefield
kierownik produkcji
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Chris Cooper
Robert Hanssen
|
7,2
|
|
Ryan Phillippe
Eric O'Neill
|
6,9
|
|
Laura Linney
Kate Burroughs
|
6,8
|
|
Caroline Dhavernas
Juliana O'Neill
|
7,0
|
|
Gary Cole
Rich Garces
|
||
Dennis Haysbert
Dan Plesac
|
7,0
|
|
Kathleen Quinlan
Bonnie Hanssen
|
||
Jonathan Watton
Geddes
|
||
Jonathan Potts
Mężczyzna w garniturze D.I.A.
|
5,0
|
|
Tom Barnett
Jim Olsen
|
||
Catherine Burdon
Agentka Nece
|
||
Bruce Davison
John O'Neill
|
||
Mary Jo Deschanel
Vivian O'Neill
|
||
Scott Gibson
Agent Sherin
|
||
Jonathan Keltz
Greg Hanssen
|
||
Reagan Pasternak
Piękna reporterka
|
||
Clare Stone
Lisa Hannsen
|
||
Courtenay J. Stevens
Agent Loper
|
||
David Huband
Fotograf
|
||
Richard Fitzpatrick
Michael Rochford
|
||
Melissa Thomson
Jane
|
||
Craig Eldridge
Gene Connors
|
||
Jonathan Whittaker
Tim Bereznay
|
||
Elie Gemael
Libijczyk
|
||
Oula Boubkraoui
Żona libijczyka
|
||
Chris Owens
Inwentaryzator
|
||
Jonathon Ruckman
Agent SWAT
|
||
Stan Coles
Ojciec McKee
|
||
Bart Bedford
Dyrektor centrum informacji
|
||
David Frisch
Agent Pack
|
||
Scott McCulloch
Kierownik Louis Freeh
|
||
Mathew Lyons
Richard
|
||
Greg Campbell
Agent specjalny
|
||
David Christopher O'Neill
Mężczyzna w samochodzie
|
||
Guido Rossi
Mężczyzna w kościele mówiący po łacinie
|
||
John Ashcroft
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tennille Byrd
Pasażerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Wingate Jones
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Errol Krass
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Michael Lacey
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Monroe
Policjant z D.C (niewymieniony w czołówce)
|
||
Talia Russo
Kobieta z komórką (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Whatley
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tak Fujimoto
(kierownik zdjęć)
|
9,5
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Mychael Danna |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Luis Sequeira | ||
Montaż | Ocena | |
Jeffrey Ford |
9,0
|
|
William Paley
(asystent)
|
||
David Tarnawsky
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Doug Caron
(asystent) (Toronto)
|
||
Sarah Thiessen
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ngozi Olandu Young
charakteryzator
|
||
Sherri Bramlett
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Wynn Thomas |
8,0
|
|
Andrew M. Stearn
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Gordon Sim
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Tory Bellingham
główny rekwizytor
|
||
Michael Madden
projektant wnętrz
|
||
Brad Milburn
(projektant wnętrz) (rekwizytor)
|
||
Sean Moore
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
John Moran
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Vince Peets
scenopis obrazkowy
|
||
Jeff Poulis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Chad E. Williams
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Kerry Carmean-Williams
nadzorujący montaż imitacji
|
||
David Esparza
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matthew E. Taylor
operator dźwięku
|
||
John J. Thomson
mikser
|
||
Sean Paul Armstrong
okablowanie
|
||
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Howard Carle
mikser postsynchronu
|
||
Patrick Cusack
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Andrew DeCristofaro
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Carol Everson
mikrofoniarz (Waszyngton)
|
||
Patrick J. Foley
montaż dialogów
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
John C. Stuver
montaż imitacji
|
||
Lucy Sustar
mikser imitacji
|
||
Thomas Varga
mikser (Waszyngton)
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Alan Zielonko
mikrofoniarz
|
||
Mark Jan Wlodarkiewicz
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Peter Kunz
efekty specjalne (asystent)
|
||
Stani Veselinovic
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Cassandra Kulukundis
dobór obsady
|
||
Clint Alexander
dobór obsady (asystent)
|
||
Kim Burns
dobór obsady (asystent)
|
||
Joey Cee
dobór obsady (asystent)
|
||
Aaron Weintraub
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Craig Haagensen
operator kamery (Waszyngton)
|
Pozostałe
Proszę czekać…