Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Martin Brest |
5,3
|
|
Robert Mehnert
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Amy Sayres
(asystent)
|
||
Christopher Surgent
(asystent)
|
||
Laura Cercone Fiorino
(asystent)
|
||
Terry Ham
(dodatkowy) (asystent) (Rhode Island)
|
||
Keith J. Knight
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ron Osborn | ||
Jeff Reno | ||
Kevin Wade | ||
Bo Goldman |
9,0
|
|
Alberto Casella
(sztuka)
|
||
Walter Ferris
(sztuka)
|
||
Lisa Katcher
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Maxwell Anderson | ||
Producenci | Ocena | |
Martin Brest
producent
|
5,3
|
|
Ronald L. Schwary
producent wykonawczy
|
||
Celia D. Costas
współproducent
|
||
David J. Wally
współproducent
|
||
Celia D. Costas
kierownik produkcji
|
||
Ray Quinlan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Debbi Bossi
nadzorca postprodukcji
|
||
Jessie Ward Dugan
nadzorca postprodukcji
|
||
Monica Levinson
koordynator produkcji
|
||
Keri Lederman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Cyndi Brenner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Marianne Crescenzi
koordynator produkcji (asystent) (Rhode Island)
|
||
Eric Agopian
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amy Clark
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Johnny Egan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tina Hamilton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cheryl Hendrickson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Takahide Kawakami
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kate D. Lewis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Erik Malkovich
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julia Morgan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Douglas Plasse
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Doug Pursley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jodi Reiner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julio Ribot
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Heather Riccabona
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amanda Taylor
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephen Whelan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jennifer Cogswell
kierownik produkcji (asystent) (Rhode Island)
|
||
Kara Malkovich
kierownik produkcji (asystent) (Rhode Island)
|
||
Malve O'Meara
kierownik produkcji (asystent) (Rhode Island)
|
||
Matt Power
kierownik produkcji (asystent) (Rhode Island)
|
||
Brandon Hollyer
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent) (Rhode Island)
|
||
Robert Ahern
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe) (Rhode Island)
|
||
Francis R. Brennan
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe) (Rhode Island)
|
||
Shawn Mihill
kierownik produkcji (asystent) (obiekty zdjęciowe) (Rhode Island)
|
||
Edoardo Ferretti
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melvin James
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karen Mahan
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Brad Pitt
Joe Black / Młody mężczyzna w kawiarni
|
8,3
|
|
Anthony Hopkins
William Parrish
|
8,8
|
|
Claire Forlani
Susan Parrish
|
7,5
|
|
Jake Weber
Drew
|
7,5
|
|
Marcia Gay Harden
Allison
|
6,8
|
|
Jeffrey Tambor
Quince
|
8,0
|
|
David S. Howard
Eddie Sloane
|
||
Lois Kelly-Miller
Kobieta z Jamajki
|
||
Jahnni St. John
Córka kobiety z Jamajki
|
||
Richard Clarke
Kamerdyner
|
||
Marylouise Burke
Lillian
|
||
Diane Kagan
Jennifer
|
||
June Squibb
Helen
|
||
Gene Canfield
Brygadzista budowlany
|
||
Suzanne Hevner
Florystka
|
||
Steve Coats
Elektryk
|
||
Madeline Balmaceda
Madeline
|
||
Julie Lund
Sekretarka Drew
|
||
Kay Gaffney
Członkini zarządu
|
||
Anthony Kane
Członek zarządu
|
||
Joe H. Lamb
Członek zarządu
|
||
Robert C. Lee
Członek zarządu
|
||
Jim Taylor McNickle
Członek zarządu
|
||
Hardy Phippen Jr.
Członek zarządu
|
||
Stephen Adly Guirgis
Recepcjonista w szpitalu
|
||
Leo Marks
Kelner na przyjęciu
|
||
Michelle Youell
Gość na przyjęciu
|
||
Gene Leverone
Gość na przyjęciu
|
||
Eric Bruno Borgman
Mężczyzna rozkładający namiot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Eggleston
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marshall Factora
Szef kuchni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christine Jones
Miriam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glenn Phillips
Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trish McGettrick
Lekarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kadrolsha Ona Carole
Gość na przyjęciu / Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Chopoorian
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Dailey
Gość na przyjęciu / Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Landi
Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rana Morrison
Kobieta na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Mowery
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dale Resteghini
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikky Smedley
Matka Joe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Stellate
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
J.T. Turner
Pracownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Emmanuel Lubezki
(kierownik zdjęć)
|
9,0
|
|
Phil Pastuhov
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Richard Guinness Jr.
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Fundus
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Arnold F. Brown
(pomoc techniczna)
|
||
Howard Davidson
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Driscoll
(pomoc techniczna)
|
||
Glen Engels
(pomoc techniczna)
|
||
Victor Huey
(pomoc techniczna)
|
||
Roger Kimpton
(pomoc techniczna)
|
||
Paul Lambiase
(pomoc techniczna)
|
||
Sal Lanza
(pomoc techniczna)
|
||
Vincent Lanza
(pomoc techniczna)
|
||
Brendan Quinlan
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Boyle
(pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
William L. Flanagan
(pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Robert Tompkins
(pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Stephen Kaye
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Malone
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Thomas Newman |
7,4
|
|
Leslie Morris
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Aude Bronson-Howard | ||
David C. Robinson | ||
Joanna Brett | ||
Marta Font | ||
Hartsell Taylor | ||
Susan Anderson
(Rhode Island)
|
||
Margaret Codola
(Rhode Island)
|
||
Kassandra D'Alessandro
(Rhode Island)
|
||
Sheila Grover
(Rhode Island)
|
||
Lisa Lesniak
(Rhode Island)
|
||
Cassy McEvoy
(Rhode Island)
|
||
Emily Loreto
(asystent)
|
||
Timothy Alberts
(nadzorca garderoby)
|
||
Barbara Hause
(nadzorca garderoby)
|
||
Susan J. Wright
(nadzorca garderoby)
|
||
Arthur Rowsell
(garderoba: Anthony Hopkins)
|
||
Michael Anzalone
(garderoba) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joe Hutshing | ||
Michael Tronick |
7,0
|
|
Richard Conkling
(asystent)
|
||
Mark Livolsi
(asystent)
|
8,0
|
|
Greg Parsons
(asystent)
|
||
Amanda Pollack
(asystent)
|
||
Gabriel Wrye
(asystent)
|
||
Ofe Yi
(asystent)
|
||
Michael Matzdorff
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Heather Goodwin Floyd
(praktykant)
|
||
Michael Arlen Ross
(praktykant)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Phil Hetos
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Chris Boardman
dyrygent
|
7,0
|
|
Chris Boardman
aranżer
|
7,0
|
|
Thomas Pasatieri
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Richard Dean
główny charakteryzator
|
||
Randy Houston Mercer
główny charakteryzator
|
||
Jean Ann Black
charakteryzator osobisty: Brad Pitt
|
||
Lynn Campbell
charakteryzator
|
||
Tricia Heine
charakteryzator
|
||
Joe Rossi
charakteryzator
|
||
Jane Choi
charakteryzator (dodatkowy) (asystent)
|
||
Beth Buckwalter Miller
nadzorca stylizacji
|
||
Lyndell Quiyou
główny stylista
|
||
Stephen G. Bishop
fryzjer
|
||
Jerry DeCarlo
fryzjer
|
||
Brenda McNally
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Rob Fitz
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trish Seeney
charakteryzator (dodatkowy) (Rhode Island) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dante Ferretti
scenograf
|
9,0
|
|
Robert Guerra
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Ed Check
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Darrell K. Keister
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Nancy Winters
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Leslie Bloom
dekorator wnętrz
|
||
Lynn Tonnessen
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Henry Antonacchio
główny architekt
|
||
Tommy Boles
główny architekt (Rhode Island)
|
||
Chris Fousek
koordynator konstrukcji
|
||
Butch McCarthy
koordynator konstrukcji
|
||
Joseph Alfieri
koordynator konstrukcji
|
||
Chris DeTitta
główny konstruktor dekoracji
|
||
Stephen Krieger
główny konstruktor dekoracji (Rhode Island)
|
||
Richard Hebrank
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji
|
||
Kurt Smith
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Michael Tavani
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Rick Cardillo
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Edward J. Egan III
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Jay Halligan
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Paul Halligan
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Carl Landi
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Gus Magalios
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Thomas McGrath Woods
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Robert Murphy
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Charles A. Nastacio
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Sonny Rea
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Michael Scarola
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Paul J. Wilson
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Ronald Carreiro
architekt (pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Andrew W. Kenah
architekt (pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Richard J. Houpeke Jr.
architekt (pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Tommy Allen
główny rekwizytor
|
||
Diana Burton
główny rekwizytor (asystent)
|
||
JoAnn Atwood
rekwizytor
|
||
Steve Brennan
rekwizytor
|
||
Mickey Carter
rekwizytor
|
||
Dennis Causey
rekwizytor
|
||
Ray Fisher
rekwizytor
|
||
John J. Flugel
rekwizytor
|
||
Paul Gaily
rekwizytor
|
||
John Holland
rekwizytor
|
||
Gary Levitsky
rekwizytor
|
||
Etienne Martine
rekwizytor
|
||
John Oates Jr.
rekwizytor
|
||
Mitch Towse
rekwizytor
|
||
Robert Currie
rekwizytor
|
||
Shawn Gamache
rekwizytor
|
||
Timothy Lewis
rekwizytor
|
||
Michael Saccio
rekwizytor
|
||
Franco Goss
rekwizytor
|
||
Marcus Epps
rekwizytor (Rhode Island)
|
||
Rafael Fraguada
rekwizytor (Rhode Island)
|
||
Timothy Joliat
rekwizytor (Rhode Island)
|
||
Tyris Smith
rekwizytor (Rhode Island)
|
||
Jeff Butcher
rekwizytor (asystent)
|
||
Sandy Hamilton
rekwizytor (asystent)
|
||
David H. Allen
rekwizytor (asystent) (Rhode Island)
|
||
Eric Cheripka
rekwizytor (asystent) (Rhode Island)
|
||
Jennifer Engel
rekwizytor (asystent) (Rhode Island)
|
||
David Rotondo
twórca rekwizytów (Rhode Island)
|
||
John S. DeSimone
stolarz
|
||
Robert DiGrigoli
stolarz
|
||
Thomas C. Dragna Jr.
stolarz
|
||
Charles H. Furey
stolarz
|
||
Michael Herlihy
stolarz
|
||
Gennaro Proscia
stolarz
|
||
Thomas White
stolarz
|
||
Charlie Whitney
stolarz
|
||
Richard Pfaff
stolarz (Rhode Island)
|
||
David Rotondo
stolarz (Rhode Island)
|
||
Peter Wilcox
stolarz (Rhode Island)
|
||
Peter T. Malone
stolarz (rezerwowy)
|
||
Elizabeth Popiel
modelarz
|
||
Joan Winters
projektant graficzny
|
||
John Davis
scenopis obrazkowy
|
||
John Ralbovsky
główny malarz
|
||
Paula Bird
malarz
|
||
Roland Brooks
malarz
|
||
Garf Brown
malarz
|
||
Christine Kaseta Cornelius
malarz
|
||
Bobbie Frankel
malarz
|
||
Lyvan A. Munlyn
malarz
|
||
Karla J. Bailey
malarz
|
||
Meredith Barchat
malarz
|
||
James Donahue
malarz
|
||
Julia Garrison
malarz
|
||
Emily Gaunt
malarz
|
||
Jim Gilmartin
malarz
|
||
Philip Kennedy
malarz
|
||
Julius Kozlowski
malarz
|
||
Silvija L. Moess
malarz
|
||
Kevin Sciotto
malarz
|
||
Clarissa Shanahan
malarz
|
||
Sylvia Trapanese
malarz
|
||
Susan Peterson
malarz (Rhode Island)
|
||
Haven Storey
malarz (Rhode Island)
|
||
William Armstrong
malarz (rezerwowy)
|
||
Victoria Krasnakevich
rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross La Terra
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Byron K. Lovelace
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Mazur
dekorator wnętrz (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patricia Woodbridge
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Marc Ameruso
rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Robotti
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Danny Michael
mikser
|
||
Joe Earle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kenneth L. Johnson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Linda Keim
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric A. Norris
montaż efektów dźwiękowych
|
||
James P. Lay
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Scott Hecker
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Carmen Flores De Tanis
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Brian Schwary
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bill Ward
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Samuel F. Kaufman
operator dźwięku
|
||
Mark Narramore
operator dźwięku
|
||
Chris Miller
dźwięk
|
||
Susana Guardiola
dźwięk (asystent)
|
||
Benjamin Beardwood
montaż dialogów
|
||
Gary Lewis
montaż dialogów
|
||
Ralph Osborn
montaż dialogów
|
||
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
Marilyn Graf
mikser imitacji
|
||
John Benson
montaż imitacji
|
||
Larry Mann
montaż imitacji
|
||
John Murray
montaż imitacji
|
||
Dan Yale
montaż imitacji
|
||
Don Givens
operator imitacji
|
||
James S. Stewart
operator imitacji
|
||
Dean Drabin
mikser postsynchronu
|
||
Joe Dorn
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Allen Hartz
montaż postsynchronu
|
||
Barbara Issak
montaż postsynchronu
|
||
David Melhase
montaż postsynchronu
|
||
Lauren Palmer
montaż postsynchronu
|
||
Jeff Rosen
montaż postsynchronu
|
||
Matt Sawelson
montaż postsynchronu
|
||
Cary Stratton
operator postsynchronu
|
||
Andrew Schmetterling
mikrofoniarz
|
||
Anthony Starbuck
okablowanie
|
||
Dennis S. Sands
mikser muzyki
|
||
Bill Bernstein
montaż muzyki
|
||
Angie Rubin
montaż muzyki
|
||
Curt Sobel
montaż muzyki
|
||
Jordan Corngold
montaż muzyki (asystent)
|
||
Richard F.W. Davis
montaż muzyki (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Robert DeVine
efekty specjalne
|
8,0
|
|
John Ruggieri
pirotechnik
|
7,0
|
|
Noel Brevick
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ellen Lewis
dobór obsady
|
||
Juliet Taylor
dobór obsady
|
||
Vivian Hasbrouk
dobór obsady (asystent)
|
||
Patricia DiCerto
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sophia M. Costas
dodatkowy dobór obsady (Rhode Island)
|
||
Ann Kiker
dodatkowy dobór obsady (Rhode Island)
|
||
Lee Genick
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Buddy Joe Hooker
koordynator kaskaderów
|
||
Bill Anagnos
kaskader
|
||
Nick Brett
kaskader
|
||
Troy Brown
kaskader
|
||
Paul Bucossi
kaskader
|
||
Peter Bucossi
kaskader
|
||
Chris Cenatiempo
kaskader
|
||
John Cenatiempo
kaskader
|
6,0
|
|
Steve M. Davison
kaskader
|
||
Frank Ferrara
kaskader
|
||
Frank Ferrara Jr.
kaskader
|
||
Ralph Ferrara
kaskader
|
||
Tony Guida
kaskader
|
||
Greg Harris
kaskader
|
||
Gino Lucci
kaskader
|
||
Steve Mack
kaskader
|
||
Ralph W. Odum
kaskader
|
||
Michael Russo
kaskader
|
||
Tommy Trama
kaskader
|
||
Scott Wilder
kaskader
|
||
Steve Wooten
kaskader
|
||
Eddie Yansick
kaskader
|
||
Craig DiBona
operator kamery
|
||
William Coleman
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Meredith Collins
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Norman
operator kamery (asystent)
|
||
Bobby Mancuso
prowadzący ostrość
|
||
Michael Cassidy
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Jay Fortune
oświetlenie
|
||
James Malone
oświetlenie
|
||
Thomas Dolan
oświetlenie (asystent)
|
||
Kevin Fitzpatrick
oświetlenie (asystent)
|
||
James F. Walsh Jr.
oświetlenie (asystent)
|
||
Billy Kerwick
oświetlenie (główna pomoc techniczna)
|
||
James J. Callahan
oświetlenie (główna pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Joseph Viano
oświetlenie (główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Tim Hogan
oświetlenie (główna pomoc techniczna) (asystent) (Rhode Island)
|
||
Edward T. Kerwick
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Ed Quinn
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Robert B. Jones
oświetlenie (pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Peter Rowan
oświetlenie (pomoc techniczna) (Rhode Island)
|
||
Lee Ayrton
oświetlenie (technik)
|
||
Phillip V. Caruso
fotosista
|
||
Bryan Dolan
elektryk
|
||
Stephen Girouard
elektryk
|
||
Andrew Holliday
elektryk
|
||
Jim Manzione
elektryk
|
||
John L. Oates
elektryk
|
||
Collin Quinlan
elektryk
|
||
James Quinlan
elektryk
|
||
Jack Coffen
elektryk
|
||
Michael Dynice
elektryk
|
||
Gregory Farrell
elektryk
|
||
Raymond Fortune
elektryk
|
||
Frances 'Buddy' McBride
elektryk
|
||
Brian A. Pitts
elektryk
|
||
Michael Rudolph
elektryk
|
||
Dave Cambria
elektryk (Rhode Island)
|
||
Thomas Ford
elektryk (Rhode Island)
|
||
James R. Mitchell
elektryk (Rhode Island)
|
||
Joseph E. Pytel
elektryk (Rhode Island)
|
||
William Randall
elektryk (Rhode Island)
|
||
Michael Owens
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chrissie England
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Tanaka
montaż efektów wizualnych
|
||
Jon Alexander
nadzorca komponowania
|
||
Chris Gennarelli
kolorysta
|
||
Declan Baldwin
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Trish Adlesic
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Mike S. Ryan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sam Rohn
dokumentacja scenograficzna
|
||
Bernadine Vida
dokumentacja scenograficzna
|
||
James Maull
księgowy postprodukcji
|
||
Tamsin Anstey
księgowy
|
||
Darryl A. Smith
księgowy
|
||
Judy Pursley
księgowy (asystent)
|
||
Olimpia T. Rinaldi
księgowy (asystent)
|
||
Sharon M. Segal
księgowy (asystent) (Rhode Island)
|
||
Al Cerullo
pilot helikoptera
|
||
Jay Johnson
projekt czołówki
|
||
Jeffrey Corazzini
dubler
|
||
Chad Keller
dubler
|
||
Karen Lockhart
dubler
|
||
Kim Villanueva
dubler
|
||
David Wenzel
dubler
|
||
William W. Wilson
dubler
|
||
Jerry Mitchell
konsultant (taniec) (Rhode Island)
|
||
Steve Mack
kaskader dublujący: Anthony Hopkins (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Wilder
kaskader dublujący: Brad Pitt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Bangma
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Collins
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guy Holt
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Mehnert
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan Goss
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Irving Smith
technik wideo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Marshall-Smith
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer L. Pearlman
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…