Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lars von Trier |
7,3
|
|
Michael Elliott
(asystent)
|
||
Richard Styles
(asystent)
|
||
Peter Hjorth
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Anders Refn
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Lars von Trier |
7,3
|
|
Producenci | Ocena | |
Meta Louise Foldager Sørensen
producent
|
||
Andrea Occhipinti
współproducent
|
||
Lars Jönsson
współproducent
|
||
Ole Wendorff-Østergaard
współproducent
|
||
Małgorzata Szumowska
współproducent
|
6,5
|
|
Peter Garde
producent wykonawczy
|
||
Peter Aalbæk Jensen
producent wykonawczy
|
||
Bettina Brokemper
współproducent wykonawczy
|
||
Marianne Slot
współproducent wykonawczy
|
||
Sanne Glæsel
kierownik produkcji
|
||
Johannes Rexin
kierownik produkcji
|
||
Jeannette Ziemeck
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Willem Dafoe
On
|
8,0
|
|
Charlotte Gainsbourg
Ona
|
6,8
|
|
Storm Acheche Sahlstrøm
Nic
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anthony Dod Mantle | ||
Bernd Mayer
(główna pomoc techniczna)
|
||
Anne Lisken
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Michael Engel
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kristian Eidnes Andersen |
7,0
|
|
Georg Friedrich Händel
(kompozycja)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Frauke Firl | ||
Anna Lam
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Anders Refn | ||
Dan Loghin
(asystent)
|
||
Sune F. Andersen
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Hue Lan Van Duc
główny charakteryzator
|
||
Hue Lan Van Duc
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Karl Júlíusson
scenograf
|
||
Tim Pannen
dyrektor artystyczny
|
||
Ellen Pechtheyden
malarz
|
||
Michael Kalden
główny rekwizytor
|
||
Jesper Lorents
główny rekwizytor (druga ekipa) (Dania)
|
||
Rüdiger Joch
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kristian Eidnes Andersen
dźwięk
|
7,0
|
|
André Rigaut
operator dźwięku
|
||
Kristian Eidnes Andersen
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Peter Albrechtsen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ivan Dumas
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Fabian Grobholz
technik
|
||
Dennis Kron
technik
|
||
Erik Zumkley
koordynator efektów specjalnych
|
5,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Des Hamilton
dobór obsady
|
||
Ernst Reimann
koordynator kaskaderów
|
||
Burkhard Eick
dobór obsady
|
||
Delia Eick
dobór obsady
|
||
Gregor J. Weber
dobór obsady
|
||
Peter Hjorth
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Karen Maarbjerg
producent efektów wizualnych
|
||
Tom Trambow
fotosista
|
||
Stefan Ciupek
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Thomas Neivelt
oświetlenie
|
||
Victoria Beattie
dobór obsady
|
||
Antoinette Boulat
dobór obsady
|
||
Leo Davis
dobór obsady
|
||
Sean Wheelan
producent efektów wizualnych
|
||
Sarah K. Hellström
koordynator efektów wizualnych
|
||
Fredrik Averpil
efekty wizualne
|
||
Linus Lindbalk
efekty wizualne
|
||
Daniel Nielsen
efekty wizualne
|
||
Christian Geisnæs
fotosista
|
||
Tobias Klauke
prowadzący ostrość
|
||
Anthony Dod Mantle
operator kamery
|
||
David Wuest
elektryk (dodatkowy)
|
||
Derek Gilbert Zacho
elektryk (druga ekipa) (Dania)
|
||
Benjamin Taye
elektryk (dodatkowy)
|
||
Verena Schulte
elektryk (dodatkowy)
|
||
Bastian Schiøtt
prowadzący ostrość (druga ekipa) (Dania)
|
||
Christian Scheppe
elektryk (dodatkowy)
|
||
Stefan Schauerte
elektryk
|
||
Paul Maschlanka
elektryk (dodatkowy)
|
||
Jacob Marlow
oświetlenie (druga ekipa) (Dania)
|
||
Stefan Hiegemann
elektryk
|
||
Andrea Gärtner
elektryk (dodatkowy)
|
||
Jonathan Reim Eskildsen
elektryk (druga ekipa) (Dania)
|
||
Jens Philip Erlach
elektryk (dodatkowy)
|
||
Sebastian Daszkiewicz
elektryk (dodatkowy)
|
||
Pia Janols
księgowy (Szwecja)
|
||
Lies Schumandl
księgowy produkcji
|
||
Ann Vognsen
księgowy (Dania)
|
Pozostałe
Proszę czekać…