Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Philip Saville | ||
Guy Travers
(asystent)
|
||
William Booker
(asystent)
|
||
Thomas Brutschi
(asystent)
|
||
Nanna Mailand-Mercado
(asystent)
|
||
Laurent Soulet
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Julian Barnes
(powieść)
|
||
Adrian Hodges
(scenopis)
|
6,0
|
|
Susanna Lenton
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Andrew Bendel
producent
|
||
Antoine de Clermont-Tonnerre
współproducent
|
||
Adrian Hodges
współproducent
|
6,0
|
|
Enrique Posner
współproducent
|
||
Joy Spink
kierownik produkcji
|
||
Martine de Clermont-Tonnerre
producent wykonawczy
|
||
John Wyn Evans
producent wykonawczy
|
||
François-Xavier Decraene
kierownik produkcji
|
||
Stephen Barker
nadzorca postprodukcji
|
||
Gwenael Camuzard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Benjamin Ogley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Abigail Webber
koordynator postprodukcji
|
||
Elaine Burt
koordynator produkcji
|
||
Edouard de Chabaneix
producent (asystent)
|
||
Lionel Champaud
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jean-Marc Duez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alice Lefrançois
producent (asystent)
|
||
Angela Neillis
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Christian Bale
Chris
|
8,4
|
|
Emily Watson
Marion
|
7,4
|
|
Lee Ross
Toni
|
||
Elsa Zylberstein
Annick
|
||
Rufus
Henri
|
||
Amanda Ryan
Joanna
|
||
Jonathan Aris
Dave
|
||
Ifan Meredith
Mickey
|
||
Boris Terral
Jacques
|
||
John Wood
Emerytowany dojeżdżający
|
||
Bill Thomas
Dojeżdżający w średnim wieku
|
||
Bethan Fairbairn
Amy
|
||
Daisy Fairbairn
Amy
|
||
Lucy Speed
Punka
|
||
Del Bartle
Jeden z The Subverts
|
||
Gareth Batson
Jeden z The Subverts
|
||
Danny De Matos
Jeden z The Subverts
|
||
Brad Waissman
Jeden z The Subverts
|
||
Kerry Burton
Sekretarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Protheroe
Woody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Chapman
Tenisista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clare Wilkie
Dziewczyna ze szkoły tańca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jean-François Robin | ||
Paul Englefield
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Ron Fleet
(pomoc techniczna)
|
||
Andy Young
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Jenny Beavan | ||
Montaż | Ocena | |
Greg Miller | ||
Laura Evans
(asystent)
|
||
Michael Brierley
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Don Taylor
scenograf
|
||
Mark Kebby
dyrektor artystyczny
|
||
John Bush
dekorator wnętrz
|
||
George Ball
główny rekwizytor
|
||
Rebecca Holmes
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Marie-Claire Quin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Roger Wilkins
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Simon Gershon
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andre Schmidt
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Fiona Woolley
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chuck Ainlay
technik dźwięku
|
||
Tim Alban
mikser dubbingu
|
||
Julie Ankerson
inżynieria dźwięku
|
||
Ken Barton
montaż dialogów
|
||
Stuart Davies
montaż dialogów
|
||
Tim Owens
montaż dialogów
|
||
Jeremy Price
operator imitacji
|
||
John Sewell
imitator dźwięku
|
||
Brian Simmons
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Rhodes James
dobór obsady
|
||
Tom Delmar
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Finney
prowadzący ostrość
|
||
Alain Dutartre
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ian Franklin
elektryk
|
||
Peter Mountain
fotosista
|
||
Roger Tooley
operator steadicam
|
||
Alf Tramontin
operator steadicam
|
||
Jimmy Wilson
oświetlenie
|
||
Paula Chevallet
dobór obsady (Francja)
|
||
Laurent Soulet
dodatkowy dobór obsady (Francja)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…