Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Yves Simoneau | ||
Mark Cotone
(asystent)
|
||
Judy Slattery
(asystent)
|
||
J.J. Makaro
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Stephen Tolkin | ||
Dean R. Koontz
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Preston Fischer
producent
|
||
Tom Patricia
producent wykonawczy
|
||
Deborah Edell Underwood
współproducent
|
||
Dean R. Koontz
współproducent wykonawczy
|
||
Wendy Williams
kierownik produkcji
|
||
Mandy Spencer-Phillips
koordynator produkcji
|
||
Christina Bulbrook
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Henricksen
producent (asystent)
|
||
Margie Moreno
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
John C. McGinley
Edgler Foreman Vess
|
7,1
|
|
Molly Parker
Chyna Shepherd
|
||
Blu Mankuma
Ethan Trevaine
|
||
Lori Ann Triolo
Lori
|
||
Brent Stait
Jim Woltz
|
||
Katie Stuart
Młoda Chyna Shepherd
|
||
Deanna Milligan
Laura Templeton
|
||
Kavan Smith
Jack Templeton
|
||
Piper Laurie
Miriam Braynard
|
||
Babs Chula
Żona Johna Q Citizena
|
||
Alf Humphreys
George Jespersen
|
||
Edmond Kato Wong
Tom
|
||
Wally Dalton
Peter Templeton
|
||
Gillian Barber
Przewodnicząca
|
||
Jerry Wasserman
Dyrektor szpitala
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Franco |
8,0
|
|
Dillard Brinson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
George S. Clinton |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Trish Keating | ||
Montaż | Ocena | |
Michael D. Ornstein |
8,0
|
|
Paula Stein
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Charles Porlier
główny charakteryzator
|
||
Roy Sidick
główny stylista
|
||
Yvonne Weber
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ian D. Thomas
scenograf
|
||
Michael Norman Wong
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Mary-Lou Storey
dekorator wnętrz
|
||
Bryan Korenberg
główny rekwizytor
|
||
Don Anderson
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Sneddon
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Paul Hewitt White
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Claridge
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
John Asman
mikser ponownego nagrania
|
||
Sam Black
mikser ponownego nagrania
|
||
G. Michael Graham
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thomas J. Huth
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu
|
||
Oliver Barth
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommy Goodwin
mikser imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean St. John
mikser imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marty Wereski
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
William H. Orr
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
J.J. Makaro
koordynator kaskaderów
|
||
James Ralph
kaskader dublujący
|
||
Marny Eng
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Choe
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corry Glass
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Nicholson
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas Craik
operator kamery
|
||
Drew Davidson
oświetlenie
|
||
Marco Ciccone
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean-Luc Dinsdale
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Allen
dobór obsady
|
||
Judith Holstra
dobór obsady
|
||
Rachelle Farberman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tami Nasu
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jennifer Wilson
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…