Filmy kobieca nagość, orgia, prostytutka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, orgia, prostytutka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lucien de Rubempré (Benjamin Voisin) to młody poeta idealista urodzony bez fortuny w Angoulème na początku XIX wieku. Jego związek z zamężną kobietą miejscowej szlachty to możliwość wyjazdu do Paryża w celu zaspokojenia swoich ambicji. W tym gorączkowym i okrutnym mieście odkryje, że literackie, intelektualne i artystyczne życie Paryża jest tylko fasadą rozległego cynicznego systemu gospodarczego, w którym „wszystko się kupuje i sprzedaje, literatura jak prasa, polityka jak uczucia, reputacje jak dusze”.
Naiwna dziewczyna ze wsi po dotarciu do dużego miasta zostaje wprowadzona przez dwie prostytutki do tajemniczego klasztoru. Jej dziewictwo jest smakowitym kąskiem dla czcicieli szatana. Dziewczyna staje się ofiarą czarnej mszy.


Młoda dziewczyna i jej chłopak wybierają się samochodem na wycieczkę do Meksyku. Planowane miłe spędzenie razem czasu przeradza się w koszmar. Zostają porwani przez trzech bandytów i uwięzieni w odludnym górskim domku.

Q

5,1
W dobie ekonomicznego kryzysu, życie mężatki Virginie (Christelle Benoit) i romantyczki Alice (Helene Zimmer) wywraca się do góry nogami, gdy spotykają wyzwoloną, przepełnioną różnymi pragnieniami Cécile (Déborah Révy).
William wyrusza na nocną eskapadę, po tym jak żona opowiada mu o swoich nocnych fantazjach erotycznych z innym mężczyzną. Eskapada ta może zagrozić jego małżeństwu, a jego samego uwikłać w zagadkowe morderstwo o podłożu seksualnym. William doświadczy lęków i zwątpienia, pozna prawdę o sobie samym i nauczy się przebaczać innym.

Rzym

7,1
Federico Fellini przedstawia nam poetycką wizję Wiecznego Miasta. Według reżysera, Rzym ma klika wymiarów, w których mieszają się przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. Jest świetnym miejscem do oglądania widowiska życia. A także wielkiego widowiska końca świata. Wyobraża sobie, że koniec świata byłby w Rzymie spektaklem wysoko ocenionym i gorąco oklaskiwanym. Po czym wszystko można by zacząć od nowa, albo raczej odrodzić się. W filmie powracają liczne motywy i obsesje twórczości Felliniego.

Satyricon

6,8
Rzym, I wiek n.e.. Dwóch studentów przyjaciół, Encolpio i Ascilto, spierają się o to do kogo należy chłopiec, Gitone. Chłopiec, mając możliwość wyboru z kim idzie, wybiera Ascilta. Tylko nagłe trzęsienie ziemi ratuje Encolpio od popełnienia samobójstwa...
Trzecia Rzesza pragnie rządzić światem, potrzebni do tego czyści Aryjczycy są ''produkowani'' w żeńskim obozie jenieckim, kierowanym przez sadystyczny duet, komendanta i panią doktor. Więźniarki są zmuszane do kopulacji z wybranymi do tego eksperymentu niemieckimi żołnierzami czystej krwi aryjskiej.
Dwóch kumpli, jak większość nastolatków, marzy o tym, aby stać się obiektem westchnień swoich koleżanek. Pewnego dnia odkrywają, że marihuana może okazać się afrodyzjakiem. Od tego momentu zaczyna się najszczęśliwszy okres w ich życiu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…