Filmy widowisko telewizyjne

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje widowisko telewizyjne. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nicholas "Nicky" Winston (Anthony Hopkins) odwiedza Pragę w grudniu 1938 roku, odnajdując rodziny, które uciekły przed nazistami w Niemczech i Austrii, żyjące w rozpaczliwych warunkach, bez schronienia i jedzenia. Natychmiast zdał sobie sprawę, że to wyścig z czasem. Ile dzieci on i jego zespół zdołają uratować przed zamknięciem granic? Film na podstawie prawdziwej historii.
Porównywana do słynnego Slumdoga. Milionera z ulicy prawdziwa i niezwykła historia Mohammada Assafa, młodego Palestyńczyka mieszkającego w Strefie Gazy. Chłopiec udowadnia sobie i światu, że marzenia pomagają przekraczać nawet te najtrudniejsze granice. Występując w popularnym programie telewizyjnym Arab Idol poruszył serca wszystkich. Do głosowania na niego zachęcał sam palestyński prezydent, słów uznania nie szczędził mu palestyński premier. Mohammad stał się dla pogrążonych w konflikcie Palestyńczyków iskrą nadziei, że mogą się na nowo zjednoczyć.

Gorący temat

6,2
5,6
Historia opowiadająca o aferze z udziałem Rogera Ailesa, byłego szefa stacji FOX News. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w rynku medialnym, który na kilka lat przed śmiercią został oskarżony przez Gretchen Carlson o molestowanie seksualne.


Z powodu znacznych spadków sprzedaży producent muzyczny Nicolas Lejeune (Fabrice Eboué) pilnie potrzebuje nowych gwiazd. Rozczarowana szefowa daje mu ostatnią szansę i stawia warunek. Jeśli w ciągu sześciu miesięcy nie znajdzie muzyków, którzy zapełnią widownię słynnej paryskiej sali koncertowej Olympia, może pożegnać się z pracą. Po bezowocnych poszukiwaniach, zainspirowany zdjęciami z pewnej imprezy, wpada na zwariowany pomysł stworzenia oryginalnego tria, składającego się z księdza, rabina i imama. Jego asystentka Sabrina (Audrey Lamy) bez trudu odnajduje księdza (Guillaume de Tonquedec), ale z pozostałymi dwoma nie idzie już tak łatwo. W tym celu zatrudniają niestabilnego umysłowo byłego rabina Samuela (Jonathan Cohen) i podającego się za imama kobieciarza-alkoholika Moncefa (Ramzy Bedia). Spotkanie tak odmiennych charakterów i światopoglądów wywoła lawinę szalonych i komicznych sytuacji.
Linda, Eva, Chloe, Branca i Barbara to serdeczne przyjaciółki. Wszystkie przekroczyły czterdziestkę, ale ich życie tylko z pozoru jest ustabilizowane. Kiedy Linda, dziennikarka telewizyjna, wpada na pomysł zrealizowania programu na temat marzeń kobiet dojrzałych, zwraca się w pierwszej kolejno?ci wła?nie do nich. Chce poznać ich tęsknoty i skrywane głęboko nadzieje, dowiedzieć się, co jest dla nich najważniejsze, co jeszcze chciałyby osišgnšć lub przeżyć i na tej podstawie próbuje wysnuć ogólniejsze refleksje. Wyrwane do odpowiedzi przed kamerš panie często dopiero w tym momencie zaczynajš się zastanawiać, czego faktycznie pragnš. Sprowokowany pytaniem dziennikarki los sprawi im w krótkim czasie wiele niespodzianek.
Jedna z najwcześniej powstałych telewizyjnych polskich dobranocek, emitowana przez Telewizję Polską w latach 1962–1973. Autorką tej serii była Wanda Chotomska, a emisja tej dobranocki przypadała na godzinę 19:20 w jedynym programie telewizyjnym. Jacek i Agatka to były dwie pacynki (główki nakładane na palec). Pacynki zaprojektował Adam Kilian, a głosu obydwu bohaterom użyczyła Zofia Raciborska, która odtwarzała również postać Pani Zosi – sąsiadki Jacka i Agatki.
Zarejestrowanie słynnego darmowego koncertu amerykańskiej kapeli rockowej Rage Against the Machine. Koncert odbył się szóstego czerwca 2010 roku w Wielkiej Brytanii w londyńskim Finsbury Park. Przedstawienie zostało zarejestrowane i wydane w formie filmu muzyczno-dokumentalnego urozmaiconego wywiadami z muzykami zespołu i unikalnymi videoklipami.
Współczesna rejestracja kultowego musicalu „Metro”. Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. Inscenizacja powstała w katowickim Spodku. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…