Filmy kawiarnia, homoseksualizm, męska nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kawiarnia, homoseksualizm, męska nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Komedia ukazująca losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele - mają po dwadzieścia kilka lat, mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę i poznać smak szczęścia. Monica (Courteney Cox) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia. Rachel (Jennifer Aniston) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem, po tym jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym. Ross (David Schwimmer) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (Matthew Perry) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (Matt LeBlanc) natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim... siebie. Trochę postrzelona Phoebe (Lisa Kudrow) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach. Cała szóstka przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach.
Głównym bohaterem „Przedstawienia” jest angielski gangster Chas Davlin (rewelacyjny James Fox), który zajmuje się ściąganiem długów. Kiedy przez „przypadek” zabija jednego z klientów swojego szefa, musi uciekać przed policją i własnym bossem. Miejsce schronienia znajduje w domu podupadłego gwiazdora rocka – Turnera (Mick Jagger), który żyje z dala od świata, wraz ze swoimi dwiema kochankami. Na początku Turner nie ma ochoty pomagać Chasowi, z czasem jednak między tą dwójką nawiąże się dziwna, perwersyjna relacja…
Tom, 28-letni zblazowany przystojniak, żyjący klimatem nocnego Paryża, właśnie przejął po ojcu biznes - nielegalny handel nieruchomościami. Życie Toma to niebezpieczni znajomi, przemoc, kosztowne garnitury i piękne kobiety, mocne używki i szybkie samochody - pociągająca, ale ciemna strona Paryża. Przypadkowe spotkanie ze znajomym z przeszłości powoduje, że Tom zaczyna inaczej patrzeć na siebie i swoje otoczenie. Świadomość, że być może ma i marnuje talent muzyczny, budzi w nim tęsknotę do innego, lepszego świata...


Elling

7,3
Po śmierci matki, czterdziestoletni Elling, wychowywany pod kloszem, wrażliwy poeta-amator, zostaje umieszczony w zakładzie opieki. Poznaje tam Kjella Bjarne - dobrodusznego, opętanego seksem olbrzyma. Po dwóch latach, mężczyźni opuszczają ośrodek i otrzymują finansowane przez państwo mieszkanie. W nieznanych dotąd okolicznościach, przyjaciołom przyjdzie rozwiązać niejeden problem. Z satysfakcją odkryją, że mimo upośledzenia, rozwijają się i odnoszą sukcesy w nowym życiu.
Młodym być i nic więcej. Pławić się w absolutnej beztrosce i spędzać miło czas na plażach przysłowiowej już słonecznej Italii. Jak u Felliniego: la dolce vita. Taki żywot wiedzie amerykański playboy Dickie Greenleaf (Jude Law); o takim życiu marzy inny Amerykanin Tom Ripley (Matt Damon). Dickie ma ojca, wziętego konstruktora łodzi żaglowych, który prosi Toma o to, by sprowadził mu syna z powrotem do domu, do Stanów Zjednoczonych. Tom podejmuje się tej misji, chorobliwie zazdroszcząc Dickie'mu sposobu bycia. Dickie i jego dziewczyna, Marge Sherwood (Gwyneth Paltrow) nawet nie przeczuwają, na jak ryzykowny krok zdecyduje się Tom, by ten sposób bycia zawłaszczyć. Ostatecznie lepiej, udając kogoś innego, mieć poczucie, że się jest kimś, niż pozostać sobą będąc nikim...
Berlin 1937. W Niemczech faszyści nieuchronnie zdobywają władzę. Marion Von Kammer (Nina Hoss) bezradnie patrzy, jak naziści niszczą mały teatr, w którym wykonuje zakazane piosenki. Zniesmaczona tym, czym stał się Berlin, Marion wraz z siostrą Tilly (Meret Becker) i matką ucieka do Zurychu. Tilly, zostawiwszy tam swoją miłość, żyje na tym wygnaniu w rozpaczy. Wygnana ponownie do Paryża, Marion spotyka Martina (Christian Nickel). Razem nadawali antyfaszystowską propagandę w podziemnej niemieckiej stacji radiowej, a Marion śpiewała swoje zakazane piosenki w małym paryskim barze. Ale ideologia faszystowska rozprzestrzenia się jak ośmiornica…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…