Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Brett Ratner | ||
G.A. Aguilar
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
James M. Freitag
(asystent)
|
||
Tudor Jones
(asystent)
|
||
Borjan Jovanovich
(asystent)
|
||
Maura Kelly
(asystent)
|
||
Jeremy Marks
(asystent)
|
||
Sarah Fairchild
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Michael A. Pinckney
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Travis Rehwaldt
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Amy Lauritsen
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Noah Baumbach | ||
Bill Collage |
6,0
|
|
Adam Cooper |
6,0
|
|
Leslie Dixon |
8,0
|
|
Russell Gewirtz | ||
Ted Griffin |
6,0
|
|
Rawson Marshall Thurber |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Brian Grazer
producent
|
||
Eddie Murphy
producent
|
7,7
|
|
Bill Carraro
producent wykonawczy
|
||
Karen Kehela Sherwood
producent wykonawczy
|
||
Kim Roth
producent wykonawczy
|
||
Carla Raij
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Lane
nadzorca postprodukcji
|
||
Meghan K. Wicker
koordynator produkcji
|
||
John Merchant
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Stiller
Josh Kovacs
|
7,2
|
|
Eddie Murphy
Slide
|
7,7
|
|
Matthew Broderick
Chase Fitzhugh
|
6,8
|
|
Casey Affleck
Cole Howard
|
7,3
|
|
Téa Leoni
Gertie Fiansen
|
7,0
|
|
Michael Peña
Rick Malloy
|
7,3
|
|
Gabourey Sidibe
Mischa G. Riley
|
6,4
|
|
Alan Alda
Arthur Shaw
|
7,7
|
|
Judd Hirsch
Milo Krayne
|
||
Marcia Jean Kurtz
Rose
|
||
Rock Kohli
Raahi
|
||
Jeff Grossman
Policjant
|
||
Derrick Simmons
Policjant
|
||
Stephen McKinley Henderson
Lester
|
||
Nina Arianda
Pani Iovenko
|
||
Clem Cheung
Kwan
|
||
Paul Hickert
Agent FBI
|
||
Juan Carlos Hernández
Manuel
|
||
Harry O'Reilly
Agent specjalny Dansk
|
||
Chris Barnes
Policjant
|
||
Željko Ivanek
Dyrektor Mazin
|
||
Judianny Compres
Rita
|
||
Annika Pergament
Reporter
|
||
Peter Van Wagner
Marty Klein
|
||
Max Russell Pratts
Dzieciak w holu
|
||
Nathan Malnik
Dzieciak w holu
|
||
Spencer Malnik
Dzieciak w holu
|
||
Jarod Malnik
Dzieciak w holu
|
||
Julie Vilanova
Dzieciak w holu
|
||
Cynthia Patsos
Dzieciak w holu
|
||
Kate Upton
Kochanka pana Hightower'a
|
7,0
|
|
Marilyn Kim
Pani Jin
|
||
Christina Jacquelyn Calph
Sprzedawczyni Victoria's Secret
|
6,0
|
|
Omar Nicodemo
Ochroniarz wieżowca
|
||
Dylan Ratigan
Reporter
|
||
Johnny Tran
Huang
|
||
Monika Plocienniczak
Reporter TV
|
||
James Colby
Agent specialny Huggins
|
||
Edward Noone
Agent specjalny
|
||
Annie Park
Dziewczyna w centrum handlowym
|
||
Kevin Pariseau
Sprzedawca Svarovskiego
|
||
Jessica Szohr
Sasha
|
||
Brian Distance
Funkcjonariusz bezpieczeństwa wieżowca
|
||
Village
Funkcjonariusz bezpieczeństwa wieżowca
|
||
Les Papp II
Funkcjonariusz bezpieczeństwa wieżowca
|
||
Michael Stratton
Funkcjonariusz bezpieczeństwa wieżowca
|
||
Veronika Korvin
Pokojówka
|
||
Robert Clohessy
Gliniarz na paradzie
|
7,0
|
|
Jan Owen
Pan Cronan
|
||
Lucky Park
Lucy z psem
|
||
Robert Christian
Aresztujący agent specjalny
|
||
Mark Philip Patrick
Aresztujący agent specjalny
|
||
Paul Hickert
Aresztujący agent specjalny
|
||
Kelvin Davis
Aresztujący agent specjalny
|
||
Christopher Breslin
Aresztujący agent specjalny
|
||
Madison Knopp
Dziecko Sashy i Charliego
|
||
Troy Hall
Dostawca
|
||
Julie T. Pham
Żona Huanga
|
||
Bojun Wang
Syn Huanga
|
||
Juanita Howard
Żona pana Newhouse'a
|
||
Stream
Indianka
|
6,0
|
|
Alix Cross
Studentka (niewymieniona w czołówce)
|
||
Rosemary Howard
Piesza (niewymieniona w czołówce)
|
||
Debbie Lang
Klient Victoria Secret (niewymieniona w czołówce)
|
||
Gabriel Lopez
Wiezień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephane Nicoli
Uczestnik parady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barbara Vincent
Kelnerka z baru Neir (niewymieniona w czołówce)
|
6,0
|
|
Darra Like Dat Boyd
Kierująca ruchem (niewymieniona w czołówce)
|
||
Moe Hindi
Fotograf wieżowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Lauer
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Dante Spinotti |
8,0
|
|
Lukasz Jogalla
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kevin Gilligan
(pomoc techniczna)
|
||
John Nijhawan
(pomoc techniczna)
|
||
Stuart Rogers
(pomoc techniczna)
|
||
Ernest Yurich
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Sarah Edwards | ||
Sandi Figueroa | ||
Emily Gunshor
(asystent)
|
||
Kate Edwards
(nadzorca kostiumów)
|
||
Ariel Meade
(dodatkowy) (produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Sabrina Calley | ||
Montaż | Ocena | |
Mark Helfrich | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sunday Englis
główny charakteryzator
|
||
Evelyne Noraz
charakteryzator osobisty: Téa Leoni
|
||
Sanja Milic
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Michelle Johnson
główny stylista
|
||
Lisa Hazell
fryzjer
|
||
Nathan J. Busch II
nadzorca stylizacji
|
||
John Caglione Jr.
nadzorca charakteryzacji
|
||
LuAnn Claps
charakteryzator osobisty: Eddie Murphy
|
||
Laurie Cocheio
charakteryzator (Miami)
|
||
Naomi Donne
charakteryzator osobisty: Ben Stiller
|
||
Natasha Ladek
perukarz: Ben Stiller
|
||
Shaun Perkins
fryzjer osobisty: Eddie Murphy
|
||
Lyndell Quiyou
fryzjer osobisty: Ben Stiller
|
||
Susan Schectar
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Dina Sliwiak
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kerrie Smith
fryzjer osobisty: Téa Leoni
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kristi Zea
scenograf
|
9,0
|
|
Nicholas Lundy
dyrektor artystyczny
|
||
I. Javier Ameijeiras
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
John Pollard
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Blythe R.D. Quinlan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Marie Lynn Wagner
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
David Cooney
scenopis obrazkowy
|
||
Peter Gelfman
główny rekwizytor
|
||
Natalie N. Dorset
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Bentley Wood
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Greg Aharoni
rekwizytor
|
||
Pete Dancy
rekwizytor
|
||
Joseph Deluca
rekwizytor
|
||
Jonathan Huggins
rekwizytor
|
||
Paul Alexander Larkin
rekwizytor
|
||
Peter Levitsky
rekwizytor
|
||
Brian Mannain
rekwizytor
|
||
Jeff Naparstek
rekwizytor
|
||
Julio Daniel Rodriguez
rekwizytor
|
||
Denis Zack
rekwizytor
|
||
Michael Lee Nirenberg
malarz
|
||
Dave Weinman
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jonathan Graham
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji
|
||
Cesar Baptista
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Rashad Clinton
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Steven R. Paquette
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Scott
mikrofoniarz
|
||
Katherine Gordon Miller
montaż muzyki (asystent)
|
||
Coll Anderson
operator efektów dźwiękowych
|
7,0
|
|
Michael J. Broomberg
imitator dźwięku
|
||
Michael Feuser
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mariusz Glabinski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Paul Hsu
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bobby Johanson
mikser postsynchronu
|
||
Dan Korintus
montaż dialogów
|
||
Anna MacKenzie
montaż postsynchronu
|
||
Eric McAllister
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dave Paterson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jacob Ribicoff
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Rivera
operator postsynchronu
|
||
Warren Shaw
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Stuart Stanley
montaż dźwięku
|
||
Paul Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Eric Strausser
operator efektów dźwiękowych
|
||
Bill Sweeney
montaż imitacji
|
||
Paul Drenning
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nerses Gezalyan
mikser (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Jesmer
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay Peck
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philip Rogers
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Sheffield
technik dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kathleen Chopin
dobór obsady
|
||
Rori Bergman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Veronika Daddona
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Jim Rider
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark Russell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Cynthia Angel
koordynator efektów wizualnych
|
||
Bryan Wengroff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tram Le
producent efektów wizualnych
|
||
Ginger Theisen
producent efektów wizualnych
|
||
Zviah Eldar
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Karin Levinson
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Kyle Cody
zecer
|
||
Mark Scott Friedman
zecer
|
||
Joseph Oberle
zecer
|
||
Jery Hewitt
koordynator kaskaderów
|
||
Stephen A. Pope
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Greg Fitzpatrick
kaskader dublujący: Ben Stiller
|
||
Ron Maestri
kaskader dublujący
|
||
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący: Téa Leoni
|
||
J.C. Robaina
kaskader dublujący
|
||
Ian Mclaughlin
kierowca kaskader
|
||
Brian Smyj
kierowca kaskader
|
||
Chris Barnes
kaskader
|
||
Bobby Beckles
kaskader
|
||
Nitasha Bhambree
kaskader
|
||
Myra 'Dakota' Bown
kaskader
|
||
Chris Cenatiempo
kaskader
|
||
Chris Colombo
kaskader
|
||
George B. Colucci Jr.
kaskader
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Harry Corrigan
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Mark Fichera
kaskader
|
6,0
|
|
Aja Frary
kaskader
|
||
Gene Harrison
kaskader
|
||
Stephen Izzi
kaskader
|
||
Jennifer Lamb
kaskader
|
||
Roberto Lopez
kaskader
|
||
Samantha MacIvor
kaskader
|
||
Declan Mulvey
kaskader
|
||
Victor Paguia
kaskader
|
||
Christopher Place
kaskader
|
||
Thomas Place
kaskader
|
||
Jeremy Sample
kaskader
|
||
Derrick Simmons
kaskader
|
||
Matthew R. Staley
kaskader
|
||
David J. Thompson
operator steadicam
|
||
David J. Thompson
operator kamery
|
||
Manuel Billeter
operator kamery
|
||
Julian J. Delacruz
operator kamery (asystent)
|
||
Glenn Kaplan
operator kamery (asystent)
|
||
Meg Kettell
operator kamery (asystent)
|
||
Chris Silano
operator kamery (asystent)
|
||
Daniel D. Sariano
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jay Fortune
oświetlenie
|
||
Richard A. Mitchell
elektryk
|
||
Wilson Webb
fotosista
|
||
Jared Acosta
dubler
|
6,0
|
|
Rob Tode
dubler
|
||
William Henderson White
dubler
|
||
Gavin J. Behrman
księgowy produkcji
|
||
Katherine DeJesus
księgowy (asystent)
|
||
Jamie Waxman
księgowy (asystent)
|
||
Rebecca White
księgowy (asystent)
|
||
Al Cerullo
pilot helikoptera
|
||
James Thomas Bligh
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Brown
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Buchanan
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Cote
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cort Hessler
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald John Hewitt
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Letien
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John E. Mack
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Vexler
kaskader dublujący: Matthew Broderick (niewymieniony w czołówce)
|
||
G.A. Aguilar
kaskader
|
||
Bill Anagnos
kaskader
|
||
Christiana Blain
kaskader
|
||
Jill Brown
kaskader
|
||
Steven Cachie Brown
kaskader
|
||
Tim Buchanan
kaskader
|
||
Paul Bucossi
kaskader
|
||
Jared Burke
kaskader
|
||
Nicole Callender
kaskader
|
||
Virgil Carter
kaskader dublujący: Eddie Murphy
|
||
John Cenatiempo
kaskader
|
6,0
|
|
Darren Cerullo
kaskader
|
||
Victor Chan
kaskader
|
||
William Cote
kaskader
|
||
Neimah Djourabchi
kaskader
|
||
Norman Douglass
kaskader
|
||
Leon Fearon
kaskader
|
||
Stephanie Finochio
kaskader
|
4,0
|
|
David Flol
kaskader
|
||
Edward Gabree
kaskader
|
||
Jerry Lee Gibson
kaskader
|
||
Tony Guida
kaskader
|
||
Donald John Hewitt
kaskader
|
||
Thomas La Marche
kaskader
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader
|
||
Steve Mack
kaskader
|
||
Carmel Macklin
kaskader
|
||
Stephen Mann
kaskader
|
||
Devon McKenzie
kaskader
|
||
Chazz Menendez
kaskader
|
||
Luis Moco
kaskader
|
||
Mick O'Rourke
kaskader
|
||
Janet Paparazzo
kaskader
|
||
Heidi Philipsen
kierowca precyzyjny
|
||
Dave Pope
kaskader
|
||
Jodi Michelle Pynn
kaskader
|
||
Daniel Quintana
kaskader dublujący
|
||
Michael Russo
kaskader
|
||
Elliot Santiago
kaskader
|
||
Keith Siglinger
kaskader
|
||
Aaron Vexler
kaskader
|
||
Caroline Vexler
kaskader
|
||
Adam Wood
kaskader
|
||
Gordon Antell
montaż efektów wizualnych
|
||
Michael Kriaris
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Pozostałe
Proszę czekać…