Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Woo |
7,2
|
|
Brian Smrz
(reżyser drugiej ekipy)
|
1,0
|
|
Arthur Anderson
(asystent)
|
||
Michael Collins
(asystent)
|
||
Mathew Dunne
(asystent)
|
||
Shelley Kreutz
(asystent)
|
||
Dan Mansfield
(asystent)
|
||
Jamie Marshall
(asystent)
|
||
Berengaria Tomkies
(asystent)
|
||
Ashley Bell
(asystent)
|
||
Yannick Leray
(asystent-stażysta)
|
||
Adrian Diepold
(asystent-stażysta)
|
||
Joan Cunningham
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeff Mosuk
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Fiona Winning
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ella Kutschera
(asystent) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Joanna Wizmur
(polski dubbing)
|
||
Cameron Kuc
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dean Georgaris |
7,0
|
|
Anna Niedźwiedzka-Medek
(polskie dialogi)
|
6,0
|
|
Philip K. Dick
(opowiadanie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Terence Chang
producent
|
||
John Davis
producent
|
||
Michael Hackett
producent
|
||
John Woo
producent
|
7,2
|
|
Brooke Brooks
producent (asystent)
|
||
Casey B. Collins
producent (asystent)
|
||
Brittany Philion
producent (asystent)
|
||
Christopher Tipton
producent (asystent)
|
||
Todd Weinger
producent (asystent)
|
||
Angeles Woo
producent (asystent)
|
||
Cheri Yeung
producent (asystent)
|
||
Arthur Anderson
współproducent
|
||
Caroline Macaulay
współproducent
|
||
Tom Metz III
współproducent (asystent)
|
||
Stratton Leopold
producent wykonawczy
|
||
David Solomon
producent wykonawczy
|
||
Melanie Cadham
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Casey Grant
kierownik produkcji
|
||
Jay Sedrish
kierownik produkcji
|
||
Susan Towner
kierownik produkcji
|
||
Stratton Leopold
kierownik produkcji
|
||
Yvonne Melville
kierownik produkcji
|
||
Kiki Morris
nadzorca postprodukcji
|
||
Jasmine Barry
koordynator produkcji
|
||
Rhiannon A. Charles
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Breanne Larrett
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Adrienne Sol
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Nicole Florian
koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Affleck
Michael Jennings
|
7,0
|
|
Aaron Eckhart
James Rethrick
|
6,9
|
|
Uma Thurman
Rachel Porter
|
7,6
|
|
Paul Giamatti
Shorty
|
7,2
|
|
Colm Feore
Wolfe
|
6,8
|
|
Joe Morton
Agent Dodge
|
||
Michael C. Hall
Agent Klein
|
7,7
|
|
Peter Friedman
Brown, prokurator generalny
|
||
Kathryn Morris
Rita Dunne
|
||
Ivana Miličević
Maya-Rachel
|
||
Christopher Kennedy
Stevens
|
||
Fulvio Cecere
Agent Fuman
|
||
John Cassini
Agent Mitchell
|
||
Callum Keith Rennie
Jude, ochroniarz
|
7,3
|
|
Michelle Harrison
Jane
|
3,0
|
|
Claudette Mink
Sara Rethrick
|
||
Ryan Zwick
Dziecko na ulicy
|
||
Dee Jay Jackson
Strażnik
|
||
Serge Houde
Dekker
|
||
Calvin Finlayson
Chłopiec z balonem
|
||
Kendall Cross
Naukowiec
|
||
Catherine Lough Haggquist
Pani naukowiec
|
||
Darryl Scheelar
Agent federalny w cywilu
|
6,0
|
|
Mark Brandon
Prowadzący loterię
|
||
Roger Haskett
Urzędnik loterii
|
||
Steve Wright
Pilot helikoptera Allcomu
|
||
Craig Hosking
Pilot helikoptera FBI
|
||
Emily Holmes
Betsy, ekspedientka
|
7,0
|
|
Krista Allen
Holograficzna kobieta
|
7,1
|
|
Barclay Hope
Mężczyzna w garniturze
|
||
Peter Shinkoda
Mężczyzna w garniturze
|
||
David James Lewis
Mężczyzna w garniturze
|
||
Robert Clark
Członek kwartetu smyczkowego
|
||
Andrea Siradze
Członkini kwartetu smyczkowego
|
||
Isabelle Roland
Członkini kwartetu smyczkowego
|
||
Peter Caton
Członek kwartetu smyczkowego
|
||
Ryan Robbins
Mąż
|
5,0
|
|
Benita Ha
Żona
|
||
Chelah Horsdal
Młoda matka
|
||
Craig March
Dozorca
|
||
Jason Calder
Zbir Wolfe'a
|
||
Mike Godenir
Zbir Wolfe'a
|
||
Brad Kelly
Zbir Wolfe'a
|
||
Brent Connolly
Zbir Wolfe'a
|
||
Michelle Anderson
Klientka w żłobku
|
||
Lori Berlanga
Klientka w żłobku
|
||
Aaron Douglas
Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Maciej Małecki
Michael Jenings (polski dubbing)
|
||
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dr Rachel Portel (polski dubbing)
|
||
Tomasz Steciuk
Shorty (polski dubbing)
|
||
Jacek Rozenek
James Rethrick (polski dubbing)
|
||
Cezary Morawski
John Wolf (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Krzysztof Banaszyk
Agent Dodge (polski dubbing)
|
||
Marek Robaczewski
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Iwona Rulewicz
(polski dubbing)
|
||
Ewa Serwa
(polski dubbing)
|
6,7
|
|
Jarosław Boberek
(polski dubbing)
|
7,3
|
|
Izabella Bukowska
(polski dubbing)
|
5,5
|
|
Jarosław Budnik
(polski dubbing)
|
5,3
|
|
Izabela Dąbrowska
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Klaudiusz Kaufmann
(polski dubbing)
|
||
Jacek Kopczyński
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Agnieszka Kunikowska
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Paszkowski
(polski dubbing)
|
7,5
|
|
Hanna Polk
(polski dubbing)
|
5,0
|
|
Paweł Szczesny
(polski dubbing)
|
||
Robert Tondera
(polski dubbing)
|
||
Janusz Wituch
(polski dubbing)
|
||
Joanna Wizmur
(polski dubbing)
|
||
Sean Akira
Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Coyle
Nauczyciel w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Cummins
Botanik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Celeste White Steele
Pasażerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Levi Woods
Pasażer na dworcu kolejowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peggy Flood
Komputer (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandra-Jessica Couturier
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jeffrey L. Kimball
(kierownik zdjęć)
|
||
Gregory Lundsgaard | ||
Larry Blanford
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
8,0
|
|
Saul Herckis
(pomoc techniczna)
|
||
Lynne Kam
(pomoc techniczna)
|
||
Phil Pastuhov
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Dean Reca
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Smith
(główna pomoc techniczna)
|
||
Roger Vernon
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Powell | ||
T.J. Lindgren
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
James McKee Smith
(muzyka dodatkowa)
|
||
John Ashton Thomas
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Erica Edell Phillips | ||
Montaż | Ocena | |
Christopher Rouse |
8,0
|
|
Kevin Stitt |
7,0
|
|
Robert Malina
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janine Thompson
fryzjer osobisty: Ben Affleck
|
||
Ilona Herman
projektant fryzur: Uma Thurman
|
||
Ilona Herman
projektant makijażu: Uma Thurman
|
||
John E. Jackson
charakteryzator osobisty: Ben Affleck
|
||
Cindy Barlow
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
William Sandell
scenograf
|
8,0
|
|
Elizabeth Wilcox
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Anne Couk
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Keii Johnston
kaskader
|
||
Ken Kirzinger
kaskader
|
6,0
|
|
David Jacox
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Kathy Hubble
kaskader
|
||
Gregory Lundsgaard
operator steadicam
|
||
Gregory Lundsgaard
operator kamery
|
||
Ciaran Kavanagh
operator kamery
|
||
Junichi Hosoi
operator steadicam
|
||
Junichi Hosoi
operator kamery (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…