Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Terrence Malick | ||
Bobby Bastarache
(asystent)
|
||
Kathleen Tull
(asystent)
|
||
Cleta Elaine Ellington
(asystent)
|
||
Scott R. Meyers
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Terrence Malick | ||
Producenci | Ocena | |
Dede Gardner
producent
|
||
Sarah Green
producent
|
||
Grant Hill
producent
|
||
Brad Pitt
producent
|
8,3
|
|
Bill Pohlad
producent
|
||
Ivan Bess
współproducent
|
||
Nicolas Gonda
współproducent
|
||
Sandhya Shardanand
współproducent
|
||
Donald Rosenfeld
producent wykonawczy
|
||
Paula Mae Schwartz
współproducent wykonawczy
|
||
Steve Schwartz
współproducent wykonawczy
|
||
Susan Kirr
kierownik produkcji
|
||
Scott E. Chester
nadzorca produkcji
|
||
Erica Frauman
nadzorca postprodukcji
|
||
Tim Pedegana
nadzorca postprodukcji
|
||
Hans Graffunder
koordynator produkcji
|
||
Jessica Smith
koordynator produkcji
|
||
Elena Wong
koordynator produkcji
|
||
Bill Lanier
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Zoe Bower Robert
koordynator postprodukcji
|
||
Marla Quintana
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Brad Pitt
Pan O'Brien
|
8,3
|
|
Sean Penn
Jack
|
8,1
|
|
Jessica Chastain
Pani O'Brien
|
7,7
|
|
Hunter McCracken
Młody Jack
|
||
Laramie Eppler
R.L.
|
||
Tye Sheridan
Steve
|
||
Fiona Shaw
Babcia
|
||
Jessica Fuselier
Przewodniczka
|
||
Will Wallace
Architekt
|
||
Kelly Koonce
Ojciec Haynes
|
||
Bryce Boudoin
Robert
|
||
Mr. Beast
Jimmy
|
||
Kameron Vaughn
Cayler
|
||
Cole Cockburn
Harry Bates
|
||
Dustin Allen
George Walsh
|
||
Brayden Whisenhunt
Jo Bates
|
||
Joanna Going
Żona Jacka
|
||
Irene Bedard
Wysłanniczka
|
||
Finnegan Williams
Jack (lat 2)
|
||
Michael Koeth
Jack (lat 5)
|
||
John Howell
R.L. (lat 2)
|
||
Samantha Martinez
Samantha
|
||
Savannah Welch
Pani Kimball
|
||
Tamara Jolaine
Pani Stone
|
||
Julia M. Smith
Beth
|
||
Anne Nabors
Rue
|
||
Christopher Ryan
Więzień
|
||
Tyler Thomas
Tyler Stone
|
||
Michael Showers
Pan Brown
|
||
Kim Whalen
Pani Brown
|
||
Margaret Hoard
Jane
|
||
Wally Welch
Duchowny
|
||
Hudson Lee Long
Pan Bagley
|
||
Michael Dixon
Dusty Walsh
|
||
William Hardy
Kolega Jacka z pracy
|
||
Tommy Hollis
Tommy
|
||
Cooper Franklin Sutherland
Robert
|
||
John Cyrier
Pilot Bi-samolotu
|
||
Erma Lee Alexander
Erma
|
||
Nicholas Yedinak
Nicholas Swimmer
|
||
Erinn Allison
Pani Bates (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danielle Rene
Kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Hurst
Wujek Ray (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brenna Roth
Sąsiadka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Crystal Mantecon
Elisa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zach Irsik
Syn Jacka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jodie Moore
Pan Walsh (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Draguicevich
(głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael E. Harvey
Kulawy mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benjamin Dane
Bywalec koncertów symfonicznych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kathryn Rawson
Sekretarka senatora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Biggs
Kobieta z lat 50. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Hislope
Klaun (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Emmanuel Lubezki |
9,0
|
|
Jörg Widmer
(kierownik zdjęć)
|
||
Donis Rhoden
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paul Atkins
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Matt Cowan
(pomoc techniczna)
|
||
Ashley Riggs
(pomoc techniczna)
|
||
Paolo Frasson
(główna pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Hamme
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Keene
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Simonite
(druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alexandre Desplat | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jacqueline West |
8,0
|
|
Susan Gaedke McGill | ||
Kortney Lawlor | ||
Suzy Freeman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Lexi Cuesta
(dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Gaedke McGill
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Naomi Gathmann
(dodatkowy)
|
||
Lara Graffunder
(asystent)
|
||
J.R. Hawbaker
(asystent)
|
||
Rona Lamont
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kortney Lawlor
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Yvonne Wilburn | ||
Montaż | Ocena | |
Hank Corwin |
7,0
|
|
Jay Rabinowitz | ||
Daniel Rezende |
4,0
|
|
Billy Weber |
8,0
|
|
Mark Yoshikawa |
6,0
|
|
Christopher Roldan
(asystent)
|
||
Tony Bacigalupi
(asystent)
|
||
Julia Bloch
(współmontażysta)
|
6,0
|
|
Rachel McPherson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Meredith Johns
charakteryzator
|
||
Michaela Farrell
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracy Fleming
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darylin Nagy
nadzorca charakteryzacji
|
||
Alissa Shores
fryzjer (asystent)
|
||
Kara Sutherlin
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Yusko
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean Ann Black
charakteryzator osobisty: Brad Pitt
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jack Fisk
scenograf
|
||
David Crank
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Jeanette Scott
dekorator wnętrz
|
||
Jason Baum
rekwizytor
|
||
Chris Clayton
rekwizytor
|
||
Sarah Natsumi Moore
rekwizytor
|
||
Marc Baird
scenopis obrazkowy
|
||
Mark Lambert Bristol
scenopis obrazkowy
|
||
Joshua Zeigler
stolarz
|
||
James Fowler
rekwizytor
|
||
David Hack
główny konstruktor dekoracji
|
||
Leslie Kolter
rekwizytor (asystent)
|
||
Victoria Ramirez Fuller
rekwizytor (asystent)
|
||
Byron Scott Thomas
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kirk Francis
mikser
|
||
John Pritchett
mikser
|
||
Scott Jacobs
mikrofoniarz
|
||
David M. Roberts
mikrofoniarz
|
||
Erik Aadahl
projektant dźwięku
|
||
Craig Berkey
projektant dźwięku
|
9,0
|
|
Craig Berkey
mikser ponownego nagrania
|
9,0
|
|
Craig Berkey
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Susan Dawes
montaż dialogów
|
||
Joel Dougherty
montaż dźwięku
|
||
Will Files
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Goro Koyama
imitator dźwięku
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
John Marquis
montaż dźwięku (dodatkowy)
|
||
James Morioka
montaż dialogów
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beauxregard Neylen
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Oliver
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Peirson
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Jan Petrov
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Troy Porter
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Scarabosio
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Jonathon 'Earl' Stein
mikser (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hamilton Sterling
montaż imitacji
|
||
John Joseph Thomas
montaż dźwięku (dodatkowy)
|
||
Byron Wilson
nadzorca postsynchronu
|
||
Ryan Young
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dick Bernstein
montaż muzyki
|
||
Roanna Gillespie
nadzorca muzyki
|
||
Mildred Iatrou
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brian Cross
technik
|
||
Ryan Roundy
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jenny Fitzgibbons
księgowy produkcji
|
||
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Sarah Dowling
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dan Glass
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Wes Ahl
układacz
|
||
Balint Pinczehelyi
układacz
|
||
Merie Weismiller Wallace
fotosista
|
||
Jörg Widmer
operator kamery
|
||
Erik L. Brown
operator kamery (asystent)
|
||
Donald R. Howe Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Matthew McGinn
operator kamery (asystent)
|
||
John Eschberger
elektryk
|
||
Tony Lopez-Cepero
elektryk
|
||
Georgia Pierson
elektryk
|
||
Mark Manthey
oświetlenie
|
||
Jeff Schwan
koordynator kaskaderów
|
||
Paul Willis
układacz
|
||
Vicky Boone
dobór obsady
|
||
Briana Aeby
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kamilla Bak
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Judy Barr
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tom Debenham
efekty wizualne
|
||
Olivier Dumont
efekty wizualne
|
||
Graham Dunglinson
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chaya Feiner
efekty wizualne
|
||
Erin Ferguson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Richard Fox
zecer
|
||
Stephanie Gilgar
efekty wizualne
|
||
Adam Gravois
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sharna Hackett
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alexa Hale
koordynator efektów wizualnych
|
||
Bryan Hirota
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John L. Jack
efekty wizualne
|
||
Marcin Kolendo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bridgitte Krupke
producent efektów wizualnych
|
||
Sam Lane
montaż efektów wizualnych
|
||
David Lebrun
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ruheene Masand
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matt McDonald
efekty wizualne
|
||
Dominic Parker
efekty wizualne
|
||
Ami Patel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Laurent-Paul Robert
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Daniel P. Rosen
efekty wizualne
|
||
Olivier Ryard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Shand
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Randal Shore
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Snape
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Urban
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Trevor Young
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eric Cunningham
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon De Glanville
operator kamery (asystent)
|
||
Loren Elkins
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Foquin
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Moritz Kaethner
operator kamery (asystent)
|
||
Lisa Kaselak
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew King
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
P.K. Munson
operator kamery (asystent)
|
||
Brice Reid
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeremy Rodgers
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Settlemire
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Sizer
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luciano Silighini Garagnani
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jenny Goddard-Garcia
dobór lokalizacji (asystent)
|
||
Mallory Lopez
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peggy Chen
księgowy (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jenni Wieland
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…