Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jarosław Sypniewski | ||
Jacek Filipiak |
6,0
|
|
Michał Gazda | ||
Iwona Kegler
(współpraca)
|
||
Jakub Kędzierski
(współpraca)
|
||
Marcin Szczerbic
(współpraca)
|
||
Piotr Szczerbic
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Wojciech Tomczyk |
7,0
|
|
Artur Kowalewski | ||
Piotr Pytlakowski | ||
Maurycy Wojtkowicz
(kierownik literacki)
|
||
Dariusz Suska
(kierownik literacki)
|
||
Producenci | Ocena | |
Dariusz Gąsiorowski
producent
|
||
Artur Kowalewski
producent
|
||
Justyna Żmudzka
producent (asystent)
|
||
Marzena Bober
kierownik produkcji
|
||
Przemysław Malec
kierownik produkcji
|
||
Monika Myszkal
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Marek Sobociński
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Krzysztof Wiech
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Marcin Siadaczko
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Małgorzata Kowalewska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Renata Męcina
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Edyta Szymańska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Paweł Małaszyński
Marcin Kruk, dziennikarz
|
6,7
|
|
Robert Więckiewicz
Jan „Blacha” Blachowski
|
7,7
|
|
Artur Żmijewski
Podinsp. Paweł Sikora
|
7,2
|
|
Małgorzata Foremniak
Mira Blachowska, żona „Blachy”
|
6,9
|
|
Urszula Grabowska
Iwona Filska, operatorka
|
6,9
|
|
Alicja Dąbrowska
Małgorzata Sarnecka, kochanka „Blachy”
|
||
Szymon Bobrowski
Waldemar „Skalpel” Różycki, członek zarządu grupy pruszkowskiej
|
6,8
|
|
Andrzej Grabowski
Jarosław „Kowal” Kowalik , gangster grupy pruszkowskiej
|
7,6
|
|
Andrzej Zieliński
Andrzej „Mnich” Basiak , gangster grupy pruszkowskiej
|
7,2
|
|
Maciej Kozłowski
Roman „Szybki” Kraus , lider grupy pruszkowskiej
|
7,4
|
|
Krzysztof Globisz
Robert Gazda, partner Sikory
|
7,5
|
|
Janusz Chabior
Ryszard „Rysiek” Nowak , gangster grupy pruszkowskiej
|
7,7
|
|
Przemysław Bluszcz
„Lewar”
|
6,8
|
|
Paweł Burczyk
Arkadiusz K. „Żyła”
|
6,9
|
|
Bogdan Brzyski
Dentysta
|
6,5
|
|
Anna Dereszowska
Laura Różycka, żona „Skalpela”
|
6,6
|
|
Monika Dryl
Marta Kruk, żona Marcina
|
6,9
|
|
Katarzyna Herman
Magda Basiak, żona „Mnicha”
|
6,1
|
|
Maja Hirsch
Iza, członkini ochrony „Blachy”
|
||
Marcin Juchniewicz
„Łysy”
|
||
Piotr Kaźmierczak
„Mandżaro”, członek ochrony „Blachy”
|
||
Michał Koterski
„Dzikus”
|
6,4
|
|
Andrzej Krukowski
„Jankes”
|
7,0
|
|
Leszek Lichota
Łukasz Ozga, dziennikarz
|
7,4
|
|
Tomasz Nowak
„Żywy”
|
||
Janusz R. Nowicki
Zdzisław Pokrzywa-Lewiński, senator
|
6,0
|
|
Wojciech Magnuski
Dowódca saperów
|
||
Andrzej Mastalerz
Edzio, informator
|
7,2
|
|
Katarzyna Paczyńska
Kasia Blachowska, córka Miry i Jana
|
7,0
|
|
Ildefons Stachowiak
Sierż. Marciniak z drogówki
|
||
Paweł Tucholski
Recepcjonista
|
7,0
|
|
Anna Wojton
Ewa Kraus, żona „Szybkiego”
|
4,0
|
|
Wojciech Zieliński
Arkadiusz „Cyga” Cyganik, kierowca i ochroniarz „Blachy”
|
6,9
|
|
Kamil Maćkowiak
Mężczyzna zabity przez Sarnecką (niewymieniony w czołówce)
|
6,7
|
|
Hanna Polk
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Łukasz Simlat
Mężczyzna zabity przez Sarnecką (niewymieniony w czołówce)
|
7,3
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Marcin Figurski |
6,0
|
|
Tomasz Augustynek | ||
Jan Holoubek | ||
Robert Szymański
(pomoc techniczna)
|
||
Andrzej Borkowski
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Marcin Szulski
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Wiesław Kazimierczak
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Wiktor Nitkiewicz
(współpraca)
|
||
Edward Makówka
(współpraca)
|
||
Łukasz Szymczyk
(współpraca)
|
||
Jaromir Jamroz
(współpraca)
|
||
Wojciech Graboś
(współpraca)
|
||
Krzysztof Szulim
(pomoc techniczna)
|
||
Aleksander Traut
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Skiba
(pomoc techniczna)
|
||
Stanisław Klimek
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Łukasz Targosz | ||
Kostiumy | Ocena | |
Małgorzata Stefaniak | ||
Magdalena Jadwiga Rutkiewicz-Luterek | ||
Anna Sapińska
(współpraca)
|
||
Katarzyna Dominiak
(współpraca)
|
||
Elżbieta Ciszewska
(współpraca)
|
||
Agnieszka Hodowana
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Piotr Kmiecik | ||
Jacek Pawlukiewicz
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Łukasz Targosz
aranżer
|
||
Jacek Tarkowski
aranżer
|
||
Łukasz Targosz
wykonawca muzyki (gitary)
|
||
Jacek Tarkowski
wykonawca muzyki (instrumenty klawiszowe)
|
||
Błażej Chochorowski
wykonawca muzyki (gitara basowa)
|
||
Krzysztof Wroński
wykonawca muzyki (harmonijka ustna)
|
||
Ewelina Polańska
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Anna Karwan
wokalista
|
||
Paweł Wajrak
wykonawca muzyki
|
||
Maciej Lulek
wykonawca muzyki
|
||
Ryszard Sneka
wykonawca muzyki
|
||
Konrad Górka
wykonawca muzyki
|
||
Jacek Tarkowski
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Cezary Kostrzewski
charakteryzator
|
2,0
|
|
Anna Jabłońska
charakteryzator
|
||
Magda Szczęsna
charakteryzator
|
||
Karolina Ciszewska
charakteryzator
|
||
Wojciech Orzechowski
charakteryzator
|
||
Mariusz Tabor
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Katarzyna Hencz
scenograf
|
||
Joanna Doroszkiewicz
scenograf
|
||
Marcin Aziukiewicz
scenograf (drugi)
|
||
Anikó Kiss
scenograf (współpraca)
|
||
Lech Lewandowski
scenograf (współpraca)
|
||
Kinga Babczyńska
dekorator wnętrz
|
||
Bronisław Krawczyk
konstruktor dekoracji
|
||
Wojciech Kocemba
rekwizytor
|
||
Paweł Wiatrowski
rekwizytor (współpraca)
|
||
Tomasz Pietrzak
rekwizytor
|
||
Mariusz Rzepecki
rekwizytor
|
||
Maksymilian Bańkowski
rekwizytor (współpraca)
|
||
Robert Piotrowski
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Maciej Pawłowski
efekty dźwiękowe
|
||
Maciej Pawłowski
operator dźwięku
|
||
Maciej Pawłowski
dźwięk
|
||
Maciej Pawłowski
operator muzyki
|
||
Maciej Pawłowski
montaż muzyki
|
||
Jacek Tarkowski
operator muzyki
|
||
Łukasz Targosz
montaż muzyki
|
||
Jacek Tarkowski
montaż muzyki
|
||
Monika Krzanowska
dźwięk
|
||
Piotr Krzanowski
dźwięk
|
||
Aleksandra Górka
dźwięk (współpraca)
|
||
Ryszard Wysocki
mikrofoniarz
|
||
Marcin Matlak
mikrofoniarz
|
||
Tomasz Bargieł
mikrofoniarz
|
||
Remigiusz Botiuk
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Świerzawski
imitator dźwięku
|
||
Michał Kosterkiewicz
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Piotr Krzyczmonik
pirotechnik
|
||
Sławomir Maślanka
pirotechnik
|
||
Igor Kurak
pirotechnik (współpraca)
|
||
Robert Piotrowski
efekty specjalne
|
||
Bartosz Przybytek
efekty specjalne
|
||
Marcin Bartak
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Klaudiusz Warszewski
operator kamery
|
||
Dariusz Jadach
operator kamery
|
||
Piotr Chłopecki
operator kamery
|
||
Robert Halastra
operator kamery
|
||
Tomasz Karnowski
operator steadicam
|
||
Andrzej Glacel
operator steadicam
|
||
Tomasz Król
operator steadicam
|
||
Mateusz Kuźniak
mistrz oświetlenia
|
||
Marek Wojciechowski
mistrz oświetlenia
|
||
Paweł Galerczyk
oświetlenie (współpraca)
|
||
Bogdan Modzelewski
oświetlenie (współpraca)
|
||
Marek Pisański
oświetlenie (współpraca)
|
||
Marcin Samojluk
oświetlenie (współpraca)
|
||
Dariusz Zbytniewski
oświetlenie (współpraca)
|
||
Robert Kuliś
oświetlenie (współpraca)
|
||
Ewa Kucharska
kolorysta
|
||
Frederick Van Eeden
kolorysta
|
||
Aleksander Winecki
kolorysta
|
||
Robert Docew
konsultant (muzyka)
|
||
Pavel Štverák
konsultant (Dolby)
|
||
Ewa Andrzejewska
dobór obsady
|
||
Małgorzata Adamska
dobór obsady
|
||
Agnieszka Boczula
treser zwierząt
|
||
Ryszard Janikowski
koordynator kaskaderów
|
||
Zbigniew Świderski
kaskader
|
||
Waldemar Malinowski
kaskader
|
||
Robert Cichoń
kaskader
|
||
Piotr Cichoń
kaskader
|
||
Andrzej Grigoriew
kaskader
|
||
Anna Komorowska
kaskader
|
||
Krzysztof Ruciński
kaskader
|
||
Jacek Rathe
kaskader
|
||
Robert Popławski
kaskader
|
||
Robert Morze
kaskader
|
||
Michał Derlicki
kaskader
|
||
Marcin Turski
kaskader
|
||
Piotr Bujnowicz
fotosista
|
||
Piotr Litwic
fotosista
|
||
Jakub Skorża
fotosista
|
||
Wojciech Sternak
fotosista
|
||
Jakub Kędzierski
kierownik planu
|
||
Andrzej Rażniewski
dyżurny planu
|
||
Paweł Sędzik
dyżurny planu
|
||
Robert Senderowski
dyżurny planu
|
||
Arkadiusz Zawiliński
dyżurny planu
|
||
Rafał Żaboklicki
dyżurny planu
|
||
Dorota Grieser
sekretariat planu
|
||
Gabriela Murawska
sekretariat planu
|
||
Agata Szymańska
sekretariat produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…