Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Rawson Marshall Thurber |
7,0
|
|
Steve Lonano
(asystent / reżyser drugiej ekipy)
|
||
Raymond Prado
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
George Bamber
(asystent)
|
||
Seth Edelstein
(asystent)
|
||
Deborah Greaney Donovan
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Monica Kenyon
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Bradley Morris
(asystent)
|
||
Jeffrey Wetzel
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Darrell Woodard
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rawson Marshall Thurber |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Stuart Cornfeld
producent
|
||
Ben Stiller
producent
|
7,2
|
|
Mary McLaglen
producent wykonawczy
|
||
Rhoades Rader
producent wykonawczy
|
||
Mary McLaglen
kierownik produkcji
|
||
Monica Levinson
nadzorca produkcji
|
||
Brigette Lester
koordynator produkcji
|
||
Caleb Womble
koordynator produkcji
|
||
Nicki Johnson
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Vince Vaughn
Peter La Fleur
|
7,1
|
|
Christine Taylor
Kate Veatch
|
||
Ben Stiller
White Goodman
|
7,2
|
|
Rip Torn
Patches O'Houlihan
|
||
Justin Long
Justin
|
6,6
|
|
Stephen Root
Gordon
|
||
Joel David Moore
Owen
|
||
Chris Williams
Dwight
|
6,0
|
|
Alan Tudyk
Pirat Stev
|
7,1
|
|
Missi Pyle
Fran
|
6,5
|
|
Jamal Duff
Me'Shell Jones
|
||
Gary Cole
Cotton McKnight
|
||
Jason Bateman
Pepper Brooks
|
7,1
|
|
Hank Azaria
Młody Patches O'Houlihan
|
7,2
|
|
Al Kaplon
Spiker podczas turnieju
|
||
Lance Armstrong
On sam
|
8,0
|
|
Chuck Norris
On sam
|
6,8
|
|
William Shatner
Dodgeball Chancellor
|
6,3
|
|
David Hasselhoff
Niemiecki trener
|
6,5
|
|
Julie Gonzalo
Amber
|
||
Trever O'Brien
Derek
|
||
Cayden Boyd
Timmy
|
||
Rusty Joiner
Blade
|
5,0
|
|
Kevin Porter
Lazer
|
6,0
|
|
Brandon Molale
Blazer
|
6,0
|
|
Suzy Nakamura
Żona Gordona
|
||
Lori Beth Denberg
Martha Johnstone
|
||
Julia Ensign
Cheerleaderka
|
||
David Boyd
Cheerleader
|
||
Bowd Beal
Cheerleader
|
||
Curtis Armstrong
Pan Ralph
|
5,0
|
|
Tate Chalk
Waldorf, arbiter
|
||
Jordyn Colemon
Wściekły członek kompanii
|
||
Hayley C. Rosales
Bernice, płacząca członkini kompanii
|
||
Bix Barnaba
Bezdomny
|
||
Earl Schuman
Starszy entuzjasta S&M
|
||
Robert 'Duckie' Carpenter
Facet z S&M
|
||
Tony Daly
Ronnie
|
||
Amy Stiller
Keno, kelnerka
|
||
Jim Cody Williams
Dziwny facet z wielką ciężarówką
|
||
John Kesler
Alec
|
||
Doug Grimes
Barman
|
||
Scarlett Chorvat
Joyce
|
||
Matt Levin
Pracownik kasyna
|
6,0
|
|
Rawson Marshall Thurber
Idiota ze szkoły średniej
|
7,0
|
|
Stephen B. Turner
Sfrustrowany zawodnik drużyny Cougar
|
||
Tim Soergel
Sfrustrowany zawodnik drużyny Cougar
|
||
Andy Chanley
Narrator filmu
|
||
Priscilla Leona Horne
Niegrzeczna pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Kennedy
Sfrustrowany zawodnik drużyny Cougar (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tobias McKinney
Zawodnik niemieckiej drużyny Blitzkrieg (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian W. Wallace
Zawodnik drużyny Lumberjack (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jerzy Zieliński |
7,0
|
|
Lloyd Ahern II
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Barry Peterson
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Paul V. Perkins
(główna pomoc techniczna)
|
||
Brian H. Reynolds
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rob J. Greenlea
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Rauch
(pomoc techniczna)
|
||
Landon Ruddel
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kenneth Burgomaster | ||
Tom Morello
(piosenka "Face Off")
|
||
Theodore Shapiro | ||
Christopher Ward |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Carol Ramsey | ||
Ellen Falguiere | ||
Robert Mata | ||
Robin McMullan | ||
Rhona Meyers | ||
Lizz Wolf | ||
Lois DeArmond
(asystent)
|
||
Marisa Aboitiz
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Alan Baumgarten |
8,0
|
|
Peter Teschner |
7,0
|
|
Vince Filippone
(asystent)
|
7,0
|
|
Kristine McPherson
(asystent)
|
||
Nicholas 'Nikko' Tsiotsias
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Pete Anthony
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lisa Layman
nadzorca charakteryzacji
|
||
Deborah Ann Piper
nadzorca stylizacji
|
||
Lisa Layman
charakteryzator osobisty
|
||
Elle Elliott
fryzjer osobisty
|
||
Douglas Noe
charakteryzator
|
||
Amy Schmiederer
charakteryzator
|
||
Cinzia Zanetti
charakteryzator
|
||
Linda D. Flowers
fryzjer
|
||
Shana Fruman
fryzjer
|
||
Gabriella Pollino
fryzjer
|
||
Richard Snell
efekty specjalne makijażu
|
||
Denise Paulson
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Maher Ahmad
scenograf
|
8,0
|
|
Andrew Max Cahn
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Gene Serdena
dekorator wnętrz
|
||
Austin Gorg
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Sharon E. Alshams
projektant wnętrz
|
||
Chris Buchinsky
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Joe Griffith
scenopis obrazkowy
|
||
Ricky Lewis Jr.
scenopis obrazkowy
|
||
Laura Hopkins
projektant graficzny
|
||
George Karnoff
główny konstruktor dekoracji
|
||
Grant Samson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Sean Mannion
główny rekwizytor
|
||
J. Michael Glynn
rekwizytor
|
||
Thomas Spencer
rekwizytor
|
||
Gregory Diggins
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
George H. Anderson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Basham
operator dźwięku
|
||
Bill Burns
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David V. Butler
montaż dźwięku
|
||
Cherie Tamai
montaż dźwięku (asystent)
|
||
David V. Butler
montaż dialogów
|
||
Mildred Iatrou
montaż dialogów
|
||
James Matheny
montaż dialogów
|
||
Steve Cantamessa
mikser
|
||
Darryl Linkow
mikser (druga ekipa)
|
||
Joe Dorn
nadzorca postsynchronu
|
||
Stefan Fraticelli
imitator dźwięku
|
||
Goro Koyama
imitator dźwięku
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Jason W. Jennings
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jonathan Klein
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Joe Schiff
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bruce Lacey
montaż imitacji
|
||
Scott La Rue
mikrofoniarz
|
||
Chris Navarro
operator postsynchronu
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
George Drakoulias
nadzorca muzyki
|
||
Andrew Silver
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Stephanie Lowry
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ken Tarallo
efekty specjalne
|
||
Gary D'Amico
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Werner Hahnlein
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Chris Jones
technik
|
||
Michael Roundy
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Joey Box
kaskader dublujący
|
||
Joe Bucaro III
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Fitzpatrick
kaskader dublujący
|
||
Hubie Kerns Jr.
kaskader dublujący
|
||
Eddie Matthews
kaskader dublujący
|
||
Nicole Randall
kaskader dublujący
|
||
Eddie Braun
kierowca kaskader
|
||
Arnold Chon
kaskader
|
7,0
|
|
Alex Daniels
koordynator kaskaderów
|
||
Jeffrey Kennedy
kaskader
|
||
Steven Lambert
kaskader
|
||
Casey Pieretti
kaskader
|
6,0
|
|
Hans Raith
kaskader
|
||
Dennis Scott
układacz
|
||
Lori Seaman
kierowca kaskader
|
||
Spice Williams-Crosby
kaskader
|
||
Jeff Wolfe
kaskader
|
||
Sven-Ole Thorsen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry T. Yamada
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael DeSantis
księgowy produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Harvey Malkin
księgowy produkcji
|
||
Michael DeSantis
księgowy (asystent)
|
||
Michelle Stevens
księgowy (asystent)
|
||
Mary C. Snyder
projekt czołówki
|
||
Christopher Mauldin
dubler
|
||
Ket Lamb
dubler
|
||
Robert Baek
operator kamery (asystent)
|
||
John Kairis
operator kamery (asystent)
|
||
Art Martin
operator kamery (asystent)
|
||
Scott Ronnow
operator kamery (asystent)
|
||
Mark Santoni
operator kamery (asystent)
|
||
Roger Wall
operator kamery (asystent)
|
||
Tracy Bennett
fotosista
|
||
Dan Jones
elektryk
|
||
Chris Lombardi
operator kamery
|
||
Thom Owens
operator kamery
|
||
David L. Parrish
operator kamery
|
||
Clyde Goins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cass Asher
kaskader dublujący
|
||
Juel Bestrop
dobór obsady
|
||
Blythe Cappello
dobór obsady
|
||
Jeanne McCarthy
dobór obsady
|
||
Nicole Abellera
dobór obsady (asystent)
|
||
Amy De Souza
dobór obsady (asystent)
|
||
Jocelyn E. Thomas
dobór obsady (asystent)
|
||
Carol Grant
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Gray
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joseph Hicks
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sean Kennedy
efekty wizualne
|
||
Craig Kuehne
efekty wizualne
|
||
Bill Church
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brian Clawson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Johannes Gamble
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anne Graham
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Koch
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Greg Paddock
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David D. Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Coats
nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa)
|
||
Nina Kawasaki
montaż efektów wizualnych
|
||
Lori C. Miller
zecer
|
||
Michelle Boehle
choreograf
|
||
Eartha Robinson
choreograf
|
||
Gloria Rodriguez
choreograf
|
||
Joe Bucaro III
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…