Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Doug Liman |
6,4
|
|
Andrew Shepherd
(asystent) (Nowy Orlean)
|
||
Andrew Ward
(asystent) (Nowy Orlean)
|
||
Andrés Barrientos
(asystent)
|
||
Robert S. Hoffman
(asystent)
|
||
Mark Anthony Little
(asystent)
|
||
David Pombo
(asystent)
|
||
Jason Roberts
(asystent)
|
||
Brett Robinson
(asystent)
|
||
Juan Jose Munoz
(asystent)
|
||
Florence Ortiz
(asystent)
|
||
Aimee Pierson
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gary Spinelli | ||
Producenci | Ocena | |
Doug Davison
producent
|
||
Brian Grazer
producent
|
||
Ron Howard
producent
|
7,2
|
|
Brian Oliver
producent
|
||
Tyler Thompson
producent
|
||
Ray Angelic
producent wykonawczy
|
||
Michael Bassick
producent wykonawczy
|
||
Jean-Luc De Fanti
producent wykonawczy
|
||
Terry Dougas
producent wykonawczy
|
||
Michael Finley
producent wykonawczy
|
||
Paris Kassidokostas-Latsis
producent wykonawczy
|
||
Kim Roth
producent wykonawczy
|
||
Lauren Selig
producent wykonawczy
|
||
Christopher Woodrow
producent wykonawczy
|
||
Andrés Calderón
współproducent wykonawczy
|
||
Robin Le Chanu
kierownik produkcji
|
||
Steve Cainas
koordynator produkcji
|
||
Agustin Gutierrez
koordynator produkcji
|
||
Bernadette Gonzales
koordynator produkcji (Nowy Orlean)
|
||
Sindhy Echeverri
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Cruise
Barry Seal
|
7,6
|
|
Sarah Wright
Lucy Seal
|
6,5
|
|
Domhnall Gleeson
Monty Schafer
|
7,0
|
|
Lola Kirke | ||
Jesse Plemons |
6,5
|
|
Jayma Mays
Dana Sibota
|
||
William Mark McCullough
Pete Duboix
|
5,0
|
|
Connor Trinneer
George W. Bush
|
7,5
|
|
Caleb Landry Jones
Bubba
|
||
Lara Grice
Reporterka
|
6,0
|
|
Jed Rees
Louis Finkle
|
5,5
|
|
April Billingsley
Jenny
|
6,0
|
|
Benito Martinez
James Rangel
|
5,0
|
|
Mickey Sumner
Fawn Hall
|
7,0
|
|
Brandon Stacy | ||
Sharon Conley
Agentka DEA
|
||
Derrick Gilbert
David Johnson
|
||
Justice Leak
Agent Winter
|
||
Juan Gaspard
Robotnik
|
||
Jb Blaine
Chłopak ze szkoły lotniczej
|
||
Steve Coulter |
8,0
|
|
Mike Pniewski
Willie
|
||
Kayla Perkins
Kelnerka
|
10
|
|
Robert Pralgo
Gary
|
||
Darla Delgado
Agentka celna
|
||
E. Roger Mitchell
Craig McCall
|
6,0
|
|
Chris Gann
Dawca
|
||
Courtney Lakin
Stewardesa
|
7,0
|
|
Jody Mullins
Pliot DEA
|
||
Morgan Hinkleman
Christina Seal
|
||
Ruben Vidal
Vaughn, ochroniarz
|
||
Hans Marrero
Kolumbijski zabójca
|
||
Dino Dos Santos
Contra
|
||
Bradley Bowen
Cunningham, amerykański oficer celny
|
||
Fred Galle
Senator komisji senackiej
|
||
Jayson Warner Smith | ||
Bryan Michael Hall
Kelner
|
||
Matt Mercurio
Urzędnik z biura FBI
|
||
John L. Armijo
Hondurański żołnierz
|
||
Alejandro Edda
Jorge Ochoa
|
||
David Silverman
Brudny facet
|
||
Michael Mercaldi
Sandinista
|
||
Jim Gleason
Dawca
|
||
Scott Poythress
Agent ATF
|
||
Alpha Trivette
Sędzia Linkletter
|
||
Bill Billions
Operator radaru
|
||
Robert Larriviere
Mechanik radaru
|
||
Alicia Davis Johnson
Sąsiadka
|
6,0
|
|
Frank Licari
Franks oficer ATF
|
||
Lauren Boyd
Sekretarka
|
||
Jon Arthur
Agent federalny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Molina
Policjant stanowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Phipps
Technik DEA
|
||
Stephen Dean
Agent CIA
|
||
Jonathan Tabler
Szef CIA
|
||
Emeline Bell
Stewardesa
|
||
Jonathan Yaskoff
Agent DEA
|
||
Jeff Olsen
Policjant stanowy z Arkansas
|
6,0
|
|
Gralen Bryant Banks
Prezenter radiowy
|
||
Shaker Sangam
Licytujący samolot
|
||
Beverley Simmons
Żona James Rangela
|
||
Rob Muller
Agent NSC
|
||
Alex Collins
Agent DEA
|
||
Kevin L. Johnson
Agent Wainwright
|
||
William Curtis Coppersmith
Agent NSC
|
||
Callan Wilson
Młody Barry
|
||
Leslie Danielsen
Stewardesa
|
7,0
|
|
Chloe Swan Sparwath
Leeann
|
||
Gabriela Contaldo
Stewardesa
|
7,0
|
|
Dorry Marie
Pasażerka
|
||
Mandy Oakes
Pasażerka na lotnisku
|
||
Tony Guerrero
Federico Vaughan
|
||
Hayley H. Long
Sekretarka George H. Busha
|
||
Brett Beoubay
Agent DEA
|
||
Lauren Revard
Kasjerka
|
||
William Frasca
Agent DEA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Inder Kumar
Licytujący z Bliskiego Wschodu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Phillips
Stewardesa (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Archer Lundgren
Pasażer linii lotniczych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luis Sanchez
Pasażer z El Paso (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
César Charlone |
7,0
|
|
Dylan Goss
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Edward Button
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ronald Hersey
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Armaan Uplekar
(kierownik zdjęć) (asystent)
|
||
Eben Bolter
(dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Duarte
(główna pomoc techniczna)
|
||
James Selph
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Rogan Brown
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Eric Collins
(pomoc techniczna)
|
||
Joey Evora
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Gandolfi
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Lowendick
(pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Venghaus
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christophe Beck |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Jenny Gering | ||
Leslie Acton
(dodatkowy)
|
||
Mercedes Cook
(asystent)
|
||
Abby Coyne
(dodatkowy)
|
||
Thom Heyer
(asystent)
|
||
Mia Nunnally | ||
Lori Seidler
(garderoba) (asystent)
|
||
Chelsea Staebell
(asystent)
|
||
Ken Van Duyne | ||
Abby Walton
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Dylan Tichenor | ||
Saar Klein | ||
Andrew Mondshein | ||
Julio Perez IV
(dodatkowy)
|
6,0
|
|
Chelsea Dinsdale
(asystent)
|
||
James W. Harrison III
(asystent)
|
||
Daniel F. Lyons
(asystent)
|
||
Arturo Sosa
(asystent)
|
||
Robert Grigsby Wilson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anthony Brooks
charakteryzator
|
||
Jamie Cline
charakteryzator
|
||
Bridgit Crider
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Laura Dandridge
charakteryzator
|
||
Marie Larkin
nadzorca stylizacji
|
||
Marie Larkin
nadzorca charakteryzacji
|
||
Teresa Morgan
fryzjer
|
||
Elizabeth Robinson
główny stylista
|
||
Juanita Santamaria
charakteryzator (asystent)
|
||
Olga Turrini Bernardoni
nadzorca charakteryzacji
|
||
Laura Villegas
charakteryzator (asystent)
|
||
Robert Wilson
nadzorca stylizacji
|
||
Leigh Ann Yandle
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dan Weil
scenograf
|
8,0
|
|
Elizabeth Cummings
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Patricia Arango
dyrektor artystyczny
|
||
Justin O'Neal Miller
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
María Fernanda Muñoz
dyrektor artystyczny
|
||
Christina Eunji Kim
dyrektor artystyczny (Nowy Orlean)
|
||
Kelley Burney
dekorator wnętrz
|
||
Claire Sanchez
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jesse J. Adams
główny rekwizytor (Nowy Orlean)
|
||
James Addink
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Juan Fernando Aragón
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Christy C. Beshears
rekwizytor
|
||
Doug Brode
scenopis obrazkowy
|
||
Jonny Bullard
rekwizytor
|
||
Brett Chapman
główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Michael Corrigan
rekwizytor
|
||
Saul Cruthirds
rzeźbiarz
|
||
Steven Freeman
rekwizytor
|
||
Laura Garcia
rekwizytor
|
||
Kel Genovese
rekwizytor
|
||
Gabe Harrington
malarz
|
||
Terry Hill
rekwizytor
|
||
Mark Keever
rekwizytor
|
||
Paul 'Butch' Kitchen Jr.
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Julie Kobsa
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Nicole Reed LeFevre
projektant wnętrz
|
||
Eliot Levin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
David Lombard
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jayme Leach Long
projektant wnętrz
|
||
Geoffrey Mandel
projektant graficzny
|
||
Sean Mannion
główny rekwizytor (Nowy Orlean)
|
||
Scotty Morris
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kris Peck
główny rekwizytor
|
||
Manuela Velez Quijano
rekwizytor
|
||
Michael Sabo
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Daniel F. Simmons
rekwizytor
|
||
Douglas Womack
koordynator konstrukcji
|
||
Lisa Yeiser
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gabe Hilfer
nadzorca muzyki
|
||
Julianne Jordan
nadzorca muzyki
|
||
Todd Kasow
montaż muzyki
|
||
Tom Kramer
montaż muzyki
|
||
Annette Kudrak
montaż muzyki
|
||
Justine Baker
operator postsynchronu
|
||
Ron Bochar
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Felipe Borrero
mikser
|
||
Adam Bourne
mikser postsynchronu
|
||
Linda Brenon
mikser postsynchronu
|
||
Bob Chefalas
mikser ponownego nagrania
|
||
Marko A. Costanzo
imitator dźwięku
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Mitch Dorf
mikser postsynchronu
|
||
Tom Fleischman
mikser ponownego nagrania
|
||
Dave Flynch
montaż imitacji
|
||
Chris Giles
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Phil Hadaway
operator postsynchronu
|
||
Paul Hsu
projektant dźwięku
|
||
Nick Jimenez
operator postsynchronu
|
||
Craig Kyllonen
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark LeBlanc
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Colt Logan
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Brad Lokey
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Branka Mrkic
montaż dialogów
|
||
Oscar Méndez
mikrofoniarz (Kolumbia)
|
||
Anthony Ortiz
mikrofoniarz
|
||
Leonel Pedraza
mikser (Kolumbia)
|
||
Philip Stockton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Steven Visscher
nadzorca imitacji
|
||
Allan Zaleski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Paul Causey
technik
|
||
Rick Cramblett
technik
|
||
Peter Damien
technik
|
||
Michael Aj Dzenowagis
technik
|
||
Jeremy Farlow
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Thomas Fife
technik
|
||
David Fletcher
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Matthew Brady Harris
koordynator efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Mark Hava
technik
|
||
Thomas Kittle
koordynator efektów specjalnych
|
||
Brad Manis
technik
|
6,0
|
|
James L. Roberts
pirotechnik
|
7,0
|
|
Marcelo Tabor
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mindy Marin
dobór obsady
|
||
Robert Alonzo
koordynator kaskaderów
|
||
Jonathan Arthur
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dean Bailey
kierowca kaskader
|
||
Joey Box
koordynator kaskaderów
|
||
Sean Paul Braud
kaskader
|
||
Max Calder
kaskader dublujący: Jesse Plemons
|
||
Laurence Chavez
kaskader
|
||
Trace Cheramie
kaskader
|
||
Stephen Conroy
kaskader
|
||
Niko Dalman
kaskader dublujący: Domhnall Gleeson
|
||
Keith Splinter Davis
kaskader
|
||
Nick DeKay
kierowca kaskader
|
||
Javier Diaz
koordynator kaskaderów
|
||
Dino Dos Santos
kaskader
|
||
Chris J. Fanguy
kaskader
|
||
Jeff Galpin
kaskader
|
||
Jacob Garcia
kierowca kaskader
|
||
Jason Charles Hill
kaskader
|
||
Isaac Hughes
kaskader
|
||
Nito Larioza
kaskader
|
||
Samuel Le
kaskader
|
6,0
|
|
Hans Marrero
kaskader
|
||
Sam Medina
kaskader
|
6,0
|
|
Christopher Padilla
kaskader
|
||
Mario Perez
kierowca kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
Cody Robinson
kaskader
|
||
Amy Lynn Tuttle
kaskader
|
||
Tyler Vogt
kaskader
|
||
Ariel Altman
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lindsay Seguin
producent efektów wizualnych
|
||
Alan D. Purwin
pilot helikoptera
|
7,0
|
|
David James
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…